0

Nie no...gości wybija piłkę, ten mu wpada w nogi i faul :D

6

Trener Sevilli był ślepy? Przecież on się prosił o czerwo i prosiło się o zmianę.

0

@JordiAlbion
Oooo...Fenerbache? Co za rozwój kariery!

0

Ci będą wspominać asystę Asencio sprzed prawie 3 lat, po której obwieścili go super obrońcą :)
Już jeden Asensio też był non stop wspominany za gole przeciw Barcelonie i nawet nie wiem, gdzie teraz gra, a miał rządzić w Realu przez dekadę.

2

Real nie ma zespołu i to widać kolejny raz. Ratują ich tylko indywidualności i nic poza tym.

0

@Pedri16Future
No, mniej więcej się zgadza :D

2

Kuźwa! Ale się zbierał do tego strzału jak...

0

@JordiAlbion
A kto by liczył? Łatwiej policzyć mecze, w których tego nie robił.

0

@Czajka90
Nooo...i nawet nie wiesz jak mnie ten Betis wkur*ia!

6

Jako wierny kibic Sevilli, dalej wierzę w chłopaków, że urwą punkty symulantom z Madrytu.

1

@capoN
Nie ma szans.
Teraz wydaje się, że Mbappe nawala co mecz, a i tak brakuje mu ponad 20 bramek :)

0

@Xxxbarca4ever
Bo nikogo więcej nie mają...w obwodzie został Ołłowski :P

0

@capoN
Ok. Dzieki.
Mimo to, rekord Messiego to coś niesamowitego.

3

Jaki nur!!!
A na trybunach "Negreira!"...ale to są debile w tym Madrycie :)

0

Szczerze, to za to wejście w Rodrygo dałbym czerwoną.

0

@mekston
Mimo wszystko, to łącznie ma chyba 67, to i tak przepaść :)

0

@OskP
To dziwne, bo Brahim miał sam na sam i bramkarz obronił strzał idący w bramkę. To nie zalicza się do celnego?

3

W Madrycie podniecają się rekordem CR z 59 golami w roku i możliwością jego pobicia przez Mbappe...
Tymczasem Messi spokojnie pije sobie jakieś late z 91 bramkami w jednym roku, których nikt już w Barcelonie, ani w historii nie pobije :)

KOSMITA, który grał w Barcelonie :)

2

Jak można było nie widzieć, że to Hujsen zagrał głową? :D

1

I znowu pchnięcie i cisza. Minimalne, ale przy takiej szybkości może mieć znaczenie.

1

@APTAPT
I rykoszecie od obrońcy i klepce ze słupkiem.

12

9 minuta meczu i już 3 razy Real był wytłumaczony kontuzjami...
...a teraz proponuję obejrzeć ostatni Klasyk i posłuchać ile razy Barcę tak tłumaczyli...

1

Takie dwie sytuacje zmarnować :/
W sumie mogło być już 1:2.

1

@Safrani
Czyli to tylko w Hiszpanii takie coś jest?

0

@MessiForeverTheBest
Nie mam pojęcia.

0

@4drian0
Nie wiem, ale zawsze wydawało mi się, że tego się nie praktykuje.

2

Tak na spokojnie...może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wczoraj mecz Realu sędziował arbiter z Madrytu, bo nie ogarniam?
Czy to nie gryzie się ze sobą? Zawszy myślałem, że takie coś jest niedopuszczalne w żadnej lidze i chyba pierwszy raz takie coś widziałem.
Hipotetycznie, jakby nasz mecz sędziował ktoś z Barcelony i działyby się takie kwiatki jak wczoraj, to wiemy co by się działo...

23

Coś o Negreirze na dzień dybry :)

0

@JimMorrisonFCB
Przecież sędzia był z Madrytu, więc czemu nie miał zagwizdać i doliczyć aż 3 minuty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?