2

@Firestone
Właśnie :)

4

Na dobrą sprawę, to oni powinni odpaść już z AM, ale na szczęście ich antyfutbol dzisiaj padł.

0

@Lucyffffer1922
Camavinga gorszy.

3

@MOLESTA
Dokładnie.
Rok temu w pierwszej połowie, to Ceballos i Camavinga powinni już zejść do szatni przed przerwą, a wyleciał...Wojtek.

1

Przyznam, że jak zobaczyłem, że Alonso wystawił Tchoumaniego na ŚO, to byłem zaskoczony :)
Gość czyści środek jak nikt i jest jednym z najlepszych zawodników Realu w pomocy w tym sezonie, a ten go daje do obrony... :)
Brawo Xabi i dziękujemy :)

0

@Mlodypro101
Jak coś w tym meczu znajdą przeciw Realowi, to...szacun.

0

Lewy uściskał się z Perezem, bo wie, że byłby idealny do ich taktyki.

0

Yamal strasznie irytuje.

1

@Bobo25
Czerwo zasłużone i faktycznie jego miny po tym były głupie.

2

Sędzia rozwalił mnie, kiedy był faul na de Jongu przed polem karnym, piłka poszła po starciu w bok, a gwizdka brak i dopiero pretensje naszych spowodowało, że zagwizdał i tłumaczył się, że zwlekał, bo...przywilej korzyści :D

0

@Bobo25
Przecież kilka razy zastopował akcje Realu, 2-3 skutecznie zagrał w obronie, kontrolował grę w środku pola i wiedział, kiedy przyspieszyć.

10

Frankie dzisiaj bardzo dobry mecz.

2

@Messibestplayerintheworld
Od dawna o tym piszę, że on w obronie i pressingu nic nie daje.

14

Czerwona dla de Jonga?
Dziwne. To tak nie wolno?
Hmmm...




0

@IMBALEO
Bez przesady. Mamy fart, że w niego strzelali.

7

Wygrana tylko 3:2 i Real w końcówce mógł strzelić, ale to jakie grają gówno, to dramat.
Laga do przodu i nadzieja na przebicie piłki.
Zero gry kombinacyjnej.
Nawet na moment nie mogli przejąć inicjatywy w tym meczu (po czerwie nie wliczam) i niech nie tłumaczą się kontuzjami, bo grali wszyscy (lub byli dostępni) kreatywni zawodnicy.
Byli gównem i zawsze będą.
VeB.

3

Carvajal niech porozmawia z Yamalem.

1

Rashford tak zyebać, to...

2

Szmata z gwizdkie daje do pieca i nawet się z tym nie kryje.

0

@madl1l3nho
A w której wyrównali? W 13?

EDIT: Mój błąd w 51.

1

@Quahoo
Tyle, że po golu Realu na 2:2 nic nie doliczył, tylko po golu Lewego.

5

Doliczone 3 minuty,,,
Barca strzeliła gola w 49 minucie...
Sędzia jeszcze dolicza, bo padł gol.
Real wyrównał w 53 minucie...
Barca zaczyna i koniec połowy.

Czego nie rozumiecie?

1

4 odcinki.
Tyle wytrzymałem przy drugim sezonie "Severance" ("Rozdzielenie").
Po pierwszy ekstra sezonie spodziewałem się naprawdę dobrej kontynuacji, a dostałem...nie wiem w ogóle co to i w stronę jakiego gatunku ten serial zmierza...
Może ktoś dopatrzy się w tym serialu czegoś super, co go zachwyci, ale na pewno nie ja.
Poddałem się...

1

@FCB24
I do tego kilka afer w kadrze na koncie :)

4

@LeszekFCB
Co z tego jak zrobili kolejnymi częściami z tego komedię pełną głupot, nieścisłości i żenady.
Dla mnie zawsze "Terminator 1" jest najlepszy, bo ten klimat zaszczucia, niemocy i przewagi maszyny nad człowiekiem jest czymś niesamowitym.
"T2" zrył mi beret efektami i mam nawet wydanie reżyserskie ze wszystkimi scenami (występuje tam nawet Michael Biehn jako Kyle, który odwiedza Sarę u czubków, wątki relacji cyborga z Johnem i Sarą oraz "inne" zakończenie pokazujące świat bez wojny nuklearnej).
"Terminator: Bunt maszyn" i "Terminator: Ocalenie" jeszcze się wybronią (ten drugi moim zdaniem mocno niedoceniany), ale resztę (jako zagorzały fanatyk Terminatora), to uważam za totalne gówno, za które powinno osądzić się producentów oraz reżyserów i skazać na oglądanie swoich "dzieł" do usranej śmierci 24/h.
Podobnie Ridley Scott i jego "Prometeusze"...

0

"Papjeż" tuż przed walką z anorektycznym Jasiem Kapelą :D

1

@maroon
Przecież oni zaczynają być powoli memami jak Ruscy :)
Brakowało tutaj tylko niedźwiedzia, który ich gwałci :D

0

@Jakchcesz
Mimo wszystko przekaz z szalika @Hosh jest dużo celniejszy, bo Atletico i Real też za sobą nie przepadają, a oba kluby są z Madrytu :)

0

@maroon
Ale kolega wyżej pisał, że sukcesy Lewego "wypromowały" Polskę, a to nie jest prawdą, bo raczej fani Lewego z Bayernu czy Barcy nie oglądają dla niego meczów kadry. Podejrzewam, że 9 na 10 zapytanych o skojarzenia z Lewym, to odpowie "Bayern i Barcelona", a tym jednym, który odpowie, że Polska będzie Mati Borek :)

0

@maroon
Hahahhaha...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?