norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Benfia bez Mourinho i Prestianniego, a Real z trójką arbitrów + dwóch na VARze,
0
Ewidentny karny.
3
Brawo arbiter!
Rozjebał mu łeb, a ten pokazuje rzut rożny :D
W LL to standard :)
1
@Kgorecki2500
Wiesz, ja musiałem przechodzić ją kilka razy, żeby wbić platynę, bo na PS4 inaczej się na da.
2
@Kgorecki2500
Ja zrobiłem i łatwo nie było...szczególnie na strzelnicy :P
64
Inter bez Marciniaka nie istnieje w LM...
0
@ACMaldini3 Przecież ten system nie jest nieomylny, bo w lidze angielskiej był z tym przypał.
2
No...fajna powtórka gola Interu...chyba jest właśnie edytowana, bo dali ciała.
4
No kłóciłbym się, że przekroczyła linię...
4
Dobra...Inter za burtą LM...
Real...(loading) :)
0
@Dankho94isback
Milimetrów zabrakło i byłoby inaczej.
5
@Piotrek1993
Oszukali nas za Xaviego, oszukali za Flicka...wystarczy, żeby ich nie tolerować.
1
@Filipem
Moja też :/
0
@LukaszFan
My zagramy z Monaco...luzik :)
1
@ZuczekFCB1899
Chyba nie jesteś w temacie i nie wiesz o co kaman :)
3
Serce pęka...i dlatego Inter zaraz po Realu niech spada z LM :/
2
@Ptasior
Syn swojego ojca w 100%.
2
@JimMorrisonFCB '
Od dawna o tym piszę, że takiej "9" potrzebujemy, która powalczy w powietrzu przy zmasowanej obronie rywali. Finansowo też dramatu by nie było.
4
Jakby młody Simeone grał u nas, to z Rafą nakładaliby taki pressing, że nie musielibyśmy martwić się o obronę.
1
@Natenczas
A to fakt :D
5
Rocznica za rocznicą...
1
@JimMorrisonFCB
Cztery słowa: To jest real madryt. Nic więcej nie trzeba dodawać.
0
Przecież to powinien być karny.
Jakie ma znaczenie fakt, że nie dogoniłby piłki, skoro go kopnął podczas akcji? Czyli jak piłka będzie poza zasięgiem zawodnika i zostanie sfaulowanym, to nie ma przewinienia?
Fajnie...
2
Jak nie, jak tak? :D
0
@arasz1819
Dzisiaj płaczą o "zakute łby", jakby to nie było prawdą :D
3
@Ptasior
Napisałem "oni", a nie "on".
Mówią o szacunku, a w swoim obozie sami go nie okazują.
5
No kretyn :D
19
Rudiger...mem :)
I oni o szacunku i moralności będą mówić :D
5
Złote myśli z notatnika:
"Mourinho to zawsze pokrzywdzony"
Hmmm...jak trenował Real, to też tak pisali? :D
5
@arasz1819
Co wyklaskał to jego :P