0

@gohan77
Jeżeli Getafe by to zgłosiło, to tak.

7

Powszechnie wiadomo, że madryciaki, to IV Rzesza niedoyebania umysłowego, ale ich stwierdzenia, że sędzia robił co mógł, żeby nas przepchnąć, to już nadaje się do utylizacji...
Sędzia co miał zrobić, to zrobił w pierwszym meczu...jak zwykle nas wydymał.

9

Ciekawe czy te cymbały, które tutaj pisały, że jeden gol w Madrycie nic by nie zmienił będą dzisiaj raczyć nas swoimi mądrościami.

5

@turhiay
On chyba gówna nie rusza.

2

@Roobo
Olmo wejdzie za Pedriego, który zagra z 60-70 minut i dlatego nie gra od początku.

6

Co z tego, że sędziowie są jednomyślni w sprawie Rudigera jak mu nic nie zrobią.
Tak samo jak uznali gola Girony po faulu na Kounde, a potem przyznali się do błędu, ale punktu nikt nam zwróci.

2

Najbardziej obawiam się tego, że pierwsza akcja AM zgasi światło...oby nie.

0

@krycha2201
Dlatego pisałem 2:0.

1

@Beztroskii
...i oby bez kontuzji.

3

Ciężko uwierzyć w remontadę, ale w sumie, to musimy wygrać każdą połowę "tylko" 2:0, a w dogrywce dorzucić kolejną bramkę :D

26

@AmigoBlancos
Nie chodzi w filmiku o decyzje arbitra, a o brutalność Rudigera.
Ojej...Chelsea 2009? To może porozmawiamy o ręce Ballacka w pierwszych minutach, o braku czerwa dla Carvalho czy czerwonej z dupy dla Abidala?
Po tych wałkach Realu na przestrzeni wielu lat jedyny i głupi argument to Chelsea 2009 :D
Żenada.

3

Jak zawsze Mati prawdę Ci powie...

1

@heniusss
Simeone byłby głupi, jakby po takim wyniku próbowałby go bronić.
Też uważam, że zagrają normalnie i otwarcie.

9

Większe nadzieje na odrobienie strat zabrał nam w pierwszym meczu arbiter.
Graliśmy słabo, ale uważam, że gol Cubarsiego nie byłby ostatnim, jaki tam byśmy strzelili, bo AM było po przerwie stłamszone.
Brak czerwa dla AM przemilczę.

30

@AmigoBlancos
Bo Barca dała dupy w rewanżach i dlatego odpadła.
Piszesz o remontadzie z PSG, a czy Barca wygrała wtedy LM?
Nie.
Real właśnie przez takie kwiatki był przepychany w kolejnych fazach, a nawet w finałach były błędy na ich korzyść.

43

I pomyśleć, że w erze VAR, to przechodzi bez kar, więc można przypomnieć sobie jak wcześniej takie akcje bez konsekwencji odwalali Pepe, Ramos, Carvajal czy Casemiro...i tak zdobywali też LM, bo arbitrzy tracili nagle wzrok.

2

@Who_you_mam
Piękne :D

2

@Azi
Zapytaj Pepe czy Ramosa...

0

@lithotripter
A faktycznie...

4

I gość kończy bez kartki :)



A tutaj w stylu Pepe z Elche chciał karnego wymusić palant...


0

@Rifek
A niby czemu?

21

Pamiętam tę porażkę Realu z Getafe kilkanaście late temu :)
To dopiero była beka :D
Real strzelił gola na 1:0 i wszyscy pobiegli do narożnika się cieszyć, ale sędzia bramki nie uznał z powodu spalonego. Getafe nie czekało, tylko szybko wznowiło grę i zdobyło zwycięskiego gola :D


5

Zapamiętaliście nazwisko Gonzalo jak polecał Chabiniak?

6

Komentatorzy tak wychwalali Viniciusa, że jest w mega formie...na całe30 minut...

1

@VegetaPolska
Może dlatego masz problem z kobietami, bo kibicujesz madrylom?

1

@Aragorn33
On niechcący...

0

@Who_you_mam
Trochę poczytałem...i dowiedziałem się, że arbiter to żołnierz Negreiry, ale większość krytykuje zawodników.

2

A to nie Huijsen był wychwalany pod niebiosa jak to on potrafi piłkę wprowadzać do gry?
Dzisiaj to potwierdził :)

1

Ten wynik może da kopa naszym chłopakom jutro :)

5

Tak naprawdę, to oprócz braku Huijsena, Carrerasa i Mastantuono, to powinni grać też przez 5 kolejek bez Rudigera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?