norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23
Tak jak to robiła Barca Pepa...po 30 minutach 4:0 i luzik.
3
Mam spore obawy przed tym meczem, bo to taki mecz-pułapka...Niby Elche, ale jednak coś grają i to u siebie, a znając nasze początki, to pewnie będziemy wynik gonić :/
1
@Torras
A to, że Trump jest jego idolem i wchodzi mu w dupę po sam przełyk.
1
@Lucerfi
A czy skłamał?
Przecież Nawrocki miał "błogosławieństwo" i wsparcie Trumpa, a ten w zamian liże mu rów nawet kosztem obrony polskich, poległych żołnierzy.
1
@Dankho94isback
Dokładnie. A to wyparcie nazywają "Negreira" ;-)
0
@Aragorn33
Korekta w słowniku mu pomaga :)
5
Pamiętajcie, że skutki picia i palenia mogą być w przyszłości straszne:
https://www.instagram.com/reel/DUJYK9ICCxb/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
4
@Filipem
Mur? Przecież to był sezon Ter Stegena, który wyciągał niesamowite piłki. Pomijam impotencję strzelecką rywali pod naszą bramką. To było mistrzostwo, kóre określał jeden zwrot po większości kolejek: "mecz do zapomnienia".
4
@kamyk_23
Bardziej Ozdoba lub Matecki :P
0
@Szklaner
Nie ma pewności czy Arbeloa dotrwa do tego czasu :P
2
No to niezależnie od wyniku, Real czekają dwa ciężkie boje :)
0
@suszini
Jakby tak zrobił, to trafiłby chyba do Księgi Rekordów Guinessa :D
2
Lewy: "...strzelił gola (hejterzy powiedzą, że do pustej bramki)..." - a do jakiej strzelił? Bramkarza nie było, obrońców też i był dwa metry od bramki.
4
I niech każdy to sobie wbije w głowę!
:D
6
@NeroTFP1
No, ale dla nauczycielki stos już był gotowy.
18
Panie Ołłowski jak to było po meczu z Villałeal?
"Łeal włócił!"
No...chyba nie bałdzo...
9
Piękne :)
Muzyka z "Titanica" zawsze na czasie...
7
Komentarz usunięty
1
Kiedy kibicujesz Realowi Madryt :)
https://www.instagram.com/reel/DT_FzfRCMyZ/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
8
Dzisiaj Cubarsi dobry występ i bardzo dobry Bernala (poza podaniem w aut).
0
@Derean
Atmosfera przyjaźni i zrozumienia :)
0
@Bartinho1899
Chyba tak, bo miejsca 9-10 grają z 23-24. Chyba...
8
Dziwne, że odrodzony Mastantuono, Vinicius i ogólnie powstały kolektyw i braterstwo byli tłem na tle Benfiki...
To było do przewidzenia, że pierwsza lepsza drużyna, która nie boi się grać piłką pokaże wszystkie braki Realu...Oni w pomocy zostawiają tyle przestrzeni, że aż jest to niezrozumiale...ale bardzo mnie to cieszy :)
Szkoda, że znowu Tibo uchronił ich przed blamażem,
3
Real zdziwiony, że dostali czerwone, bo w LL za to ich nie kartkują :D
9
Trzeba podziękować też za ambicję Sportingowi, bo to oni wywalili Real z LM :)
3
W życiu tego nie widziałem, żeby bramkarz poleciał pod pole karne rywali, kiedy wygrywa i strzela gola :D
1
Modrycioki i ich wielki Real Arbeloi :D
Buhahahahahahahahahaha!!!!
0
@BRAWAR
Po co czekać?
0
@szela1899
Jak on tak będzie reagował na każde o nim słowa, to źle to wróży.
0
Komentarz usunięty