18

Benfia bez Mourinho i Prestianniego, a Real z trójką arbitrów + dwóch na VARze,

0

Ewidentny karny.

3

Brawo arbiter!
Rozjebał mu łeb, a ten pokazuje rzut rożny :D

W LL to standard :)

1

@Kgorecki2500
Wiesz, ja musiałem przechodzić ją kilka razy, żeby wbić platynę, bo na PS4 inaczej się na da.

2

@Kgorecki2500
Ja zrobiłem i łatwo nie było...szczególnie na strzelnicy :P

64

Inter bez Marciniaka nie istnieje w LM...

0

@ACMaldini3 Przecież ten system nie jest nieomylny, bo w lidze angielskiej był z tym przypał.

2

No...fajna powtórka gola Interu...chyba jest właśnie edytowana, bo dali ciała.

4

No kłóciłbym się, że przekroczyła linię...

4

Dobra...Inter za burtą LM...
Real...(loading) :)

0

@Dankho94isback
Milimetrów zabrakło i byłoby inaczej.

5

@Piotrek1993
Oszukali nas za Xaviego, oszukali za Flicka...wystarczy, żeby ich nie tolerować.

1

@Filipem
Moja też :/

0

@LukaszFan
My zagramy z Monaco...luzik :)

1

@ZuczekFCB1899
Chyba nie jesteś w temacie i nie wiesz o co kaman :)

3

Serce pęka...i dlatego Inter zaraz po Realu niech spada z LM :/

2

@Ptasior
Syn swojego ojca w 100%.

2

@JimMorrisonFCB '
Od dawna o tym piszę, że takiej "9" potrzebujemy, która powalczy w powietrzu przy zmasowanej obronie rywali. Finansowo też dramatu by nie było.

4

Jakby młody Simeone grał u nas, to z Rafą nakładaliby taki pressing, że nie musielibyśmy martwić się o obronę.

1

@Natenczas
A to fakt :D

5

Rocznica za rocznicą...


1

@JimMorrisonFCB
Cztery słowa: To jest real madryt. Nic więcej nie trzeba dodawać.

0

Przecież to powinien być karny.
Jakie ma znaczenie fakt, że nie dogoniłby piłki, skoro go kopnął podczas akcji? Czyli jak piłka będzie poza zasięgiem zawodnika i zostanie sfaulowanym, to nie ma przewinienia?
Fajnie...

2

Jak nie, jak tak? :D

0

@arasz1819
Dzisiaj płaczą o "zakute łby", jakby to nie było prawdą :D

3

@Ptasior
Napisałem "oni", a nie "on".
Mówią o szacunku, a w swoim obozie sami go nie okazują.

5

No kretyn :D

19

Rudiger...mem :)



I oni o szacunku i moralności będą mówić :D

5

Złote myśli z notatnika:
"Mourinho to zawsze pokrzywdzony"

Hmmm...jak trenował Real, to też tak pisali? :D

5

@arasz1819
Co wyklaskał to jego :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?