norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mbappe musi mieć zajeajisty słuch, skoro usłyszał obelgę w stronę męczennika. Szkoda, że jest opóźniony i zareagował dopiero po meczu :D
A męczennik jak gówniak w przedszkolu poszedł na skargę do pani, bo mu ktoś kozę z nosa zjadł...
Żałosny typ.
48
Mourinho:
"Wyrzucili mnie, ponieważ powiedziałem jedną rzecz, która jest bardzo oczywista. Sędzia miał kartkę, na której było napisane: Tchouaméni, Carreras i Huijsen nie mogą obejrzeć żółtej kartki. Nie chciał pokazać Carrerasowi, nie chciał pokazać Tchouaméniemu. "
Dobranoc...
0
No to Netflix nakręci drugą część "Męczennika z wyboru".
1
@Gibbon_FCB
Ja się nie boję tego powiedzieć, ale przez to coś z nr 7 szkoda wylądować na banicji.
1
@maroon
Odnosiłem się do wczorajszych wpisów, gdzie pisano, żeby nie zwracać uwagi na sędziów, tylko grać swoje...więc podałem przykład z dzisiaj, że decyzje moją ogromny wpływ na przebieg meczu.
Dzisiaj np wyleciałby Fede i potem Vinicius i Real nie miałby już tak różowo.
Przy pkt 1. i golu dla Realu...ile razy widzieliśmy jak sędzia był irytująco dokładny skąd należy wykonać rzut wolny nawet na własnej połowie? Dzisiaj puścił akcję o 2 metry...
0
@maroon
Ja pierd...
Przeczytaj pierwszy akapit w głównym poście...tylko powoli i najlepiej kilka razy.
1
@maroon
Skoro wyśmiałeś te punkty, to pewnie masz argumenty.
Prowadzą do tego, że takie decyzje sędziów wpływają na przebieg meczu.
Czekam na argumenty. Czy jak zawsze stchórzysz?
4
Ćwiąkała...jaki to prymityw...
Vinicius nie dostał kartki za taniec, tylko za prowokacje.
5
I zobaczcie jaki ten męczennik jest dziecinny...
Jak był bez formy, to cichutki i w ogóle wycofany...a jak strzelił parę bramek, to od razu mu odjebało.
12
Valverde zdziwiony, że żadna kamera tego nie zrejestrowała jak obrażają męczennika, ale było widać jak wali zawodnika w twarz i jakoś ok?
0
@arasz1819
Odpowiedź masz wyżej :)
2
@Alozuer0900
No, ale na pewno nie chciał :D
4
@maroon
A ktoś pisze o spisku?
Czemu się nie odniesiesz do tych punktów? Czy tylko potrafisz "XD"?
0
@Limaker
No tacy obiektywni z Madrytu chyba :D
1
@KamQiX
Z Benfiki zejdzie presja i to na plus.
2
No to Mourinho się przekonał jak to jest grać przeciwko Realowi i sędziom :)
3
@robsesh
Dobra, ale ostatnio Yamal był w karnych skuteczny...
31
Do tych co się wymądrzali i pisali, że trzeba grać, a nie patrzeć na arbitrów...
To weźmy na tapetę dzisiejszy mecz Realu z Benficą:
1. Rzut wolny dla Realu i przyzwolenie arbitra na jego szybkie wykonanie 2 metry dalej...akcja kończy się golem...
2. Uderzenie w twarz przez Fede zawodnika Benfiki...VAR zero reakcji.
3. Wejście męczennika na drugą żółtą, a w konsekwencji wylatuje Mourinho...
I jak? Sędzia "drobnymi" decyzjami nie wpływa na mecz, pomijając to, że Real był lepszy?
0
Ale niech mi ktoś to wytłumaczy...
Sędzia dolicza 12 minut, a czystej gry jest mnie niż połowa i nie chodzi tutaj o przerywanie gry faulami czy leżeniem na murawie, ale na dyskusji z sędzią i spowalnianiem wznowienia gry...a mecz kończy się po 13 minutach :)
2
@heniusss
Przecież on w 5 minucie powinien mieć kartkę za kopnięcie w kostkę.
3
A ja czuję, że Benfica i tak wywali Real z LM :)
24
Otamendi pokazuje wytatuowany Puchar Świata męczennikowi, a komentatorzy nie ogarniają :D
0
@tomek8756
Wspomnę o golu dla Realu i miejsce faulu i wznowienie gry 2 metry dalej.
2
12 minut doliczone, a 6 z nich to przerwa.
1
Rozkapryszony bachor...
0
Brawo arbiter!
Gdzie był faul dla Realu, a skąd Cama zaczął grę. Przynajmniej 2 metry było.
Ale gol piękny.
15
Lewy ma lepszą ocenę od Ferrana?
Obaj beznadziejni, a do tego Lewy stracił piłkę, po której wpadł go na 2:1 i wracał ze spalonego jak anemik przy nieuznanym golu na 2:2.
Ocena 1, to i tak za dużo.
0
@PuszkinFan
Tutaj pomoc jest problemem, a nie obrona.
Czy obrona ma jakieś wylewy? Nie.
Jak rywale wchodzą z głębi pola na pełnej szybkości, to co mają zrobić? Zauważ, że taki Balde czy Kounde mają po 2 rywali podczas kontr.
To pomoc powinna ich asekurować, a tego nie robią.
Ile razy Pedri ratował nas w obronie, a ile razy widziałeś obecnych pomocników?
Pomoc jest stabilności i kontroli meczu, a oni tego nie robią.
Bez Pedriego mecze są chaotyczne i to widać.
1
@SmoothCriminal
Dokładnie. Ostatnie 2 Klasyki w lidze i ilość wałków na naszą niekorzyść pokazuje co i jak.
0
@Terroriser
Bernal ostatnio nie zawodzi i tak jak Busi potrafi uspokoić mecz.