norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
7 minut za nami.
Żółta kartka dla Villareal za faul widmo.
Dwa faule w minutę Camy i spoko.
Popchnięcie Huijsena w polu karnym - tak można.
Jude wywraca się i nieprzepisowo przytrzymuje piłkę - faul dla Realu.
3
Aj zapomniałem, że zawodnicy z Realu mogą popychać w polu karnym, bo Carvajal patent wykupił.
1
Jakie to są żałosne pi*dy...
2
Cama dwa faule w minutę i spoko.
1
@Kgorecki2500
I to rozumiem :)
1
Już symulka się opłaciła. Brawo sędzia. Kartkuj ile wlezie.
7
Jak co mecz słyszę jaki ten Real jest biedny z powodu kontuzji, to rzygać się chce.
2
@tomek8756
Sydney Sweeney ZAWSZE (naj)lepsza :)
0
@maroon
Przecież od dłuższego czasu Doda o tym mówi i działa w tym temacie (2-3 tygodnie). To ona była jako pierwsza w Sobolewie i rozmawiała z kierowniczką schroniska, burmistrzem itd.
To dzięki niej był ten protest i Stano razem ze Schreiber się podpięli i teraz się lansują jak bardzo zwierzęta kochają, bo to gorący temat.
4
Pamiętajcie, że za te niewinne starcie zawieszenie trwało aż 1 mecz...
1
@LukaszFan
Mam obawy, że Doda ma rację i będzie tak, że nadejdzie wiosna i temat zaniknie.
0
@LukaszFan
Mi tutaj chodzi o słowa Stanowskiego, że lepiej, że psy będą na łańcuchach niż miałyby trafić do schronisk, jakby wszystkie były umieralnią jak w Sobolewie.
Tak, ale on podpięli się pod akcję Dody i teraz pokazują jak bardzo im zależy...wejdź na ich profile na Twitterze.
0
Jakie to żałosne, że Stanowski i Schreiber lansują się na akcji Dody w sprawie schroniska w Sobolewie.
I do tego jeszcze gadka, że dobrze, że Karol zawetował ustawę łańcuchową, bo psy umierałyby w takich miejscach...no tak, bo wszystkie schroniska są złe, ale pies na łańcuchu na mrozie, to "ratowanie" mu życia.
0
@LOPEZ16
I Macron króciutko i dyplomatycznie go załatwił i rura mu zmiękła.
A kim jest Trump, że on może obrażać, wyzywać, a nikt nie może go skrytykować za kłamliwe bzdury?
To pokazuje, że Nawrocki to miękiszon, a nie siłacz, bo woli mu dupę wylizać niż bronić poległych żołnierzy z własnego kraju.
14
@marcin62
A gdzie krytyka Trumpa? Przecież Karol taki odważny podobno jest, a swojemu przyjacielowi boi się zwrócić uwagę?
0
@Danny Gaucho
Wielkie dzięki :)
4
@Kgorecki2500
Trump chciałby zając wschód Polski, to dziadek by się zgodził, bo uznałby, że to zabezpieczenie przed zagrożeniem ze strony Rosji.
Niech on już lepiej odejdzie z tej polityki, bo w dupie ma przyszłość Polski, tylko chce pokonać Tuska...
1
@Zoker
Ile goli w LM zdobył Sergio Busquets?
Dla mnie nie musi zdobywać bramek, ważne, żeby w pomocy dawał radę.
4
@Kluivert_P
Nie. Najgorsze jest to, że wziął, ale nie działają.
0
@waletpl
Co Ty wypisujesz?
Dostał w Realu 1,2 mln na rękę (2 mln brutto).
Źródło: www.polsatsport.pl https://share.google/fSoE6OlryzH987XOz
3
@waletpl
Czemu ma mnie boleć? Mi tam obojętne kto co robi w swoim życiu prywatnie.
Nigdy nie byłem przeciwnikiem LGBT.
Skup się na moich wcześniejszych komentarzach, to "wyczytasz", że jestem antypisowcem itp.
5
@waletpl
Chłopie weź się ogarnij :D
Tak, odszedł z powodu przepisów i mógł wrócić, kiedy skończył 18 lat i chciał kontrakt na milion, ale Barca odmówiła...
7
@LAMC_10
Ale miała też poglądy Tuskowe, więc...nieważne dobro Polski, tylko ,żeby wygrał przeciwnik Tuska :)
Tak samo jest z Węgrami i prawica popiera Orbana...
Logika PiS :)
0
@LAMC_10
Bo popierała LGBT...
7
Trump:
"...pokonaliśmy Niemcy w II WŚ..."
Jego to już pogięło...
Wkroczyli do Europy, gdy III Rzesza była w rozpadzie i dzięki USA i ich wsparciu (nie za darmo) przyspieszyli koniec wojny. Byli bardzo ważnym i potrzebnym wsparciem, a nie, że pokonali Niemcy, bo nie walczyli sami. Gdyby dodał, że "wspólnie pokonaliśmy", to byłoby ok, ale pomarańczowy narcyz uważa, że zrobili to chyba sami :D
A Dariusz Stefaniuk twierdzi, że PiS nie cieszył się, że wygrał Trump, tylko, że przegrała Harris :D
Takiego fikołka się nie spodziewałem :D
0
@Gall
Np teraz, brak Pedriego, teoretycznie łatwiejszy terminarz i jako rywal szklany Olmo...
2
Jedem talent już zrobił karierę i odszedł, bo nie dostał miliona w kontrakcie...Kubo.
Dro bajki o braku minut może wciskać mediom, bo ma dopiero 18 lat i spokojnie mógłby czekać na swoją szansę, bo np taki de Jong młodszy nie będzie.
Gdyby miał już np 21 lat, to faktycznie, ale obecnie to zwykły skok na kasę, bo w PSG też za wiele może nie pograć.
2
Vinicius strzela gola bicepsem. Gol, bo to zrobił...barkiem.
Tymczasem Lewy na spalonym, bo...
0
@Kow_aLL
Że co? :D
2
@Pedri16Future
Właśnie dałem wyżej post i grafikę z meczu...do tej pory nie wiem jak oni spalonego widzieli?