norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no...gości wybija piłkę, ten mu wpada w nogi i faul :D
6
Trener Sevilli był ślepy? Przecież on się prosił o czerwo i prosiło się o zmianę.
0
@JordiAlbion
Oooo...Fenerbache? Co za rozwój kariery!
0
Ci będą wspominać asystę Asencio sprzed prawie 3 lat, po której obwieścili go super obrońcą :)
Już jeden Asensio też był non stop wspominany za gole przeciw Barcelonie i nawet nie wiem, gdzie teraz gra, a miał rządzić w Realu przez dekadę.
2
Real nie ma zespołu i to widać kolejny raz. Ratują ich tylko indywidualności i nic poza tym.
0
@Pedri16Future
No, mniej więcej się zgadza :D
2
Kuźwa! Ale się zbierał do tego strzału jak...
0
@JordiAlbion
A kto by liczył? Łatwiej policzyć mecze, w których tego nie robił.
0
@Czajka90
Nooo...i nawet nie wiesz jak mnie ten Betis wkur*ia!
1
Czasami trzeba się mocno poświęcić, żeby nie odeszła...
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/596634189_32871044002541150_8251187644270172755_n.jpg?stp=dst-jpg_p552x414_tt6&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=A145zvSzrF0Q7kNvwGWFk69&_nc_oc=AdkZPbVWLupWDJv2vY2R7PFOaF-mgGqJyTEAIgDceEiNgfd8k6fv9ITap6T_ty7EqPU&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&_nc_gid=rgbHEx0alvZbO2iVMA3BRw&oh=00_AfmyQJP8GoPR9_L8AnftmOy7Kf9o56Nf2WrilHO8iQ829w&oe=694CF18B
6
Jako wierny kibic Sevilli, dalej wierzę w chłopaków, że urwą punkty symulantom z Madrytu.
1
@capoN
Nie ma szans.
Teraz wydaje się, że Mbappe nawala co mecz, a i tak brakuje mu ponad 20 bramek :)
0
@Xxxbarca4ever
Bo nikogo więcej nie mają...w obwodzie został Ołłowski :P
0
@capoN
Ok. Dzieki.
Mimo to, rekord Messiego to coś niesamowitego.
3
Jaki nur!!!
A na trybunach "Negreira!"...ale to są debile w tym Madrycie :)
0
Szczerze, to za to wejście w Rodrygo dałbym czerwoną.
0
@mekston
Mimo wszystko, to łącznie ma chyba 67, to i tak przepaść :)
0
@OskP
To dziwne, bo Brahim miał sam na sam i bramkarz obronił strzał idący w bramkę. To nie zalicza się do celnego?
3
W Madrycie podniecają się rekordem CR z 59 golami w roku i możliwością jego pobicia przez Mbappe...
Tymczasem Messi spokojnie pije sobie jakieś late z 91 bramkami w jednym roku, których nikt już w Barcelonie, ani w historii nie pobije :)
KOSMITA, który grał w Barcelonie :)
2
Jak można było nie widzieć, że to Hujsen zagrał głową? :D
1
I znowu pchnięcie i cisza. Minimalne, ale przy takiej szybkości może mieć znaczenie.
1
@APTAPT
I rykoszecie od obrońcy i klepce ze słupkiem.
12
9 minuta meczu i już 3 razy Real był wytłumaczony kontuzjami...
...a teraz proponuję obejrzeć ostatni Klasyk i posłuchać ile razy Barcę tak tłumaczyli...
1
Takie dwie sytuacje zmarnować :/
W sumie mogło być już 1:2.
1
@Safrani
Czyli to tylko w Hiszpanii takie coś jest?
0
@MessiForeverTheBest
Nie mam pojęcia.
0
@4drian0
Nie wiem, ale zawsze wydawało mi się, że tego się nie praktykuje.
2
Tak na spokojnie...może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wczoraj mecz Realu sędziował arbiter z Madrytu, bo nie ogarniam?
Czy to nie gryzie się ze sobą? Zawszy myślałem, że takie coś jest niedopuszczalne w żadnej lidze i chyba pierwszy raz takie coś widziałem.
Hipotetycznie, jakby nasz mecz sędziował ktoś z Barcelony i działyby się takie kwiatki jak wczoraj, to wiemy co by się działo...
23
Coś o Negreirze na dzień dybry :)
0
@JimMorrisonFCB
Przecież sędzia był z Madrytu, więc czemu nie miał zagwizdać i doliczyć aż 3 minuty?