norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall
Ja byłem przeszczęśliwy, kiedy Barca była holenderska z F. de Boer, Kluivertem czy Cocu i choć wyniki nie były tak dobre jak oczekiwano, to wciąż wierzyłem, że Bergkamp dołączy, ale cóż...w Arsenalu też swoje nazdobywał.
9
Zawsze marzyłem o Bergkampie w Barcelonie...
Ten gol to maestria :)
https://x.com/i/status/1773482952456081440
...i doczekałem się Pedriego :)
1
@tomek8756
W Madrycie nadpisują obraz i wrzucają swoje filmiki generowane przez AI...
2
@Filipem
No, ale Xavi twierdzi, że mogli to zrobić i z innych (pozaboiskowych) przyczyn go nie zakotraktowali. Czyżby skłamał? :)
0
Nie wierzę w opcję "last dance" Messiego z czasów Xaviego, o którym niby była mowa.
Przecież my nawet teraz, kiedy sytuacja jest lepsza nie jesteśmy w stanie zakontraktować nikogo konkretnego, a co dopiero Messiego 2 lata temu.
0
@NeroTFP1
To rozumiem, że teraz też chcesz zostawić Lewego, bo pewnie w następnym sezonie pobije rekordy strzeleckie w Bracelonie?
3
Trump ponad rok temu:
- Zakończę wojnę na Ukrainie w 48 godzin...
Trump teraz:
- Wojna na bliskim wschodzie potrwa ok. 4 tygodni...
Ja mu wierzę... :P
0
@Maslo Niewiele daje? A zeszły sezon i jesień poprzedniego roku?
Co Ty bredzisz?
1
@Kgorecki2500
Ja się wziąłem za "Everspace 2".
Jakbyś chciał wbić przyjemną platynkę, to "Guardian of the Galaxy" łap śmiało :)
Dobra fabularnie, zabawna i z ciekawą mechaniką walki (choć powtarzalną), ale warto ograć, jeśli lubisz klimaty "Avengers" :)
Zrobiłem 83 % bez szukania na siłę strojów i materiałów do ulepszeń, a tylko tego mi zabrakło.
0
@Pawlak1992
Nie widzę problemu.
5
Gavi - żołnierz od zadań specjalnych :)
Wracaj do nas!
https://www.instagram.com/reel/DVclJHlDEn2/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
1
@michal26
Jakiego gola? Przecież zagwizdał zanim piłka była w powietrzu :)
4
Sędzia przekręcił Inter, ale wcale nie jest mi ich szkoda.
2
O kuźwa...to karny jest!
4
Co Ci komentatorzy? Przecież zagwizdał wcześniej, więc o co im chodzi?
3
@PatrychoO
Tibo by to wtedy wyciągnął.
0
@malicinho
Chodzi o "Tryb AI"?
Mam na lapku i telefonie.
2
@escarabajo
Podobnie jak wczoraj się zastanawiałem...
Rashford...zarabiaj miliony, graj na dywanie i piłki nie potrafisz wrzucić dobrze, tylko posyłasz lagę za bramkę...
3
@RoberDzik
I hiszpański Real :)
Pamiętam jak przez mgłę, ale pamiętam piękny Milan z Gullitem, Rijkardem i van Bastenem :)
6
Chyba to już nikogo nie dziwi...
6
@RoberDzik
Jedyny słuszny klub z Mediolanu.
1
Cepem się nie rodzisz, cepem się stajesz, kiedy zakładasz biała koszulkę...
https://www.instagram.com/reel/DVlfeRlDJDD/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
4
Potrzeba czasu, żeby znowu coś dawał.
Przypomnę, że tutaj byli już sprzedawani Martin, Gavi, Casado, Cubarsi, Kounde, Bernal, czy Fermin, a jak złapali forme to od razu spusty nad nimi. Tak samo jest obecnie z Balde, który w zeszłym sezonie noszony na rękach i wychwalany oraz teksty, że gdyby nie jego kontuzja, to gralibyśmy w finale LM, a teraz krytyka non stop i opcja sprzedaży.
Wszyscy są jeszcze bardzo młodzi (nie mam na myśli Ferrana i Kounde)i wahania formy będą jeszcze nie raz i nie można od razu rzucać "sprzedać wszystkich - kupić wszystkich"
A może trochę cierpliwości do Ferrana i innych? Jesieni nie miał złej...
Nie zmienia to faktu, że potrzebujemy "9" priorytetowo i jakby pojawiła się kupiec za niezłą cenę, to moglibyśmy to rozważyć.
1
@tomek8756
Złamała mi serce :/
1
@ShawnC
Daj spokój...to walka z wiatrakami. Bernal był słabszy, a i tak hejt na Casado.
19
No tak...Rafa i Fermin ocenieni, ale Lewy już nie, bo co? Bo strach napisać o tym, że był beznadziejny równie jak Ferran?
2
@Arden
Prawie jak w serialu "Spartakus: Dom Ashura" :)
1
Mati "znam się na wszystkim" Borek złomowany w komentarzach :)
ttps://x.com/BorekMati/status/2030621037583278273?s=20
0
@leonek160
Byl kontuzjowany i jakoś wygrywaliśmy.
1
@1LY0
Z tym się zgodzę. :)