1

@Kgorecki2500
A gra jak ogólnie się prezentuje? Bez spojlerów proszę :)

1

@Konradowskyy
Irytujący cwaniaczek z wywalonym w kosmos ego.

19

Nie lubię go, ale parada kapitalna...


3

@bartekvisca
W Polsce?
Wszystko, bo mają wymówkę.

20

Tak było...


4

@Azi
Gerard Maldini :)

1

@Hindus
Pedri jak najbardziej, ale bardzo dużo już meczów opuścił, a Eric gra praktycznie non stop.

0

@Cryptolis
Yamal robi różnicę i to fakt, ale zdarzaj a mu si ę beznadziejne mecze lub takie, gdzie znika. Za to Eric jest najbardziej równym i pewnym punktem Barcy.

36

Wierzę w to, że możemy strzelić Atletico 4-5 bramek...ale to, że nie stracimy żadnej, to już moja wiara tak silna nie jest :/

1

Najlepszy zawodnik Barcelony biorąc pod uwagę czas od początku sezonu do teraz?
Eric Garcia.

1

Dwumetrowe spalone boczny pokazuje po poł minucie, a w takiej sytuacji, gdzie od razu widać brak spalonego, to od razu sygnalizuje...
La Liga.

0

Jaki spalony? :D

1

Rashford chxiał sprzedać liścia, ale zobaczył (prawie) czarnego, to uznał swoich nie bije.

0

@maroon
Tak. Bo najpierw go krytykuje za brak większej ilości hattricków, a potem go chwali za rozwój. Tak...zaprzecza sam sobie.

40

Ołłowski 5 minut temu:
"Zadziwiające, że ktoś taki(Yamal), kto był bliski zdobycia ZP zaliczył dopiero pierwszego hattricka"...
Drugi komentator przed chwilą:
"Messi zdobył pierwszego hattricka w wieku 19 lat"
Ołłowski:
"To pokazuje jak szybko rozwija się Yamal"

Ja pitolę...co za upadek gościa...

0

@CurryTheGoat30
Komentator twierdził, że trybuny ożywione.

2

Komentatorzy czekali na magię Lewego...
Właśnie dał jej małą część :P

6

Złam nogę. Nic.
Kłóć się o sprawiedliwą decyzję. Żółtko.

7

Ołłowski weź zamknij pysk!
To nie powinno być 2:2, tylko czerwo dla Villareal.

0

Ołłowski zdaje sobie sprawę, że boczny arbiter ma w chorągiewce przycisk, którym sygnalizuje głównemu np pozycję spaloną?
To, że podnosi chorągiewkę po gwizdku nie oznacza, że to główny pierwszy zauważył "przewinienie".

0

Nie no sorry...Kounde...
Zarabiaj miliony.
Graj na murawie, która jest jak dywan.
Nie traf w bramkę z 5 metrów.

0

Trochę spóźnione, ale moim marzeniem na 2026 rok jest powrót Rafała Wolskiego do C+, że by komentował La Ligę.
Jak pomyślę, że od nowego sezonu C+ praktycznie wszystkie mecze Barcy będzie transmitował, to załamka...

0

@bartekvisca
Wiadomo, ale w każdym jest zajebista :)

0

@Krystiansigma2734
*wziąć.
Sorki, ale mam taki "fetysz" :P

1

@Derpowsky
Jakby dali np duet Kłłęcidło - Ołłowski, to Trump wjechałby do Polski ze wszystkimi marines :D

2

Sedney Sweeney :)
Teraz jeszcze bardziej mi się podoba :)



@tomek8756

0

@xavi890
Dla Lewego nawet mecz z Levante był za szybki, a co dopiero Villareal :)
Torres dzisiaj minimum dublet :)

1

Lewy na ławce i bardzo dobrze, bo to za szybki mecz dla niego.

2

Kompromitacja na pełnej...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?