4

Ewidentny spalony.

5

Cezary Wilk twierdzi, że sędzia prowadzi idealne zawody.
No a jak inaczej, skoro nie nie odgwizdał dwóch karnych dla MC, więc Real zadowolony.

0

Mbappe w swoim żywiole...upadek w polu karnym.

0

@Gibbon_FCB
W sumie nie, ale z nami czasami zagrali otwarcie i...
Z AM grali ofensywnie.

0

To już wiemy jak Real zagra z AM, Barcą i Bayernem...autobus i kontry+lagi.
To działa, więc będą tak grać.

5

I tak nie ma co ukrywać...ten dwumecz przegrał Pep w pierwszym spotkaniu.

9

A City wie, że najłatwiej strzelić gola, kiedy nie strzelasz w bramkarza?

3

Dobrze, że rok temu Rise sadził gole z wolnych, bo też by ich przekręcili, a tak nie mieli już jak.

3

Po co im teraz Cortois jak sędziowie spokojnie wynik dowiozą.

2

@turhiay
Wyrwane z kontekstu lub zły kadr :D

6

0

@SiempreCule10
Powtórki były, ale bez wyrysowanej linii.

2

@Lionel_Messi10
Dokładnie tak.

2

@12Frost12
Szpadlem...najlepiej zardzewiałym dla pewności.

12

Jak to możliwe, że w 1/4 LM nie ma powtórki z wyrysowaną linią spalonego? Chyba, że przeoczyłem coś.

1

@Kgorecki2500
Skoro zawalili trzybramkową zaliczkę, to kogo winić?

9

Kto to powiedział i trafnie?
Henry?
"Cała Europa boi się Realu. Real boi się Barcelony."

3

Gooooolazoooo na miarę formy MC :D

0

@michal26
Ja tam boję się arbitrów bardziej.

0

@NerwowyFistaszek
Źle to sformułowałem. Moja wina :)

11

Tutaj VARu zabrakło...

2

@Herato
Zadyszkę? Jego projekt jest już skostniały i martwy.
Podobnie jak u Mourinho, kiedy jego metody działały, a potem tylko gorzej.

1

@michal26
Przy naszym szczęściu, to właśnie Newcastle zrobi niespodziankę jako jedyny z Anglii.

0

@NerwowyFistaszek @PeteR10
Spalony nie był na styku?
Ręka ewidentna, ale brak spalonego mnie nie przekonuje.

4

Garcia zagrywa w polu karnym ręką? Spoko.
Garcia kopie w polu karnym w kostkę? Spoko.
Rudiger prawie łamie nogę? Spoko.
Pierwsza sytuacja na styku na korzyść Realu.
Karny.

4

Czyli czarny Pepe dalej może łamać nogi...bo on nie chciał. Nie, premedytacja, to nie jest chęć zrobienia krzywdy...wcale, a wcale :D

1

@arasz1819
Ale chodzi raczej o dwumecz.

1

@Lionel_Messi10
Tak miał zagrać w Madrycie.

1

@Ptasior
Tylko w przypadku czerwonej dla Realu :)

3

Zawsze jestem przeciw Realowi i zawsze wierzę, że stracą pkt czy przegrają, nawet w meczach z 2 ligowcem...ale na pewno nie dzisiaj...
Nie łudzę się, że MC mecz wygra, a co dopiero odrobi straty...
Czy jakakolwiek drużyna Guardioli potrafiła odrobić straty po pierwszym meczu, nawet niższe niż 3:0? Z Barcą, Bayernem czy City?
Nie przypominam sobie, a tym bardziej nie w LM. Wręcz przeciwnie.
Dzisiaj obstawiam MC - Real 1:2 i z tym, że to Real obejmie prowadzenie, a potem na spokojnie dograją mecz do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?