norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ewidentny spalony.
5
Cezary Wilk twierdzi, że sędzia prowadzi idealne zawody.
No a jak inaczej, skoro nie nie odgwizdał dwóch karnych dla MC, więc Real zadowolony.
0
Mbappe w swoim żywiole...upadek w polu karnym.
0
@Gibbon_FCB
W sumie nie, ale z nami czasami zagrali otwarcie i...
Z AM grali ofensywnie.
0
To już wiemy jak Real zagra z AM, Barcą i Bayernem...autobus i kontry+lagi.
To działa, więc będą tak grać.
5
I tak nie ma co ukrywać...ten dwumecz przegrał Pep w pierwszym spotkaniu.
9
A City wie, że najłatwiej strzelić gola, kiedy nie strzelasz w bramkarza?
3
Dobrze, że rok temu Rise sadził gole z wolnych, bo też by ich przekręcili, a tak nie mieli już jak.
3
Po co im teraz Cortois jak sędziowie spokojnie wynik dowiozą.
2
@turhiay
Wyrwane z kontekstu lub zły kadr :D
6
Ja tam spalonego widzę...
https://pbs.twimg.com/media/HDpDEipXgAAlvZZ?format=jpg&name=small
0
@SiempreCule10
Powtórki były, ale bez wyrysowanej linii.
2
@Lionel_Messi10
Dokładnie tak.
2
@12Frost12
Szpadlem...najlepiej zardzewiałym dla pewności.
12
Jak to możliwe, że w 1/4 LM nie ma powtórki z wyrysowaną linią spalonego? Chyba, że przeoczyłem coś.
1
@Kgorecki2500
Skoro zawalili trzybramkową zaliczkę, to kogo winić?
9
Kto to powiedział i trafnie?
Henry?
"Cała Europa boi się Realu. Real boi się Barcelony."
3
Gooooolazoooo na miarę formy MC :D
0
@michal26
Ja tam boję się arbitrów bardziej.
0
@NerwowyFistaszek
Źle to sformułowałem. Moja wina :)
11
Tutaj VARu zabrakło...
2
@Herato
Zadyszkę? Jego projekt jest już skostniały i martwy.
Podobnie jak u Mourinho, kiedy jego metody działały, a potem tylko gorzej.
1
@michal26
Przy naszym szczęściu, to właśnie Newcastle zrobi niespodziankę jako jedyny z Anglii.
0
@NerwowyFistaszek @PeteR10
Spalony nie był na styku?
Ręka ewidentna, ale brak spalonego mnie nie przekonuje.
4
Garcia zagrywa w polu karnym ręką? Spoko.
Garcia kopie w polu karnym w kostkę? Spoko.
Rudiger prawie łamie nogę? Spoko.
Pierwsza sytuacja na styku na korzyść Realu.
Karny.
4
Czyli czarny Pepe dalej może łamać nogi...bo on nie chciał. Nie, premedytacja, to nie jest chęć zrobienia krzywdy...wcale, a wcale :D
1
@arasz1819
Ale chodzi raczej o dwumecz.
1
@Lionel_Messi10
Tak miał zagrać w Madrycie.
1
@Ptasior
Tylko w przypadku czerwonej dla Realu :)
3
Zawsze jestem przeciw Realowi i zawsze wierzę, że stracą pkt czy przegrają, nawet w meczach z 2 ligowcem...ale na pewno nie dzisiaj...
Nie łudzę się, że MC mecz wygra, a co dopiero odrobi straty...
Czy jakakolwiek drużyna Guardioli potrafiła odrobić straty po pierwszym meczu, nawet niższe niż 3:0? Z Barcą, Bayernem czy City?
Nie przypominam sobie, a tym bardziej nie w LM. Wręcz przeciwnie.
Dzisiaj obstawiam MC - Real 1:2 i z tym, że to Real obejmie prowadzenie, a potem na spokojnie dograją mecz do końca.