9

Iniernet nie ma litości :)

2

"Real madryt pokonuje w świetnej dyspozycji RSSS i to pokazuje obraz siły"
Święcicki co Ty pierd..?
Real był lepszy, ale trochę Cię poniosło :D

0

Jak to? System VAR zadziałał w gąszczu zawodników?

0

Ten bramkarz dwa ray przy karnym nie trzymał linii :P

1

Real to może stracić pkt z drużynami defensywnymi, bo z tymi, którzy grają w piłkę im idzie dobrze, bo mają miejsca pełno, by się rozpędzić.
Podejrzewam, że z Osasuną będą mieli już problem.

5

@severius
Myślałem, że piszesz o Realu Madryt...w sumie bez różnicy :P

2

@Ojciec5tkidzieci
Dokładnie, a Marcin Gazda stwierdził podczas powtórki, że oglądamy "zbrodnię" obrońcy RSSS.

7

Przecież to jest kryminał :)

6

@BojanKriKicz
Wychowywali się w rodzinie patologicznej, więc jedynym kierunkiem jest Real Madryt.

0

@Roobo
Mając przyjaciela Trumpa wcale nie byłby to nierealny scenariusz.

5

Nawet mając wielką formę można polec, kiedy arbiter w Madrycie czuwa.
Pomijając przebieg meczu, to Cama powinien już dawno nie grać, przed golem na 1:0 nie podyktowano ewidentnego rzutu rożnego dla RSSS, a o drugim karnym nawet nie wspomnę.

2

@kuz
Nie słyszaleś? "Oto zbrodnia obrońcy RSSS."

5

Jaki nur...jprdl...

1

Chyba system karnych na Varze się zepsuł...a nie czekaj...

3

Rany...ale wałek...znowu.

1

Czysto było. Ewidentnie trafił w piłkę.

1

@buglikos
Czuję, że Benfica ich zgwałci, ze im si ę odechce...

0

@Prorokk
Są takie kraje jak Polska, Litwa, Łotwa, Rumunia czy Finlandia, które mogłyby być w kazdej chwili zaatakowane, gdy Rosja przejęła Ukrainę. Chyba nie wierzysz, że Putin nie chce całego kraju? On mówił w prost o swoim człowieku w Kijowie jako prezydent, z którym mógłby się dogadać jak na Białorusi...

2

@Dankho94isback
Pamiętam ich kwik jak w sezonie chyba 2015 dostawaliśmy sporo karnych i na nic były tłumaczenia, że graliśmy za szybko dla większości zespołów, a Neymar czy Messi byli wycinani seryjnie :)
Teraz im to nie przeszkadza :)

0

@Barceloniarz987
A w obronie zawali im jeszcze mnóstwo bramek, bo dzisiaj nawet go nie testują w obronie.

1

Przecież my te Sociedad w finale Copa Del Rey rozniesiemy w pył :) :) :)

3

@Dankho94isback
Nooo...raz na korzyść Barcy przy wyniku 3:0 i 3 razy na korzyść Realu przy wyniku na styku.

4

@PatrychoO
Ale wiesz, że chodzi o to, że Ukraina przelewa krew i walczy, żeby inne kraje nie musiały? Za to możemy być wdzięczni, bo równie dobrze mogli pójść na układ tak jak zrobiłaby na pewno Białoruś i mielibyśmy problem.
A to, że utrzymują się w walce dzięki pomocy innych krajów, to już zupełnie co innego, ale wolę taki scenariusz niż Putin u naszych granic.

0

@Gall
To nie okaz inteligencji, tylko madryckie DNA :)

5

@Messibestplayerintheworld
I właśnie niby takie szczegóły, ale w ogólnym rozrachunku robi to różnicę.

1

@Domin7777
Zabawne jest to, że ja w domu mówię do ojca co zrobi Vincius czy Mbappe, bo to standard, a rywale na boisku bez mózgu :D

14

Gościa nie powinno już być na boisku, a nawet jednego żółtka nie dostał :D

0

@Limaker
Słuszny. Zahaczył go. Głupie wejście zawodnika RSSS.

0

@Domin7777
Też tego nie rozumiem. To samo robi Mbappe, a i tak zostawiają nogi.

3

@Dankho94isback
W ogóle nie jest atrakcyjna i strasznie żylasta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?