1

@kamyk_23
Tak jak to robiła Barca Pepa...po 30 minutach 4:0 i luzik.

3

Mam spore obawy przed tym meczem, bo to taki mecz-pułapka...Niby Elche, ale jednak coś grają i to u siebie, a znając nasze początki, to pewnie będziemy wynik gonić :/

1

@Torras
A to, że Trump jest jego idolem i wchodzi mu w dupę po sam przełyk.

1

@Lucerfi
A czy skłamał?
Przecież Nawrocki miał "błogosławieństwo" i wsparcie Trumpa, a ten w zamian liże mu rów nawet kosztem obrony polskich, poległych żołnierzy.

1

@Dankho94isback
Dokładnie. A to wyparcie nazywają "Negreira" ;-)

0

@Aragorn33
Korekta w słowniku mu pomaga :)

5

Pamiętajcie, że skutki picia i palenia mogą być w przyszłości straszne:

https://www.instagram.com/reel/DUJYK9ICCxb/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==

4

@Filipem
Mur? Przecież to był sezon Ter Stegena, który wyciągał niesamowite piłki. Pomijam impotencję strzelecką rywali pod naszą bramką. To było mistrzostwo, kóre określał jeden zwrot po większości kolejek: "mecz do zapomnienia".

4

@kamyk_23
Bardziej Ozdoba lub Matecki :P

0

@Szklaner
Nie ma pewności czy Arbeloa dotrwa do tego czasu :P

2

No to niezależnie od wyniku, Real czekają dwa ciężkie boje :)

0

@suszini
Jakby tak zrobił, to trafiłby chyba do Księgi Rekordów Guinessa :D

2

Lewy: "...strzelił gola (hejterzy powiedzą, że do pustej bramki)..." - a do jakiej strzelił? Bramkarza nie było, obrońców też i był dwa metry od bramki.

4

I niech każdy to sobie wbije w głowę!
:D

6

@NeroTFP1
No, ale dla nauczycielki stos już był gotowy.

18

Panie Ołłowski jak to było po meczu z Villałeal?
"Łeal włócił!"
No...chyba nie bałdzo...

9

Piękne :)
Muzyka z "Titanica" zawsze na czasie...

7

Komentarz usunięty

1

8

Dzisiaj Cubarsi dobry występ i bardzo dobry Bernala (poza podaniem w aut).

0

@Derean
Atmosfera przyjaźni i zrozumienia :)

0

@Bartinho1899
Chyba tak, bo miejsca 9-10 grają z 23-24. Chyba...

8

Dziwne, że odrodzony Mastantuono, Vinicius i ogólnie powstały kolektyw i braterstwo byli tłem na tle Benfiki...
To było do przewidzenia, że pierwsza lepsza drużyna, która nie boi się grać piłką pokaże wszystkie braki Realu...Oni w pomocy zostawiają tyle przestrzeni, że aż jest to niezrozumiale...ale bardzo mnie to cieszy :)
Szkoda, że znowu Tibo uchronił ich przed blamażem,

3

Real zdziwiony, że dostali czerwone, bo w LL za to ich nie kartkują :D

9

Trzeba podziękować też za ambicję Sportingowi, bo to oni wywalili Real z LM :)

3

W życiu tego nie widziałem, żeby bramkarz poleciał pod pole karne rywali, kiedy wygrywa i strzela gola :D

1

Modrycioki i ich wielki Real Arbeloi :D
Buhahahahahahahahahaha!!!!

0

@BRAWAR
Po co czekać?

0

@szela1899
Jak on tak będzie reagował na każde o nim słowa, to źle to wróży.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?