norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Potrzebujemy nowej "9", ale moim zdaniem myślenie o Alvarezie jest błędne. Często gramy na zmasowaną obronę i potrzebujemy kogoś kto powalczy w powietrzu i potrafi zrobić z tego użytek, a Alvarez to chyba średnio...
0
@marcin62
Oprócz Modricia, to chyba już nikt :D
2
@marcin62
W Realu mądrych nie wybierają...przeciwnie...
0
@LukaszFan
Gdyby zaznaczył, że celne to bym się nie czepiał :)
6
Jakiś omnibus na notatniku obliczył ile czasu "skradziono" na przerwy w grze i po wzorze Hajty wyszło mu, że arbiter powinien doliczyć...14 minut :D
0
Pachołek:
"Osasuna rozegrała swoje spotkanie i po dwóch strzałach w bramkę strzeliła dwa gole..."
To ja chyba inny mecz oglądałem, bo pamiętam w pierwszej połowie kapitalną interwencję Tibo, strzał z głowy z 5 metrów nad poprzeczką, kiedy Asencio zgubił krycie (chyba Budimira) czy słupek...
5
@VegetaPolska
Pytałeś czemu Budimir łapał się za piszczel, kiedy był stempel na stopę...
Czemu męczennik tutaj łapał się za twarz?
0
Dzisiaj znowu widzieliśmy ten legendarny mental...gdyby im się tylko chciało :P
2
W Madrycie tydzień temu:
"Real się rozpędza!"
Real Madryt dzisiaj:
2
Teraz rękę zobaczył?
1
Niestety, ale Osasuna padła już...
1
@VegetaPolska
Ból promieniował :)
0
Tibo ma dzień konia, to wyciągnie :/
0
Nie da karnego, bo Ferran był na spalonym w meczu z Elche :)
6
Przecież Tibo go zahaczył :D
1
@Messibestplayerintheworld
Wiadomo i dlatego tak za piłką biegali :D
2
Cały mecz z polskim komentarzem...Manita w Klasyku (2011) :)
4
@Kapitan hawk
To nie są jego urojenia, tylko taki przekaz od Kaczora jest i jest tak zaprogramowany.
5
Pokrzywdzony bidulek i potem zastanawia się czemu jest jak jest, a ten filmik to tylko mały ułamek tego co odpindala...
Na pewno był prowokowany...
0
@BORO_12
On w Barcie B nawet, by się nie łapał.
1
Gazda właśnie stwierdził, że Elche dziurawiło obronę Barcy :D
Ok, mieli okazje, ale powinni wyłapać dwucyfrówkę w tamtym meczu :D
7
Kolejny wał w Bilbao!
Od kiedy kopnięcie w twarz to faul?
Przecież jak Vinicius kopnął Inakiego, to okazało się, że "przypadkowo".
Ech te przepisy...kochajmy je, bo tak szybko się zmieniają.
2
@bari_94
Nie. Nowe przepisy są po aferze w meczu AM - Real.
9
@BORO_12
Od początku twierdziłem, że jego powrót to niewypał.
11
Jak wał w Bilbao!
Od kiedy stempel to faul?
Niemożliwe, żeby zasady zmieniły się od meczu Barcy z Gironą :P
27
Mourinho stwierdził, że Tchuameni faulował 3-4 razy i nie dostał żadnej kartki, która eliminowałaby go z rewanżu..."Błyskotliwy" i próbujący być zabawnym w tym artykule na notatniku ich niepełnoletni "redaktor", zaznaczył, że Tchuameni faulował tylko raz!
Owszem...ale raz to był faul odgwizdany, a pozostałych sędzia nie raczył zobaczyć i puszczał grę...tego nie napisali. :)
1
@Ojciec5tkidzieci
Nie no...cokolwiek porównywać z podstawową wersją, to nie ma sensu...tylko Ashur daje radę...swój chłop :)
0
@Ojciec5tkidzieci
Napiszę tak...postać Doctore jest dla mnie dużo gorsza niż Oenomaus, od którego biła siła i budził szacunek oraz strach...
Jeśli chodzi o gladiatorów w domu, to...100% racji...jedynie Celadus dawał radę.
Achilla - beznadziejna pod każdym względem.
Walki fajne, ale nawet jak na Spartakusa są przesadzone momentami.
Co mi sie najbardziej podobało?
Postacie...
Ashur (dla mnie rewelacja).
Proculus (świetny rywal Ashura)
Cezar (zmienili postać, ale zagrał bardzo dobrze narcystycznego i pozbawionego empatii).
Kornelia (dwulicowa rozkapryszona Rzymianka - super)
Messia - cudo (to subiektywna opinia, bo mi się bardzo podoba jako kobieta i mam do niej słabość :) )
Co do samego serialu jako całości, to wielkim minusem jest dobór aktorów do ról gladiatorów. Próbują pokazać jacy z nich kozacy, ale bije po oczach ich "pi*dowatość".
I są bez...historii...bo idą na śmierć dla swojego pana bez wyższych celów...Spartakus, Gannikus, Kriksos, Barka, a nawet Agron czy Ashur walczyli na arenie nie dla Batiatusa, ale o coś dla siebie...a tutaj...zieeeeeeew.
Ale!!!!
Intrygi, knowania, zdrady...jak dla mnie pierwsza klasa i z tego powodu czekałem na kolejne odcinki :)
Ogólnie dzięki temu dam 7/10, bo gdyby skupić się na samych pojedynkach, to 2 oczka mniej.
EDIT: No i cieszyły mnie nawiązania do poprzednich części...nie chcę spojlerować, ale chodzi mi np o Gannikusa (chyba 2 odcinek i alej ukrzyżowanych)...aż miałem ciary :)
1
Real m tym sezonie :D
https://www.instagram.com/reel/DUwV4m_iAwj/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
25
I oni będą uczyć moralności? :D