3

@MirusAmisz @michal26
Dla mnie to buractwo i tyle.

0

@kanver_
Fatalny przykład, bo autostrada nie ma końca, boisko ma...przy drugiej linii bocznej. A to zdjęcie co wrzuciłem pokazuje, że ta linia jest skierowana w stronę narożnika po drugiej stronie boiska, więc gdzie tu masz linię równoległą?

21

Może się czepiam, ale wkurzyło mnie zachowanie Yamala, kiedy schodził z boiska i odwijał taśmę z dłoni, którą potem rzucił na murawę...ciężko było dojść z nią do szatni i wyrzucić do kosza?

0

@kanver_
Powinna być równolegle do linii bramkowej, no co Ty? :D

0

@kanver_
"Perspektywą", to powinna być linia bramkowa i wzdłuż niej narysowana linia spalonego.

6

Proszę mi wytłumaczyć jak ta linia została "narysowana", bo nie ogarniam? :D

1

@blakkudium
Tak jak pisałem...co to za linia? :D

0

@anton95
Powinna iść wzdłuż linii bramkowej, a to, to nie wiem co to było :D

0

@damianex10
W Madrycie? Wszyscy.

0

A ta linia nie była trochę krzywo? :D

11

Szukali, szukali i znaleźli.

0

Ołłowski komentował Majorkę, to co?
Laboga i Kręcidło w meczu Barcy?

0

@Prorokk
"Dying Light: The Beast" w sumie nowa, była już za 179zł.
Tak jak pisałem, nie śledzę wszystkich gier, ale widzę mnóstwo promocji, nawet na te w miarę nowe...być może obniżenie ceny z 250 do 199zł nie jest jakeś "wooow", ale zawsze.

0

@barcelonaLM
Wiesz, ja w sumie jestem na bieżąco i nie mam zaległości, ale przy zakupie PS5 od razu wybrałem wersję bez napędu...tak jak wyżej napisałem...to chyba lenistwo, bo nie muszę np wstawać, żeby płytę włożyć/wyjąć :D

0

@clyde
Ja nie ma ciśnienia na nowo sci, skoro mogę ograć coś innego i równie dobrego.
Wiele osób rzuci się np GTA VI, a ja na spokojnie zagram w coś innego, a z stanieje.
Na premierę kupowałem zawsze tylko PESa i raz "Days Gone"...nic więcej, a gra od PS1 :)
Kiedyś byłem przeciwnikiem cyfrowych wersji, ale jak mi padł napęd w PS4, to nie miałem wyboru i...dostrzegłem wiele zalet...może po prostu stałem się leniwy :D

3

Ostatnio była tutaj dyskusja na temat PS5 i pytanie o wersję z napędem czy bez.
Zgodzę się, ze fizyczne nośniki gier można potem sprzedać czy wymienić, ale nie zgodzę się z tym, że na PStore ceny gier są z kosmosu.
Non stop są promocje, w których można kupić coś co się podoba.
Ja mam od sierpnia PS5 i od tamtej pory kupiłem tam:
RoboCop: Roque City - 49zł
Lords of the Fallen 2.0 (2023)
DLC do Horizon Forbidden West - Burning Shores - 39zł
Cyberpunk 2077 - 77zł
Cyberpunk 2077: Widmo wolności - 34zł
Helldivers 2 - 139zł
Alien: Rogue Incursion Evolved Edition - 109 zł
Remnant 2 - 59zł
Dead Space remake - 59zł

To chyba nie są wygórowane ceny?
Poza tym w międzyczasie były takie gry jak:
Silent Hill 2 remake - 119zł
Oblivion - 119zł

A obecnie są takie promicje:
A Plague Tale: Requiem - 90zł
Dziedzictwo Hogwartu: Cyfrowa edycja deluxe - 54zł
Clair Obscur: Expedition 33 - 175zł.

Nie wymieniłem wszystkich, bo obserwuję tylko te, które mnie interesują, ale czasy kosmicznych cen już minęły i choć są i też czasami absurdalne, to przy tylu promocjach nie da się narzekać.


3

@Kgorecki2500
Słabo. Tym bardziej, że nowe odsłony miały nawet zarąbisty dubbing.

1

Komentarz usunięty

0

@clyde
Już dawno podjąłem decyzję, jakby w moim przypadku doszło do najgorszej diagnozy.
Odpuściłbym.
Zbyt dużo życia spędziłem w szpitalach i więcej bym nie dał rady. Do tego skutki uboczne chemii itd...nie, to nie dla mnie.
Dodam też, że teraz jestem tego pewny, a co będzie jak stanę przed takim dylematem?
Nie wiem czy rzeczywiste widmo śmierci zmieni moje nastawienie i czy nie będę chciał jednak wykorzystać nawet niewielkiej szansy, by to pokonać.
Teraz dyskutujemy teoretycznie, a praktycznie? To inna bajka.
Wiemy jak to działa...punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

0

@tomek8756
Jacy to odklejeńcy :D

1

@Kgorecki2500
Pierwsza część była super :)

0

@Consigliere
Dożo mieli też po głupich stratach MC.

2

Alonso zabetonował Gonzalo i Endricka, bo inne gwiazdeczki muszą grać po 90 minut, a potem jakiś uraz i wpuszcza ich, żeby mecz ratować :D
Taktyk i budowniczy trener zayebisty :D

5

Real nie wyglądał tak fatalnie, bo MC dawało im dużo miejsca do kontr, ale kiedy stanęli w obronie, to Real już miał spory problem. Dlatego gładko pokonali Bilbao i męczyli bułę z Celtą i innymi, którzy w obronie potrafią się zmobilizować bez zostawiania autostrady na bokach.

2

@blakkudium
7/7 pretensji do arbitra.

2

Ogólnoświatowe Stowarzyszenie Grotowłazów właśnie poinformowało, że 90% jaskiń zostało zapełnionych przez niepełnosprytne osobniki w białych koszulkach, które mruczały pod nosem dziwne, prawdopodobne okultystyczne słowa "Negreira! Negreira!".
Pozostałe 10% powierzchni wypełnia ego Real Madryt.

13

Ale te 8 mln płacone przez 17 lat robi robotę i są efekty...po czasie, ale są... :D

5

Immunitet jak zawsze!

2

@Lionel_Messi10
Chyba...pakować się?

3

Mielcarski gałę robi Borkowi, że nie widział, że swój swojego z MC wyciął i domagał się żółtej za symulowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?