norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Rudiger najpierw fauluje przy golu na 1:1 (jak Pepe z Elche) i domaga się rzutu wolnego, a potem sprowadza do parteru Halaanda i też kwik.
Żałosne.
Negreira.
1
@Criss18Barca
Masz coś o szacunku panie dojrzały:
https://www.realmadryt.pl/news/144773-rodrygo-do-sedziego-musisz-okazac-szacunek-spojrz-gdzie-jestes-video
1
@Criss18Barca
Real i szacunek?
:D
Weź, wyjdź i się dotleń lepiej :)
6
@Criss18Barca
Do wycierania podłogi są dużo tańsze szmaty.
10
Wydarzenia sportowe na Polsacie:
"R. Lewandowski nisko oceniany po meczu LM. Trzeba wziąć pod uwagę, że to hiszpańskie media, a rywalem w ataku Roberta jest Torres - reprezentant tego kraju..."
Nieważne, że był beznadziejny i o tym ani słowa, ale powodem niskich ocen jest narodowość :D
1
@Kuchar
Najgorsze, że na to nie ma leków.
6
@RosjaninBut
On nie miał żadnego udanego kontaktu z piłką. Same straty.
6
W trakcie meczu dziwiłem się, że nie dostał za to żółtka, a byłoby to już drugie.
3
@mindbender84
Dla Realu są inne przepisy.
1
@Karol145
Łatwo oceniać, co?
Poczytaj sobie o Enke i jego depresji...
0
@PatrychoO
Wiesz, tutaj nie ma co się śmiać, bo może faktycznie mu na psychę siadło. Chłopowi zależy na Barcelonie, ale jest jak jest i miliony wyzwisk nie pomaga.
A te kartki, przez które go hejtują były głupie, ale niecelowe i uważam, że nie zasłużył na to by go tak traktować.
Krytyka? Ok. Ale nie to co się działo.
2
@Commando
Największy hejt właśnie jest na takich portalach, więc to byłby dobry początek.
10
Lek na depresję dla każdego piłkarza, który nie wytrzymuje presji, to...
...zniknięcie ze wszystkich portali społecznościowych i usunięcie swoich kont typu Insta, tik-tok czy FB.
Życie stanie się łatwiejsze i hejtu nie będzie w komentarzach.
Zwyczajnie się od tego odciąć.
0
@hugz
I dlatego powinien odgrywać piłkę, bo inni mają więcej miejsca, a on idzie w drybling.
0
Mecz tak się ułożył, bo moim zdaniem wyszliśmy na pewniaka, że łatwo wpadnie manita i od początku zagraliśmy na stojąco. A tu nagle 0:1 i zmasowana obrona Niemców i ciężko było wejść potem w mecz.
Chyba ich zlekceważyliśmy.
0
@GeneralXavi
Tak. Mówił to 1-2 lata temu, a teraz poparł weto w tej sprawie.
Przecież każda ustawa zawetowana, to brawa od PiSu i każda jego decyzja uderzając w rząd również.
5
Lewy to miał w ogóle dobre zagranie?
5 kontaktów z piłką:
2 straty, 1 strzał z drewna, 1 nieudolna główka.
2 x na spalonym i 1 raz faulowany na połowie boiska.
Yamal nie jest lepszy, bo też same straty.
0
@Dialerable
A co to ma do tego wątku?
Rany :D
1
@MesQueUnClub_87
Ja korzystam z PStore i są takie promki, że od sierpnia wyrwałem kilka gier z topu za małe pieniądze.
Mowa o PS5.
2
@Who_you_mam
Wraca do gry na nerwach?
0
@GeneralXavi
A możesz mi wrzucić te zawetowane ustawy, które popierał Kaczyński? Bo z tego co śledzę, to każde weto chwalił i popierał.
0
@GeneralXavi
Np które?
Łańcuchową? Jakbyś zauważył, to już Jarkowi się zmieniło i będzie przeciwny odrzuceniu weta.
1
@LAMC_10
Odezwał się koleś, który jest na pisowskim łańcuchu :)
0
@4drian0
Ogrywa teraz "The Lords of fallen" (2023)- bardzo dobra gra.
Najlepszy Soulike oprócz Dark Souls, to Bloodborne i Sekiro.
25
Ojej...ależ mi przykro, że aż wcale.
Jak "zlali" nas 2:1 ze szpitalem w zespole, to jakoś nie słyszałem tego tłumaczenia, tylko o "deklasacji", która była tak wielka (sarkazm), że mimo tego, że byli lepsi, to mogliśmy nawet zremisować.
Tak więc...
0
@K1ngKong7
To, że Cama ma tytuły nie oznacza, że nie skończy jak Drenthe. Moim zdanie Real to dla niego za wysokie progi.
U nas Douglas zdobył tryplet, więc...
Bernal ma potencjał, ale nikt z niego nie robi megagwiazdora tak samo z Gavim.
Nie widziałem kometarzy, że oni zastąpią Xaviego, Iniestę czy Busiego i zdominują na lata te pozycje.
O Pedrim mogę to napisać. O nikim innym.
0
@Ptasior
To Rodrygo powiedział.
14
@MesQueUnClub_87 @ali3gator
Serio, ja nie pamiętam ich porażki, po której przyznali, że byli faktycznie gorsi i nie zasłużyli na nic.
2
@clyde
Od momentu, kiedy odszedł Kroos pisałem tutaj, że teraz będą mieć problem tak jak my po odejściu Xaviego i Iniesty i żaden Mbappe tego nie zmieni. Tak samo pisał @arasz1819 i chyba @Firestone
To co usłyszałem na LR?
"Co Ty bredzisz? Perez ma łeb na karku i dlatego sprowadził Camavingę i Tchoumaniego!"
No i jak widać...to działa :D
Powtórzę się, ale:
Camavinga będzie jak drugi Drenthe, a Guler jak Marco Asensio.
84
Ale w tym Madrycie to narcyzy z wywalonym ego poza galaktykę!
Rodrygo do arbitra po czerwonej dla Carreresa: „Musisz okazać szacunek! Spójrz, gdzie jesteś! Musisz okazać szacunek!”, wskazując na murawę i herb na swojej piersi.
Jaka patola :D