norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@MessiForeverTheBest
No...kilka niedociągnięć jest :)
7
@adi7adi8
*(Nie)normalny :)
52
Aha...
Czyli tak:
1. Trump rozpoczyna konflikt na Bliskim Wschodzie, który ma potrwać ok 4 dni.
2. Nie potrzebuje pomocy, bo sam sobie poradzi i odmowy o dołączeniu do wojny europejskich państw go nie ruszają.
3. Wojnę wygrywa.
4. Wojnę wygrał.
5. Trump zwala winę na sojuszników, że wojna dalej trwa.
6. Hiszpania zamyka przestrzeń powietrzną dla USA oraz ich bazy.
- Włochy zamykają bazę lotniczą dla USA.
- Polska odmawia dostarczenia rakiet Patriot na Bliski Wschód.
7. Trump po powyższych działaniach i ogólnej krytyce jego decyzji mówi: "Świat szanuje nas teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej”. (?).
7. Trump grozi wyjściem z NATO.
8. Trump tak bardzo wygrywa/wygrał wojnę, że postanawia postawić na szantaż...
0
@reakwon
A co to zmienia?
Przecież każdy pisowiec tak właśnie reaguje...nawet tutaj na LR...
Napisz np..."Ale alfons dał ciała" i od razu lawina komentarzy z groźbą zgłoszenia takiego wpisu do prokuratury ze względu na obrazę prezydenta :D
1
Rany...jakim trzeba być zaślepionym fanem Lewego, żeby jego gola wybrać na najładniejszego :D
0
@Sulimo
Lords mi się bardzo podobał.
Klimat zajebisty i mechanika alternatywnego świata kozacka :)
9
Piękne samozaoranie :D
0
@RoberDzik
Nagroda Nobla dla pachołka murowana.
2
@Vegeta88
Zabolało czy poczucie humoru zostało w lesie? :)
P.S. Nie "tą" tylko "tę" :)
4
@Borneo
Ale Trumpowi to nie wadzi :)
13
Można go nie lubić i się z nim nie zgadzać, ale tutaj pięknie dowalił :D
1
@Pedri16Future
Holandia.
2
@Oster273727
A ja uważam, ze odszedł za późno i powinien to zrobić po ostatnim Euro.
Odnośnie tych eliminacji to zapamiętamy w nich gole Lewego?
Nie.
Zapamiętamy wojnę z Probierzem i aferę wokół reprezentacji.
A gdyby odszedł po wielkim turnieju, to lepiej by to wyglądało.
0
@daniel32778
A kto mówi o Milikach i Piątkach?
Czas stawiać na młodych. bo pokazują, że warto...
A co niby ten Lewy w ostatnim czasie nam daje? To samo co w Barcelonie...jak ktoś mu nie wystawi patelni na 5 metr, to nie ma go w meczu i to nie zawsze to wykorzysta.
Lata świetności ma za sobą i trzeba się z tym pogodzić. W Barcelonie jak Suarez kopał sie po czole też każdy chciał, żeby odszedł i nikt nie odebrał mu tego co zrobił i zdobył dla klubu...to tak samo jak z Lewym w kadrze.
Przez takie sentymenty jak u Ciebie i Tobie podobnym mieliśmy w Barcelonie "amigosów", bo trzymali ich za zasługi i przez to straciliśmy kilka lat na odbudowę/odświeżenie zespołu, bo Messi wszystko tuszował ciągnął grę przez długi okres.
Lewy sportowo już nie dojeżdża i swoimi występami się nie broni, bo zagra jeden nawet nie dobry, a poprawny mecz na kilka, Nic więcej. może tylko stracić na swoim wizerunku i legendzie Polski w razie jakieś kompromitacji kadry przez co on będzie za to winny.
Dla niego wylot do USA byłby najlepszym wyjściem.
0
@lekkafuszera
Mój błąd. Faktycznie ostatecznie wyprzedziliśmy Mołdawię, ale nie zmienia to faktu, że awansowaliśmy kuchennymi drzwiami tak jak Szwecja teraz.
2
@Sulimo
Przylepić ładunek C4 i zdalnie detonować :)
0
@daniel32778
Jasne, że nie wiem...ale pewnie zalejesz mnie argumentami.
Lewy w ataku daje nam w ostatnim czasie bardzo mało i lepiej nie będzie. Wręcz przeciwnie, a Wy zaślepieni dalej go brońcie i niech Urban buduje ekipę z 37-latkiem w składzie zamiast tworzyć coś na przyszłość. Powodzenia.
1
@arasz1819
Ja słyszałem, że podobno Rocco Siffredi...
0
@lekkafuszera
Dwa lata temu Polacy w podobny sposób tak awansowali i było git?
4 miejsce w eliminacjach i awans, dzięki LN.
0
@urbipl
Dobrze, bo przytrzymał parę razy piłkę?
Przecież nawet nasze ataki były dla niego za szybkie i ewidentnie wiek robi swoje, bo nie nadąża już nawet za chłopakami z kadry. Ile razy powalczył o piłkę (skutecznie lub nie) i potem podczas naszego ataku nie było go w polu karnym, bo nie nadążył?
Nie wspomnę o grze z pierwszej piłki...
1
Dzisiaj w meczu ze Szwecją widać było, że nawet Polska piłka jest dla niego za szybka...
Czas odpuścić zamiast rozdrabniać się i narażać się potem na krytykę. Wieku nie oszukasz...
0
Dzisiejszy mecz Polski można wiele wspólnego z niektórymi meczami Barcy...
- grasz dobrze i jesteś lepszy.
- wylewy w obronie.
- drewniana "9".
- przegrany mecz.
1
@Jurny
Wyłącz TVRepublkę...
3
@MysticCat
Sikorski nie gadał takich bzdur i raczej TVP nie miała na scenie występu.
8
Żenady ciąg dalszy...to całe CPAC, to był jakiś "stand up" czy jak?
5
@Natenczas
Rozumiem, że Mercedesem, BMW, Audi czy Volkswagenem nigdy nie jeździłeś i leków też nie bierzesz np z firmy Bayer?
Aspiryny nigdy nie brałeś, bo Bayer testował leki podczas II WŚ?
Rany...jakie trzeba mieć niskie IQ, żeby w obecnych czasach pisać takie bzdury i obrażać się na markę z powodu wydarzeń sprzed 80 lat?
5
Mega :)
4
@robsesh
No sorry, ale to mecz towarzyski i chyba nie musi od razu łamać nóg?
1
Poleciał tylko po to, żeby się kompromitować?
Rany...
3
@Luciano99
W punkt.
Po co pisać jak nie ma co pisać, żeby o tym napisać?