0

@AmigoBlancos
Ale na pewno zagra.

0

Mam nadzieję, że AM nie zagra sobie nagle ultra ofensywnie i nie zostawi pola do kontr dla Mbappe i Vinicusa...

1

@marcin62
Szkoda, że w LM z Realem tak nie gwiazdorzył...

0

@Czyhrynski
Torrenty zawsze pomogą :)

3

Co prawda sporo mi lat brakuje do tego gościa, ale też załapałem się na takie czasy :)

0

Artyści dzieciom :D

5

@fotohobby
Pewnie wyrwane z kontekstu...

5

I tak to się robi z odklejonym Amerykaninem...

1

Teraz liczę na komunikaty o drobnych urazach u Pedriego, Rafy, Fermina, Yamala i Joana...
Real po dzisiejszym meczu nie będzie się szczypał i zobaczymy tam lawinę drobnych kontuzji, żeby na kadrę nie jechali.

1

Lewy jest za wolny do takiej gry i z takim Rayo...Ferran powinien wejść i choć też będzie się kopał po czole, ale za to będzie to robił szybciej :P

3

@plutonio
Skoro drugi mecz z rzędu narzeka na łydkę, to chyba nie muszę być lekarzem, żeby zauważyć, że coś mu dolega :)

6

Szkoda tego powołania dla Joana, bo na problem z łydką i mógłby się doleczyć w przerwie na kadrę, a tak...

2

Mi to wyglądało na karny dla Rayo.

0

@trolownik
Oby tylko karał żółtkiem za stemple zawodników Rayo w podobnych sytuacjach.

3

Obie kartki prawidłowe. Nie ma żadnej dyskusji.

1

@Ilka
Apka C+ ma Eleven.
Eleven też ma swoją.

1

@Karol145
Co zrobisz jak nic nie zrobisz :P

1

@LAMC_10
Dziwne, że Iran odpowiedział tym samym. To tak można?
Jak dla mnie, to oni wszyscy mogą się nawzajem powybijać...jedni warci drugich.

1

@Dari0G
Przecież w drugim komentarzu rozwinąłem myśl.
To Ty wymieniłeś potem nazwiska sprzed dekad, które mają się nijak do sytuacji z Dro i do tego się odniosłem (pomijam, że były zupełnie inne prawa transferowe itp). Teraz lawirujesz i szukasz jakiś wymówek i tłumaczeń.

1

@Dari0G
Tak i tego się trzymam, bo klub wobec tych zawodników (wypożyczonych i z opcją pierwokupu) miał plan i nadzieję, że będą przydatni...

Nic nie udowodniłeś, bo Olmo jak i reszta wymienionych przez Ciebie piłkarzy nawet nie powąchali pierwszego zespołu, a ja o tym piszę.

I napisz mi o kimś kto odszedł na własną prośbę będąc w pierwszym zespole, bo chciał grać i potem wrócił.

0

@Dari0G
No i co z Olmo?
Czy on odszedł z fochem, że nie pozwolono mu grać?
Nie, odszedł jako 16-latek, który nikomu nie był znany i nikt nie widział w nim zawodnika do pierwszego zespołu. Odszedł do jakieś dziwnego zespołu i dopiero po latach zapracował na powrót. Tak samo było z Pique, mktóry nie wierzył w grę w pierwszym zespole i poszedł do MU, gdzie wypalił.
Dro był już w pierwszym zespole Barcy i wystarczyło okazać cierpliwość i na pewno by grał. Nawet w ostatnich tygodniach, kiedy nam się pomoc posypała...dostawałby minuty i to nie mało.
Dodam, że chłopak nie ma np 24 lat, że czas mu ucieka...spokojnie mógł przeczekać tak jak np Fermin, Bernal czy Casado...ale wolał "uciec" tam, gdzie nie musi tak mocno walczyć o skład.

1

@blakkudium
Ale że tam Rudigera nie było?
No chyba, że nawalał się w klatce.

4

@wyrek
Ta wojna by się tak nie zaogniła, gdyby Trump się nie wtrącił na całego.

0

@Dari0G
A który z tych co odeszli, bo nie chcieli czekać na swoją szansę, to wrócili?
Żaden.
Wrócili tylko Ci, których wypożyczono lub sprzedano z opcją pierwokupu.

1

@Karol145
Dokładnie.
Cruyff chyba powiedział, że "pociąg do Barcy przyjeżdża tylko raz"...ok. trochę inna sytuacja, ale on w tym pociągu był i skoro z niego wysiadł, to cześć i nara...powrotu nie będzie.

1

@PatrychoO
A gdzie napisałem, że są super?
Nie są...ale chodzi o fakt, że nawet jego patologiczne środowisko się od niego odwróciło i to jest akurat piękne :)

12

Kolejne stadiony w Polsce dopingują decyzje Karolka :D


0

@2026Canaletes
Na YT masz cały odcinek...

1

@marcin62
Tak działało dawniej "okno życia" :)

0

@mercurial2000 Łap.
@maroon Jedną powiadasz? A postawienie w stan likwidacji, to co to jest?

https://mozdzanowska.pl/ile-kopaln-zamknieto-za-rzadow-pis-prawda-o-transformacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?