0

I jak tutaj nie lubić poniedziałków? :)

3

Dobrze, że mam 2 zmianę, to poczytam sobie notatnik :D

2

Chłop myślał, że koniec meczu :D

5

Super było być kibicem Getafe przez 90 minut.

0

Kolejny się wykartkował :D

0

Oby utrzymać teraz tego rożnego.

0

Przecież to był rożny :D

1

@Wiktorek2002
W końcu Getafe to też w sumie z Madrytu.

10

Ile doliczy arbiter?
- 10 minut.
- 2 karne.

1

Getafe gra teraz tak jak grał Real w Klasyku na Bernabeu, (kiedy wygrali 2:1) w ostatnich 25 minutach.

8

Mówili, że nie będzie drugiego Pepe, a okazało się, że jest jeszcze gorszy zyeb i do tego czarny...no i znowu gra w Realu.

0

@clyde
Nie, Real Madryt vs madryckie Getafe.

17

Po prostu trzeba to jasno powiedzieć:
Spotkały się dwa najbardziej zyebane zespoły w La Liga.

0

@FCB24
Dla zmyłki, bo zaraz karnego dostaną.

0

Arda Guler...jedna akcja (kapitalna) i...do bazy.

1

Real standardowo...
Jak jakiś przebłysk indywidualności nie zrobi różnicy, to reszta kończy się wrzutką.

5

Narzeka się na brutalną grę Getafe, ale zwróćcie uwagę na to co dowala dzisiaj Real.
O Rudigerze nawet nie wspomnę, ale Tchuameni nie lepszy...
Tutaj, przed golem potraktował z łokcia rywala...


4

Fikołek roku :D

Suski i jego złote myśli:
"Poparcie PiSu spada, bo z Koalicji odchodzą"...

5

@Tasde
I bardzo dobrze.
Za 2 miesiące Orban razem z Ziobrą i Romanowskim uciekną na Białoruś lub bezpośrednio do Rosji.

30

Nawrocki jest tak żałosny, że ręce opadają.
Jak pomarańczowy wycierał sobie mordę polskimi żołnierzami, którzy zginęli w Afganistanie, to milczał, ale jak zginęło trzech amerykańskich w Iranie, to mało się nie popłakał na twitterze.
Głębiej Karol, głębiej...

2

@Pawlak1992
Jest współwinny śmierci 40 uczennic po bombardowaniu Iranu i mu to zwisa, więc...

0

@Ojciec5tkidzieci
Laseczka? Laseczki to ona pewne zjada...

2

Remis sprawiedliwy, bo Betis w drugiej połowie grał na przeczekanie i dowiezienie wyniku...no i się zawiedli.

1

@Popitek12
No chyba nie, bo nie ma możliwości w nich grać :)

4

Ależ końcówka w Sevilli!

4

Betis sam się prosił o stratę drugiego gola.

0

@misterio
Widocznie tak :D

2

@FcPortoFan1999
No tak, ale nie jest to chyba informacja na "pierwsze strony gazet" :)

0

No i nie zawiodłem się na Gran Derbi :)

2

@xvcWinterSoldier @blakkudium
W tym roku kolejny sezon Punishera też będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?