norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jak tutaj nie lubić poniedziałków? :)
3
Dobrze, że mam 2 zmianę, to poczytam sobie notatnik :D
2
Chłop myślał, że koniec meczu :D
5
Super było być kibicem Getafe przez 90 minut.
0
Kolejny się wykartkował :D
0
Oby utrzymać teraz tego rożnego.
0
Przecież to był rożny :D
1
@Wiktorek2002
W końcu Getafe to też w sumie z Madrytu.
10
Ile doliczy arbiter?
- 10 minut.
- 2 karne.
1
Getafe gra teraz tak jak grał Real w Klasyku na Bernabeu, (kiedy wygrali 2:1) w ostatnich 25 minutach.
8
Mówili, że nie będzie drugiego Pepe, a okazało się, że jest jeszcze gorszy zyeb i do tego czarny...no i znowu gra w Realu.
0
@clyde
Nie, Real Madryt vs madryckie Getafe.
17
Po prostu trzeba to jasno powiedzieć:
Spotkały się dwa najbardziej zyebane zespoły w La Liga.
0
@FCB24
Dla zmyłki, bo zaraz karnego dostaną.
0
Arda Guler...jedna akcja (kapitalna) i...do bazy.
1
Real standardowo...
Jak jakiś przebłysk indywidualności nie zrobi różnicy, to reszta kończy się wrzutką.
5
Narzeka się na brutalną grę Getafe, ale zwróćcie uwagę na to co dowala dzisiaj Real.
O Rudigerze nawet nie wspomnę, ale Tchuameni nie lepszy...
Tutaj, przed golem potraktował z łokcia rywala...
4
Fikołek roku :D
Suski i jego złote myśli:
"Poparcie PiSu spada, bo z Koalicji odchodzą"...
5
@Tasde
I bardzo dobrze.
Za 2 miesiące Orban razem z Ziobrą i Romanowskim uciekną na Białoruś lub bezpośrednio do Rosji.
30
Nawrocki jest tak żałosny, że ręce opadają.
Jak pomarańczowy wycierał sobie mordę polskimi żołnierzami, którzy zginęli w Afganistanie, to milczał, ale jak zginęło trzech amerykańskich w Iranie, to mało się nie popłakał na twitterze.
Głębiej Karol, głębiej...
2
@Pawlak1992
Jest współwinny śmierci 40 uczennic po bombardowaniu Iranu i mu to zwisa, więc...
0
@Ojciec5tkidzieci
Laseczka? Laseczki to ona pewne zjada...
2
Remis sprawiedliwy, bo Betis w drugiej połowie grał na przeczekanie i dowiezienie wyniku...no i się zawiedli.
1
@Popitek12
No chyba nie, bo nie ma możliwości w nich grać :)
4
Ależ końcówka w Sevilli!
4
Betis sam się prosił o stratę drugiego gola.
0
@misterio
Widocznie tak :D
2
@FcPortoFan1999
No tak, ale nie jest to chyba informacja na "pierwsze strony gazet" :)
0
No i nie zawiodłem się na Gran Derbi :)
2
@xvcWinterSoldier @blakkudium
W tym roku kolejny sezon Punishera też będzie.