0

@kuz
Nie czepiaj się. On ma chory piszczel i gra z "kontuzjom".

0

@ArcziArtt
Ale co Ci karuzela zrobiła? :(

4

"Guler jest specjalistą od takich zagrań"
Od jakich?...Niech mi ktoś podrzuci linka z jakąś jego świetną asystą bo nie przypominam sobie.

1

7

@LeszekFCB
Najpierw zdjęcie, a potem porady.
Inaczej się nie da :P

4

@Jackazz
Projekty? Ty byś był szczęśliwy z takich "projektów" swojej dziewczyny? Teraz się obudziła, kiedy trafili do Hiszpanii? Jakoś wcześniej "projekty" ją nie interesowały i żyła na nazwisku Lewego, a teraz wielce pokrzywdzona przez los, bo "straciła" szansę na karierę?
Kogo? Kasjerki w Biedronce?
Gdyby nie Lewy byłaby nikim i tyle...

9

Szkoda mi Lewego, że ona odwala takie akcje...
Przecież, jakby moja dziewczyna/żona robiła takie "akcje"...to byłaby już byłą...
Nie wspomnę o wywiadzie, gdzie mówiła jak bardzo poświęciła się dla Roberta...

4

Nieźle mu to wyszło :D

2

@blakkudium
Gol jak gol...Messi i kolejny dzień w biurze :)

32

Już dzisiaj o 21 :D


0

@Pedri16Future
Cofnął mu żółtą (drugą) i dał bezpośrednio czerwoną.

2

@PatrykBarca
Oglądam najczęściej La Ligę, więc mnie to czerwo zaskoczyło :D

3

Nie no...bezpośrednia czerwona?


0

@Kgorecki2500
God of War 2 jest bardziej przystępne. Pisałem Ci, że mechanika gry jest sprawniejsza i bardziej intuicyjna. Zrobiłem platynę w 2, a w jedynce zabrakło mi cierpliwości...

7

Z notatnika:

Dobre:
"Wiecie jakie dzisiaj przykre słowa usłyszałem? Włączyłem mecz borowych żeby leciał w tle i mój wujek mówi "to chyba skrót jest". No tak zabolało a to po prostu mieli okazję za okazją. U nas nawet w skrótach nie ma co oglądać."

Absurdalnie głupie:
"Barcelona znow wygra mistrza. Jakim sposobem my Z TAKIMI PROBLEMAMI NA KAŻDEJ PŁASZCZYŹNIE mamy wgrać cokolwiek? Jest po sezonie. Drugim z rzędu. Najgorsze jest to, że przegrywamy przez proste błędy organizacyjne. Perez sie znów pomylił... Przeżywałem to w 2005-06. W tym sezonie kadra jest słaba... W naszych głowach jest mocna bo udało się z nimi coś wygrać a teraz...(słabi piłkarze mają zbyt wysokie mniemanie o sobie, średni czują, że są najlepsi na świecie, a dwoma Topowymi nic nie wygramy).nie ma Kroosa, Modricia, Karina, Lucasa itd. ludzi którzy byli na poziomie TOP. Serce mi krwawi. Naprawdę."

Skoro oni mają "problemy" mając możliwość kupienia kogo chcą, to co my mamy powiedzieć? :D

1

@draxidox
Może dlatego, że ten materiał jest mało wiarygodny, bo ta "dziennikarka" jest...



3

@Limaker
Źle piłkę wybił i przejął ją rywal, ale niemal natychmiast mu ją odebrał.

0

@ViscaelBarca2007
Wypożyczą go do Lille i będzie się ogrywał :/

11

Cubarsi poza jednym błędem (naprawionym przez siebie) zaliczył znowu dobry mecz.

0

@MOLESTA
No tak, ale chodzi mi o to, że mając mecz pod kontrolę SAMI dajemy rywalom tlen w meczach.
Dzisiaj się udało...

6

@FCBparasiempre
Był świetny i poza umiejętnościami wyróżniał się też fryzurą :)
Nie lubiłem go, bo jestem kibicem Holandii i w "derbach" z Belgią mnie mocno wkurzał, kiedy bronił jak natchniony :/

0

@Ptasior
Dokładnie. Marc pewnie stałby w blokach jak bramkarz Majorki przy trzecim golu.

1

@MOLESTA
A ta po stracie Fermina w okolicach 80 minuty? Przecież to powinna być bramka dla Majorki.

4

Nieby pewne zwycięstwo, niby pewny wynik...a przy 2:0 i Ter Stegenie w bramce byłby smród i 2:1.
To u nas właśnie jest niepokojące, że w meczu pod pełną kontrolą, przychodzi moment, że jednym nieudolnym/niepotrzebny/m
iewymuszonym zagraniu robimy sobie sami kwas i możemy zepsuć cały mecz.

11

@Pedri16Future
Wjebał mu się w udo i tyle w temacie. Karny w 100%.

2

@Vamos_RM
A Real, kiedy gra w Copa Del Rey?...A nie, czekaj...

0

Lewy jaki drybling!

6

Widzieliście jaki przypał z murem?
Sędzia nic.

0

@Marcelinho99
Nie taka sama. Bez przesady.

3

Jak tu karnego nie ma jak mu się w udo wjebał? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?