1

@Natenczas
A to fakt :D

5

Rocznica za rocznicą...


1

@JimMorrisonFCB
Cztery słowa: To jest real madryt. Nic więcej nie trzeba dodawać.

0

Przecież to powinien być karny.
Jakie ma znaczenie fakt, że nie dogoniłby piłki, skoro go kopnął podczas akcji? Czyli jak piłka będzie poza zasięgiem zawodnika i zostanie sfaulowanym, to nie ma przewinienia?
Fajnie...

2

Jak nie, jak tak? :D

0

@arasz1819
Dzisiaj płaczą o "zakute łby", jakby to nie było prawdą :D

3

@Ptasior
Napisałem "oni", a nie "on".
Mówią o szacunku, a w swoim obozie sami go nie okazują.

5

No kretyn :D

19

Rudiger...mem :)



I oni o szacunku i moralności będą mówić :D

5

Złote myśli z notatnika:
"Mourinho to zawsze pokrzywdzony"

Hmmm...jak trenował Real, to też tak pisali? :D

5

@arasz1819
Co wyklaskał to jego :P

8

No i dla pewności dali im w środę arbitra, który ich nie skrzywdzi...

12

I kogoś dziwi, że Real zdobywał LM po takich oczywistych wałkach jak oni nawet teraz w erze VAR łamią przepisy to w żywe oczy? :)

3

Lewy 4?
Nie chce mi się nawet tego komentować :D

2

No to jak?
1. Męczennik oskarżył o rasizm zawodnika Benfiki.
2. Mbappe, to potwierdził.
3. Prestianni przyznał, że nazwał go częścią od roweru.
4. Potwierdził to podobno Tchuameni.
I co? Jeśli w jakiś dziwny sposób potwierdzi się, że to było wyzwisko homofobiczne, to Vinicius powinien dostać kare za kłamstwo i nieprawdziwe oskarżenie...ale jedyne co dostanie, to pewnie karnego w kolejnym meczu LM.

3

@FCB_dimiC @1LY0
Oj tam...kto by tam patrzył jaki dzień, skoro najważniejsze dni tygodnia zaczynają się od piątku do niedzieli :)

17

Byłoby cudnie, jakby każdy zawodnik z Benfiki nie podał męczennikowi jutro ręki.

21

No to mamy precedens i teraz każdy może oskarżyć innego zawodnika o wyzwiska, kiedy ten zasłoni twarz i UEFA będzie musiała ich zawieszać, skoro zrobili to z piłkarzem Benfiki.

1

@Kgorecki2500
Z całej serii RE, to chyba żaden zwyrol nie wrócił do pierwotnego wyglądu.

1

@Kgorecki2500
No...no...o to mi chodziło :)

1

@Kgorecki2500
Irytujący jest ten potwór z ukrytymi słabymi punktami w ciele, co? :D

1

@Jakchcesz
Za to jest uwielbiany i szanowany. Możesz nie mieć formy, ale jak nie walczysz i nie dajesz z siebie wszystkiego, to traci się w oczach.

1

Yamal do bazy w przerwie. Tym bardziej, że nie może się nawodnić, więc nie ma sensu, żeby grał.

2

U nas wielkim mankamentem w obronie jest to, że my zawsze chcemy wyjść z "zamieszania" w naszym polu karnym celnymi podaniami na metrze, a czasami trzeba wywalić piłkę do przodu, żeby się zorganizować.
Sami momentami stwarzamy sobie zagrożenie takimi głupimi stratami pod własną bramką.

0

@Ignareks
Ewentualna kara, to pusty stadion. Mecz nie został przerwany z powodu gróźb.

7

@macio_944
Nie tylko Ty :)

13

@Jakchcesz
Człowiek?

7

Gra pozycyjna Realu...hahahahahahahhaha...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?