norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Natenczas
A to fakt :D
5
Rocznica za rocznicą...
1
@JimMorrisonFCB
Cztery słowa: To jest real madryt. Nic więcej nie trzeba dodawać.
0
Przecież to powinien być karny.
Jakie ma znaczenie fakt, że nie dogoniłby piłki, skoro go kopnął podczas akcji? Czyli jak piłka będzie poza zasięgiem zawodnika i zostanie sfaulowanym, to nie ma przewinienia?
Fajnie...
2
Jak nie, jak tak? :D
0
@arasz1819
Dzisiaj płaczą o "zakute łby", jakby to nie było prawdą :D
3
@Ptasior
Napisałem "oni", a nie "on".
Mówią o szacunku, a w swoim obozie sami go nie okazują.
5
No kretyn :D
19
Rudiger...mem :)
I oni o szacunku i moralności będą mówić :D
5
Złote myśli z notatnika:
"Mourinho to zawsze pokrzywdzony"
Hmmm...jak trenował Real, to też tak pisali? :D
5
@arasz1819
Co wyklaskał to jego :P
8
No i dla pewności dali im w środę arbitra, który ich nie skrzywdzi...
12
I kogoś dziwi, że Real zdobywał LM po takich oczywistych wałkach jak oni nawet teraz w erze VAR łamią przepisy to w żywe oczy? :)
3
Lewy 4?
Nie chce mi się nawet tego komentować :D
2
No to jak?
1. Męczennik oskarżył o rasizm zawodnika Benfiki.
2. Mbappe, to potwierdził.
3. Prestianni przyznał, że nazwał go częścią od roweru.
4. Potwierdził to podobno Tchuameni.
I co? Jeśli w jakiś dziwny sposób potwierdzi się, że to było wyzwisko homofobiczne, to Vinicius powinien dostać kare za kłamstwo i nieprawdziwe oskarżenie...ale jedyne co dostanie, to pewnie karnego w kolejnym meczu LM.
3
@FCB_dimiC @1LY0
Oj tam...kto by tam patrzył jaki dzień, skoro najważniejsze dni tygodnia zaczynają się od piątku do niedzieli :)
17
Byłoby cudnie, jakby każdy zawodnik z Benfiki nie podał męczennikowi jutro ręki.
21
No to mamy precedens i teraz każdy może oskarżyć innego zawodnika o wyzwiska, kiedy ten zasłoni twarz i UEFA będzie musiała ich zawieszać, skoro zrobili to z piłkarzem Benfiki.
7
Jak ktoś napisze, że to AI, to powinien wyłapać od razu bana...
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/637783377_3268998399948592_8926644159622159245_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=7b2446&_nc_ohc=CduPIQca4UAQ7kNvwHVrmRK&_nc_oc=Adn-l0q4QXGhorgSo7hKWdon4zKj0VfbUTfx1L0Gv2bup1Plxh1vJDwhJZagkZ9oQsc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&_nc_gid=1TskLknsrrr6Lrt4dy6fIw&oh=00_AftQ_qhvOc383GuZayB1VGsUBQCy-Ki9WHO7LhMWJbUQSA&oe=69A252D9
1
@Kgorecki2500
Z całej serii RE, to chyba żaden zwyrol nie wrócił do pierwotnego wyglądu.
1
@Kgorecki2500
No...no...o to mi chodziło :)
1
@Kgorecki2500
Irytujący jest ten potwór z ukrytymi słabymi punktami w ciele, co? :D
1
@Jakchcesz
Za to jest uwielbiany i szanowany. Możesz nie mieć formy, ale jak nie walczysz i nie dajesz z siebie wszystkiego, to traci się w oczach.
1
Yamal do bazy w przerwie. Tym bardziej, że nie może się nawodnić, więc nie ma sensu, żeby grał.
2
U nas wielkim mankamentem w obronie jest to, że my zawsze chcemy wyjść z "zamieszania" w naszym polu karnym celnymi podaniami na metrze, a czasami trzeba wywalić piłkę do przodu, żeby się zorganizować.
Sami momentami stwarzamy sobie zagrożenie takimi głupimi stratami pod własną bramką.
0
@Ignareks
Ewentualna kara, to pusty stadion. Mecz nie został przerwany z powodu gróźb.
7
@macio_944
Nie tylko Ty :)
13
@Jakchcesz
Człowiek?
7
Gra pozycyjna Realu...hahahahahahahhaha...
32
Też zwróciłem uwagę na ten starcie...ŻENADA :)
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/640322112_1446090844224385_2748473516811475665_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296_tt6&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=7b2446&_nc_ohc=YqBeak2gUFgQ7kNvwFPovlw&_nc_oc=AdkFo3IwFOX8lI4oDy6B_CYQ2qJkLfysUvXi7m3beYCG-QakD27JbUvgxdZIZn8FXho&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_gid=ziZXhDatK8vIpxPmsF2bEA&oh=00_AfvMtsbICGIilPK2qjGa53I-NKiHJ9U8b7-r94htN-NVDA&oe=69A016A8