norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Wzajemnie :)
https://www.psu.com/wp/wp-content/uploads/2020/09/Assassins-Creed-Odyssey-PS4-Wallpapers-30-768x432.jpg
2
Żegnamy stary i witamy nowy rok :)
Realowi byłoby ciężko :P
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/607954625_1192517009685399_4953352056904256980_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=9oCNA6HAWskQ7kNvwE7d_dS&_nc_oc=Adn57e_F2313FO8670AXikIS0P7D6lw2BDz7glfy_NaXf2Ct8i0hgaQV_Ifvk5JOdC0&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_gid=-bbcwBS2q_n8QuMJVrGVaQ&oh=00_AfofvU87IEB96WgHGcgtt83S81yeEGkEFpH3i5oHY5EcOw&oe=695B7F25
0
@DragonxNF
Zawsze i do czasu, kiedy kobiety przestaną być gorące :)
8
Kiedyś to mieliśmy ministrów...ach...
1
@kamyk_23
Na tym kanale mam wszystko i to w obszernych skrótach z polskim komentarzem :)
https://www.youtube.com/@BHDFootball
1
@Kgorecki2500
Pograłem w świetny Remnant 2, a teraz walczę z soulslikem "Wuchang". ale czy są na steamie to nie wiem, bo ja tylko PS5 :)
2
@Luciano99
Zgadza się, ale mimo to brakuje tej radości zaraz po golu :)
1
@PatrychoO
Teraz to już nie przejdzie...
3
@Gibbon_FCB
Tutaj pewnie chodzi o samą, spontaniczną radość po golu, a nie a wyłapywanie błędów. Teraz wpada bramka, a ja się zamiast cieszyć, to czekam na decyzję VARu...pod tym względem ta technologia zabija ekscytację po golach.
0
@Gall
To był chyba jeden z powodów odejścia...cień Messiego, a szkoda.
0
@Rastafarnianin
Tyle, że Neymar powinien wylecieć z czerwoną przy 3:1, ale i tak był w tym meczu magiczny.
11
Piękna Historia, ale szkoda, że niezakończona wygraniem LM :/
2
@Safrani
I tak będzie kibolskie weto :)
1
@ArcziArtt
Za porozumieniem stron?
Czy wyraziłeś zgodę. Nic nie zdziałasz, jedynie to, że udowodnisz manipulację lub zastraszenie ze strony pracodawcy.
0
@ArcziArtt
Musi to też udowodnić w sądzie.
Jeśli masz dowody na zastępstwa i pracę w weekend, to wygrasz.
1
@ArcziArtt
32 wolnego w ciągu roku nie daje podstaw do zwolnienia, ale...pracodawca może użyć pkt, że Twoja częsta (w jego mniemaniu) nieobecność wpływa na złą organizację i płynność firmy.
Jeżeli poza wolnym byłeś sumiennym pracownikiem, nie było zastrzeżeń do Twojej pracy i np przychodziłeś w soboty itp...to masz sprawę wygraną.
11
Espanyol szykuje się na przybycie Joana Garcii, żeby go "wybuczeć" itp, a tu ZONK... i Wojtuś między słupkami :)
0
@Fc112
Ja dopiero w sierpniu przeszedłem na PS5, bo wcześniej nie widziałem takiej potrzeby. Nie było gier, dla których byłoby warto kupić konsolę, ale biblioteka na PS4 była ograna i stąd ta decyzja. Mam wieku kumpli i brata, którzy nie zamierzają się przesiąść na nową konsolę, bo mają przed sobą sporo do ogrania.
A jak pozamykają serwery jak pisałeś, to na siłę będą musieli zmienić sprzęt.
0
@Fc112
A wiesz ilu jest jeszcze użytkowników PS4, który teraz musza bulić tylko za granie online?
Gier na PS4 już nie robią i zabierają im nawet te "darmowe" co miesiąc. Choć nie było tam za często hitów, to przynajmniej zawsze to było coś dodatkowego.
Różnica jakości gier PS3 i przeskok na PS4 był widoczny od ręki...w obecnym przypadku tak nie jest.
1
@Sulimo
Ja też nie mam parcia na nowości i wykorzystuję promocje na PStore...no dobra, na święta zaszalałem i dalem 175 zł za Wuchang :)
0
@Sulimo
Masz PS5, bo nie pamiętam :) ?
0
@Sulimo
Już dawno przestałem płacić abonament, a teraz od 2026 nie będzie już gier na PS4 tylko na PS5. Mam już 5, ale to potwarz dla wszystkich posiadaczy PS4. Żenada.
A co do Hadesa, to nie jest oficjalne, tylko najczęściej typowana gra przez graczy.
Na kolejnych miejscach są Atomic Heart i Avatar: Frontiers of Pandora.
W środę się przekonamy co będzie, bo mam patent, że jak jakieś fajne gry, to wykupię ma miesiąc subskrypcję i ogram te tytuły :)
3
@arasz1819
Bo ja już taki cham jestem :/
4
@NeroTFP1
Gdyby nawet tak się stało, to on może zabijać niewinnych, ale jego nie wolno ruszyć?
Trump to marionetka Putina, że ręce opadają.
0
@Filipem
No tak, z fabułą jest jak jest, ale mi FC5 bardzo się podobał, bo miał nowe pomysły na znajdźki itp i eksploracja była mega fajna i ciekawa :)
0
@Sulimo
Tak jak pisałem, jak dorwałem łuk, to od razu był moją podstawową bronią do cichej eliminacji :)
Nie wiem jak grasz czy na padzie czy na klawiaturze, bo na padzie to proste jak budowa cepa :)
1
@Kgorecki2500
Wahałem się czy kupić, bo ograłem ostatnio parę gierek, ale wolałem dołożyć i kupić Wuchang :)
1
@Sulimo
Mi bardzo podobała się 5 część, ale powrót z 4 na 3 może być dziwny, bo pewnie mechanika gry będzie bardziej "oporna" ze względu na to, że jest starsza :)
0
@Sulimo
"Swoja droga to lepiej sie bawię eksplorując niż robiąc fabułę." - mam tak w każdym FC, a co do pytania to Ci nie pomogę, bo zwyczajnie nie pamiętam...a łuk? Uwielbiałem do zdejmowania patroli :)
2
To, że biegali jak szczeniaki za piłką, to też była wina Negreiry?
https://streamable.com/l5rkqn">https://streamable.com/l5rkqn
Właśnie dlatego teraz tak wyją, bo mają czym "wytłumaczyć" swoje kompromitacje :)