3

Cofnąłem akcję, po której Garcia obronił i tam nie było spalonego. Rany...Joan brawo!

1

@Piotrek1993
Bo nie chce. Na ławce mu dobrze i nikt nie będzie mu mówił jak ma żyć.

0

@Leooo
Oby dogrywki nie było :)

1

@kanver_
Kłopoty przy wejściu na stadion i zasady bezpieczeństwa czy coś takiego.
Mecz o 21:15.

4

Zarabiają grube miliony i jeszcze trzeba ich "motywować" do wysiłku :D

1

@Fc112
Perez dalej się tego nie nauczył.

0

@MessiForeverTheBest @Faro @partymaker
Nikt nie mówi o odpuszczaniu, bo stać nas na wygrywanie, ale zdajemy sobie sprawę z ograniczeń składu i nikt nie narzuca Barcelonie, że MUSI wszystko wygrać. MOŻEMY, ale czy w klubie jest ciśnienie na to i mokre sny?
Pragniemy tytułów, ale w razie niepowodzeń czy będzie miał ktoś pretensje widząc np naszą linię obrony?
Wątpię.
Real sam zapowiadał dominację przez dekadę i to jest ta różnica.
O to chodzi.

0

@Fc112
Po tym jak zdobyli LM i kupili Gulera, a do tego mieli Camę i Tchou, potem doszedł Mbappe (do tego był już Vinicius, Rodrygo, Jude), to na notatniku był artykuł o złotym pokoleniu, które stworzył Perez.

2

Pamiętajcie, że my MOŻEMY coś wygrać w tym sezonie, a NIE MUSIMY.
W Realu jest odwrotnie, bo sami napompowali balonik o "złotym pokoleniu", który będzie dominował przez dekadę.

0

@tgrzeb
Dobrze wiem, że regulamin nie pozwala na ingerencję w decyzję arbitra głównego zanim on jej sam nie podejmie na boisku, ale DLA MNIE w takich sytuacjach powinni miec takie prawo, żeby od razu było info o faulu na czerwoną.
Dotarło?

1

@Kgorecki2500
Scena mega, ale Helga już nie :D

0

@tgrzeb
Ja to kumam, ale po uj robić z tego aferę.

0

@APTAPT
Idąc za cenami, to City czy Utd też powinni być Galaktyczni.
Moim zdaniem, to tylko transfer Mbappe był wielki. Nikt więcej.

0

@APTAPT
Jakie galacticos?
Kto tam oprócz Mbappe i Tibo jest galaktyczny?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16434548#comment-16434548

1

@directedbyfcb
Zapomniał, że to nie rugby i nie tak zdobywa się przewagę w piłce nożnej :D

0

@Peciak
Jak to mówi Mati Borek:
"Laser pass" :D

1

@misterio
Garcia w tym sezonie takie z Rayo wyciągnął i z Gironą.

2

Był jakiś filmik śmiejącego się Viniciusa po golu Albacete na 3:2?
Ostatnio, w poprzedniej rundzie bardzo go bramka rywali rozbawiła.

2

@Dankho94isback
Rozumiem, ale czerwo słuszne i koniec tematu dla mnie.

2

@Kgorecki2500
Podobne do Realu, który się wyjebał na Albacete i rozwalił swój głupi ryj :D

1

@arasz1819
Od początku pisałem, że to będzie Drenthe 2.

0

@APTAPT
Nie wiem czemu wszyscy są pewni, że Real tak łatwo awansuje do 1/8 LM, skoro grają z Monaco i Benficą. Nie jest powiedziane, że oba wygrają.

0

@arasz1819
Byłoby pięknie, jakby Benfica pogrążyła Real w LM :)

1

@esem91
Jutro będzie skrót z jego reakcji :)
Zawsze mam z niego bekę :D

5

@Pedri16Future
Tego już się nie wyleczy.

8

Ale jacy mieli być zayebiści:
Huijsen! - stoper na lata w Realu i reprezentacji!
Arnold! - w końcu zastępca Carvajala...na łóżku szpitalnym.
Mastantuono!!! - nowy Messi...a póki co, to nawet do Higuaina mu daleko :P
...a wcześniej:
Camavinga! Tchoumameni! Guler! - pomoc na dekadę dominacji!!!
Asencio! - godny zastępca Ramosa...racja, bo identycznie chamski.
Vinicius!!! - seryjny zdobywca ZP!!!
I oczywiście:
- Mbipi - kadra IS COMPLETE!!!
- Xabi Alonso!!! - Europo drżyj, bo nadchodzi Real stulecia ze "złotym pokoleniem" i trenerem z wizją taktyki przyszłości!!!

Strach się bać!


No i...statystyki:
Real w 2 lata i na 6 możliwych rozegranych/zakończonych pucharów (LL, CdR x 2, LM, SPH x 2)...zdobytych 0.
Zbankrutowana Barca na 6 możliwych rozegranych/zakończonych pucharów...zdobytych 4 (jutro się okaże czy z szansą na 5). Oczywiście dzięki Negreirze, ale i tak cieszą :)


1

@Firestone
Nie ma za co :)
Szkoda, że wszystkich nie pamiętam, ale razem z Waszą dwójką najwięcej "walczyliśmy" o naszą rację i dlatego zapamiętałem :)

14

Ale jakie to ma znaczenie?
Czerwona zasłużona i nawet jak z VARu mu podpowiedzieli, to słusznie.

0

@Kozinho.
W Realu nikt nie ma twarzy, tylko ry...

2

@DragonxNF
Jakie to jest złoto :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?