norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500
A gra jak ogólnie się prezentuje? Bez spojlerów proszę :)
1
@Konradowskyy
Irytujący cwaniaczek z wywalonym w kosmos ego.
19
Nie lubię go, ale parada kapitalna...
3
@bartekvisca
W Polsce?
Wszystko, bo mają wymówkę.
20
Tak było...
15
I to jest prawdziwa miłość...
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/644853625_3277813635733735_2719831791710357097_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=13d280&_nc_ohc=kY4-ru9DlOoQ7kNvwFGWaHG&_nc_oc=Adl6aL3CuXMsyBtLzhm7OkbraudAycBgFBxZefBTKAsZvUfliyuaB06REwc5HxKNmAQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&_nc_gid=4IMpWSX0zOz51yp434q-DQ&_nc_ss=8&oh=00_AfvZpsG_4sIG5TiysgbflbfoLuhq7IhLj_jLR_cde32-7Q&oe=69A902CA
4
@Azi
Gerard Maldini :)
1
@Hindus
Pedri jak najbardziej, ale bardzo dużo już meczów opuścił, a Eric gra praktycznie non stop.
0
@Cryptolis
Yamal robi różnicę i to fakt, ale zdarzaj a mu si ę beznadziejne mecze lub takie, gdzie znika. Za to Eric jest najbardziej równym i pewnym punktem Barcy.
36
Wierzę w to, że możemy strzelić Atletico 4-5 bramek...ale to, że nie stracimy żadnej, to już moja wiara tak silna nie jest :/
1
Najlepszy zawodnik Barcelony biorąc pod uwagę czas od początku sezonu do teraz?
Eric Garcia.
1
Dwumetrowe spalone boczny pokazuje po poł minucie, a w takiej sytuacji, gdzie od razu widać brak spalonego, to od razu sygnalizuje...
La Liga.
0
Jaki spalony? :D
1
Rashford chxiał sprzedać liścia, ale zobaczył (prawie) czarnego, to uznał swoich nie bije.
0
@maroon
Tak. Bo najpierw go krytykuje za brak większej ilości hattricków, a potem go chwali za rozwój. Tak...zaprzecza sam sobie.
40
Ołłowski 5 minut temu:
"Zadziwiające, że ktoś taki(Yamal), kto był bliski zdobycia ZP zaliczył dopiero pierwszego hattricka"...
Drugi komentator przed chwilą:
"Messi zdobył pierwszego hattricka w wieku 19 lat"
Ołłowski:
"To pokazuje jak szybko rozwija się Yamal"
Ja pitolę...co za upadek gościa...
0
@CurryTheGoat30
Komentator twierdził, że trybuny ożywione.
2
Komentatorzy czekali na magię Lewego...
Właśnie dał jej małą część :P
6
Złam nogę. Nic.
Kłóć się o sprawiedliwą decyzję. Żółtko.
7
Ołłowski weź zamknij pysk!
To nie powinno być 2:2, tylko czerwo dla Villareal.
0
Ołłowski zdaje sobie sprawę, że boczny arbiter ma w chorągiewce przycisk, którym sygnalizuje głównemu np pozycję spaloną?
To, że podnosi chorągiewkę po gwizdku nie oznacza, że to główny pierwszy zauważył "przewinienie".
0
Nie no sorry...Kounde...
Zarabiaj miliony.
Graj na murawie, która jest jak dywan.
Nie traf w bramkę z 5 metrów.
0
Trochę spóźnione, ale moim marzeniem na 2026 rok jest powrót Rafała Wolskiego do C+, że by komentował La Ligę.
Jak pomyślę, że od nowego sezonu C+ praktycznie wszystkie mecze Barcy będzie transmitował, to załamka...
0
@bartekvisca
Wiadomo, ale w każdym jest zajebista :)
0
@Krystiansigma2734
*wziąć.
Sorki, ale mam taki "fetysz" :P
1
@Derpowsky
Jakby dali np duet Kłłęcidło - Ołłowski, to Trump wjechałby do Polski ze wszystkimi marines :D
2
Sedney Sweeney :)
Teraz jeszcze bardziej mi się podoba :)
@tomek8756
0
@xavi890
Dla Lewego nawet mecz z Levante był za szybki, a co dopiero Villareal :)
Torres dzisiaj minimum dublet :)
1
Lewy na ławce i bardzo dobrze, bo to za szybki mecz dla niego.
2
Kompromitacja na pełnej...