0

@DragonxNF
Zawsze i do czasu, kiedy kobiety przestaną być gorące :)

8

Kiedyś to mieliśmy ministrów...ach...

1

@kamyk_23
Na tym kanale mam wszystko i to w obszernych skrótach z polskim komentarzem :)
https://www.youtube.com/@BHDFootball

1

@Kgorecki2500
Pograłem w świetny Remnant 2, a teraz walczę z soulslikem "Wuchang". ale czy są na steamie to nie wiem, bo ja tylko PS5 :)

2

@Luciano99
Zgadza się, ale mimo to brakuje tej radości zaraz po golu :)

1

@PatrychoO
Teraz to już nie przejdzie...

3

@Gibbon_FCB
Tutaj pewnie chodzi o samą, spontaniczną radość po golu, a nie a wyłapywanie błędów. Teraz wpada bramka, a ja się zamiast cieszyć, to czekam na decyzję VARu...pod tym względem ta technologia zabija ekscytację po golach.

0

@Gall
To był chyba jeden z powodów odejścia...cień Messiego, a szkoda.

0

@Rastafarnianin
Tyle, że Neymar powinien wylecieć z czerwoną przy 3:1, ale i tak był w tym meczu magiczny.

11

Piękna Historia, ale szkoda, że niezakończona wygraniem LM :/

2

@Safrani
I tak będzie kibolskie weto :)

1

@ArcziArtt
Za porozumieniem stron?
Czy wyraziłeś zgodę. Nic nie zdziałasz, jedynie to, że udowodnisz manipulację lub zastraszenie ze strony pracodawcy.

0

@ArcziArtt
Musi to też udowodnić w sądzie.
Jeśli masz dowody na zastępstwa i pracę w weekend, to wygrasz.

1

@ArcziArtt
32 wolnego w ciągu roku nie daje podstaw do zwolnienia, ale...pracodawca może użyć pkt, że Twoja częsta (w jego mniemaniu) nieobecność wpływa na złą organizację i płynność firmy.
Jeżeli poza wolnym byłeś sumiennym pracownikiem, nie było zastrzeżeń do Twojej pracy i np przychodziłeś w soboty itp...to masz sprawę wygraną.

11

Espanyol szykuje się na przybycie Joana Garcii, żeby go "wybuczeć" itp, a tu ZONK... i Wojtuś między słupkami :)

0

@Fc112
Ja dopiero w sierpniu przeszedłem na PS5, bo wcześniej nie widziałem takiej potrzeby. Nie było gier, dla których byłoby warto kupić konsolę, ale biblioteka na PS4 była ograna i stąd ta decyzja. Mam wieku kumpli i brata, którzy nie zamierzają się przesiąść na nową konsolę, bo mają przed sobą sporo do ogrania.
A jak pozamykają serwery jak pisałeś, to na siłę będą musieli zmienić sprzęt.

0

@Fc112
A wiesz ilu jest jeszcze użytkowników PS4, który teraz musza bulić tylko za granie online?
Gier na PS4 już nie robią i zabierają im nawet te "darmowe" co miesiąc. Choć nie było tam za często hitów, to przynajmniej zawsze to było coś dodatkowego.
Różnica jakości gier PS3 i przeskok na PS4 był widoczny od ręki...w obecnym przypadku tak nie jest.

1

@Sulimo
Ja też nie mam parcia na nowości i wykorzystuję promocje na PStore...no dobra, na święta zaszalałem i dalem 175 zł za Wuchang :)

0

@Sulimo
Masz PS5, bo nie pamiętam :) ?

0

@Sulimo
Już dawno przestałem płacić abonament, a teraz od 2026 nie będzie już gier na PS4 tylko na PS5. Mam już 5, ale to potwarz dla wszystkich posiadaczy PS4. Żenada.
A co do Hadesa, to nie jest oficjalne, tylko najczęściej typowana gra przez graczy.
Na kolejnych miejscach są Atomic Heart i Avatar: Frontiers of Pandora.
W środę się przekonamy co będzie, bo mam patent, że jak jakieś fajne gry, to wykupię ma miesiąc subskrypcję i ogram te tytuły :)

3

@arasz1819
Bo ja już taki cham jestem :/

4

@NeroTFP1
Gdyby nawet tak się stało, to on może zabijać niewinnych, ale jego nie wolno ruszyć?
Trump to marionetka Putina, że ręce opadają.

0

@Filipem
No tak, z fabułą jest jak jest, ale mi FC5 bardzo się podobał, bo miał nowe pomysły na znajdźki itp i eksploracja była mega fajna i ciekawa :)

0

@Sulimo
Tak jak pisałem, jak dorwałem łuk, to od razu był moją podstawową bronią do cichej eliminacji :)
Nie wiem jak grasz czy na padzie czy na klawiaturze, bo na padzie to proste jak budowa cepa :)

1

@Kgorecki2500
Wahałem się czy kupić, bo ograłem ostatnio parę gierek, ale wolałem dołożyć i kupić Wuchang :)

1

@Sulimo
Mi bardzo podobała się 5 część, ale powrót z 4 na 3 może być dziwny, bo pewnie mechanika gry będzie bardziej "oporna" ze względu na to, że jest starsza :)

0

@Sulimo
"Swoja droga to lepiej sie bawię eksplorując niż robiąc fabułę." - mam tak w każdym FC, a co do pytania to Ci nie pomogę, bo zwyczajnie nie pamiętam...a łuk? Uwielbiałem do zdejmowania patroli :)

2

To, że biegali jak szczeniaki za piłką, to też była wina Negreiry?

https://streamable.com/l5rkqn">https://streamable.com/l5rkqn

Właśnie dlatego teraz tak wyją, bo mają czym "wytłumaczyć" swoje kompromitacje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?