norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Who_you_mam
To tylko znaczy, że stracił pewność siebie, bo wcześniej walił z trudniejszych pozycji.
0
@Jaro1279
W przeciwieństwie do Ciebie, tak.
0
@partymaker
Rozprowadza piłkę, potrafi przytrzymać i praktycznie żadnych strat.
1
@Toretto
Raz celnie wrzucił i co poza tym zrobił?
Słabiutki dzisiaj.
2
Dzisiaj Casado na plus.
Bernal dużo słabiej niż ostatnio.
3
Nie, no sorry...rozumiem zmęczenie meczem AM tych, którzy tam grali, ale to co dzisiaj statystuje Rashdord to kryminał. On w ogóle pobiegał coś dzisiaj?
3
Teraz był faulowany przez Casado, a wczoraj w meczu Realu było czysto w 95 minucie :D
4
I takie faule mnie właśnie irytują.
Zawodnik wpada na obrońcę i od razu umiera i faul.
3
Ojojojoj...aż mnie zabolało :/
0
Czemu nie uderzał?!!!
0
@danijacek
A może Rashford za późno zagrał?
7
Uwielbiam te początki meczów Barcelony...
Dają spokój, pewność i poczucie bezpieczeństwa w tyłach...
...a potem się obudziłem.
3
@Marusek
Myślę, że Suski będzie znal odpowiedź, bo dobrze zna Carycę Katarzynę...
1
Spalony? Jaki spalony?
Co to było? :D
1
@Karol145
Zauważ, że Kane w Bayernie jest bliski rekordu Lewego już drugi raz na trzy lata gry. To pokazuje jego klasę tym bardziej, że to zupełnie inna liga niż angielska, a Lewy niemiecką znał bardzo dobrze i ile czasu mu to zajęło.
Dodam, że Kane grał w średnim Tottenhamie, gdzie i tak sporo nastrzelał. Wystarczyło, że w wieku "emerytalnym" poszedł do Bayernu i na luzie zdobywa ponad 30 bramek trzeci sezon z rzędu (w tym ma już chyba 45 goli, a sezon trwa).
0
@Rifek
Cezary Tomczyk.
31
Jak inaczej można uhonorować narodziny tego żałosnego klubu jak pomoc arbitra i gol w 95 minucie po rykoszecie?
3
@Tomaszekkkkk
Madrycka patola...
0
@ElD00pa
Bo ban sędziowie rzucają kłody pod nogi, a nie pomagają.
0
@Danny Gaucho
Wiesz, dla mnie ocena ponad 7 to dobry występ, a takowy nie był.
0
@Danny Gaucho
Na stronie Realu z podobnych stron też Trent jest wyżej.
EDIT: Mimo wszystko, to taka ocena dla Trenta i tak jest za wysoka. To samo z Viniciusem, który w pierwszej połowie miał mniej kontaktów z piłką niż Tibo, a w drugiej nie było lepiej.
1
@BARCA1899Messi
Obawiam się dzisiaj meczu, bo cuchnie wałkami na kilometr.
5
Sasin:
"Możemy kupować gdzie chcemy, a nie w Europie, gdzie tego uzbrojenia takiego jak nam jest potrzebne, nie ma. "
Tymczasem Trump:
"Panie Zelensky czy mógłby pan nas wspomóc systemami antydronowymi w walce z Iranem?"
0
@BORO_12
A na czym polega algorytm? Na statystykach i na ich bazie wystawia ocenę.
1
@BORO_12 jako, że jesteś ekspertem od statystyk, które według Ciebie są wiarygodne i oddają formę zawodników, to wytłumacz jak to jest możliwe, że po wczorajszym meczu Realu, taki Trent, który poza jednym dobrym podaniem był beznadziejny, a ma wyższą ocenę od Courtois, który wybronił dwie trudne piłki?
Skąd taka wysoka ocena dla męczennika?
Przecież Twój boski algorytm nie może się mylić w porównaniu do tych, którzy oglądali mecz i uznali ich występy za slabe.
Oświeć mnie, skoro tak wierzysz w te algorytmy i staty...
1
@Szklaner
Gdyby padł od razu, to raczej karny.
3
Kaczyński ogłosi nazwisko premiera.
I cyk!
- Szymon Hołownia. :D
1
@Piotr,1985
Jeszcze te "nożyce" na koniec :D
3
Mnie rozwala płacz madryciaków o karnego na Gulerze...
Czy był kontakt? Oczywiście, że tak.
Czy mógł ich kolega podyktować karnego? Mógł.
Ale tego nie zrobił, bo reakcja Gulera na kontakt była tak samo opóźniona jak jego myślenie...
Cieszę się, że mogłem to wyjaśnić.
1
I jeszcze jeden przykład :)