3

@waletpl
Czemu ma mnie boleć? Mi tam obojętne kto co robi w swoim życiu prywatnie.
Nigdy nie byłem przeciwnikiem LGBT.

Skup się na moich wcześniejszych komentarzach, to "wyczytasz", że jestem antypisowcem itp.

5

@waletpl
Chłopie weź się ogarnij :D
Tak, odszedł z powodu przepisów i mógł wrócić, kiedy skończył 18 lat i chciał kontrakt na milion, ale Barca odmówiła...

7

@LAMC_10
Ale miała też poglądy Tuskowe, więc...nieważne dobro Polski, tylko ,żeby wygrał przeciwnik Tuska :)
Tak samo jest z Węgrami i prawica popiera Orbana...
Logika PiS :)

0

@LAMC_10
Bo popierała LGBT...

7

Trump:
"...pokonaliśmy Niemcy w II WŚ..."
Jego to już pogięło...
Wkroczyli do Europy, gdy III Rzesza była w rozpadzie i dzięki USA i ich wsparciu (nie za darmo) przyspieszyli koniec wojny. Byli bardzo ważnym i potrzebnym wsparciem, a nie, że pokonali Niemcy, bo nie walczyli sami. Gdyby dodał, że "wspólnie pokonaliśmy", to byłoby ok, ale pomarańczowy narcyz uważa, że zrobili to chyba sami :D

A Dariusz Stefaniuk twierdzi, że PiS nie cieszył się, że wygrał Trump, tylko, że przegrała Harris :D
Takiego fikołka się nie spodziewałem :D

0

@Gall
Np teraz, brak Pedriego, teoretycznie łatwiejszy terminarz i jako rywal szklany Olmo...

2

Jedem talent już zrobił karierę i odszedł, bo nie dostał miliona w kontrakcie...Kubo.
Dro bajki o braku minut może wciskać mediom, bo ma dopiero 18 lat i spokojnie mógłby czekać na swoją szansę, bo np taki de Jong młodszy nie będzie.
Gdyby miał już np 21 lat, to faktycznie, ale obecnie to zwykły skok na kasę, bo w PSG też za wiele może nie pograć.

2

Vinicius strzela gola bicepsem. Gol, bo to zrobił...barkiem.
Tymczasem Lewy na spalonym, bo...

0

@Kow_aLL
Że co? :D

2

@Pedri16Future
Właśnie dałem wyżej post i grafikę z meczu...do tej pory nie wiem jak oni spalonego widzieli?

12

Możecie mi wyjaśnić tego spalonego, bo ja już nie ogarniam...


0

@MOLESTA
Napoli musiałoby jeszcze przegrać u siebie z Chelsea, a to nie jest takie pewnem bo wtedy...byłyby duże szanse :)

3

@Sysia11
Absolutnie nie :/

0

@Kamiloza91
A ja uważam, że Benfica da im radę :)

1

@michal26
Dokładnie, a przy dobrych wynikach, to mamy szanse nawet na 4 miejsce, bo Liverpool na pewno wygra, a reszta ekip ma mecz, gdzie mogą potracić pkt :)

2

Wystarczy wygrać za tydzień i spokojnie mamy 1/8.
Świetne wyniki w tej kolejce dla Barcy.

2

Lewy od 9 miesięcy bez gola w LM?
W końcu się odblokował.

1

Ja też plakałem widząc jak "broni".

8

@Criss18Barca
No sorry, ale widząc Twoje ostatnie komentarze, to wydaje mi się, że żyjesz w innej rzeczywistości...
Wyniki nie były złe, a nawet powiedziałbym, że dobre.

3

@AssisMoreira
Ja tam lęku nie czuję, bo Real dzisiaj miał świetną pomoc w postaci zawodników Monaco, którzy napędzali akcje madryciaków.
Szacun za skuteczność.
Teraz znowu na "świeżości" zapinają, bo mimo wszystko jest cos nowego, ale jedna wpadka i zgrzyty wrócą od nowa.
Moim zdaniem dobrze ułożona drużyna, których formacje nie będą sabotażem jak dzisiaj w Monaco i już będą mieć problem, bo atak pozycyjny u nich nie istnieje, a podejście pod ich pole karne nie jets czymś trudnym.

2

@macio_944
I te osoby, które przestrzegały przed Trumpem były hejtowane...tutaj również :/

24

Oglądam skróty i widzę, że Sommer mecz życia postanowił zagrać w półfinale zeszłej LM z Barceloną, a teraz wrócił do ustawień fabrycznych...Solidny i nic poza tym...

4

Te Monaco chyba bardziej położyć się nie mogło.
Rany...
Stracić 5 z 6 goli po fatalnych podaniach, to trzeba być mistrzem nieudolności.

1

Ten mecz wygląda jakby oba zespoły grały bez środka pola i 0 taktyki. Biegają od pola karnego do pola karnego, bo pełno wolnej przestrzeni w środku.
Real nie kontroluje meczu.
Real nie dominuje w tym meczu.
Real w przeciwieństwie do Monaco, wykorzystał swoje dobre momenty.

3

Dobra Fati!
Masz szansę się spłacić choć w małym stopniu, więc do dzieła.
Jako kibic AS Monaco wierzę w Ciebie i całą ekipę.

0

Klauzula strachu?
Po co?
Z nim może być łatwiejszy mecz.

1

@partymaker
Pewnie ich przekona :D

6

@Criss18Barca
Jakie karty ma UE?
Z kim USA będzie handlować jakby zakończyli współpracę?
Z Chinami? Rosją? Kanadą czy z Brazylią?
Trump mówi o szampanie, a mają problem z kurzymi jajkami XD

2

@esem91
Zaraz zorganizuje zbiórkę charytatywną, żeby temat wyciszyć.
Standard.

(Były) Kolega Mateusza "kopyto" Borka, więc mają podobne zainteresowania :)

15

Najman jest jaki jest, ale tutaj dał popis :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?