2

@Dari0G
Nie oszukujmy się...nikt trzeźwy teraz, by nie siedział na LR :D

0

@kamyk_23
To może zamiast Wielkanocy, to lepiej na wakacje, a jak nie, to potem już niebawem kolejne święta :D

1

@Gibbon_FCB
Dla mnie wygranie ligi pokazuje siłę i stabilność, a w LM wystarczy mieć np szczęście w losowaniu, Marciniaka za arbitra i to decyduje w dużej mierze o sukcesie...
Zapytam Cię o coś...
Mówi się, że zdobywca LM jest najlepszą drużyną w Europie...ale jak to możliwe, skoro np ta drużyna nie zdobyła mistrzostwa swojego kraju?
Dla mnie prawdziwym zwycięzcą LM jest ekipa z mistrzostwem kraju. Może to brzmi głupio, ale dla mnie zdobycie dubletu jest wyznacznikiem najlepszej drużyny w Europie.
Od zawsze LL była dla mnie priorytetem, ale bolały mnie porażki z Chelsea, Interem, Romą czy Liverpoolem, bo to były sezony, w którym zasługiwaliśmy na LM...a zadecydowały pojedyncze mecze.

Real zdobywał LM dostając w cymbał w LL czy w jednym z dwumeczów fazy pucharowej...dlatego im łatwiej przychodzi przygotować się na jeden mecz niż trzymać formę przez 10 miesięcy...to o czymś świadczy.

Poza tym zdobywając mistrzostwo Hiszpanii pokazujemy to, że byliśmy lepsi od Realu, bo każdy grał z tymi samymi rywalami. W LM tego nie ma...tak jak pisałem wyżej, na wygranie LM wpływa wiele czynników, na które nie ma się czasami wpływu...

1

@Dari0G
Ale gdzie wady?
Wspólna pasja, to klucz do udanego związku...reszta się dotrze w praniu.
Ja im życzę dobrze :)

2

@severius
Moim zdaniem, Rashfordowi brakuje odwagi.
Za rzadko wchodzi w drybling i wykorzystuje swoją szybkość, bo 4-5 zrywów na mecz, to jednak trochę za mało :/

1

@Kgorecki2500
Cóż :/


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944
Jest ogień, ale jednak ze zniżką formy u niektórych zawodników i to da się odczuć.
Zgadzam się, że w końcówkach gramy rozsądnie i pragmatycznie i to widać od wielu spotkań.

2

@macio_944
To z wiekiem przychodzi. Kiedyś po nocach nie spałem po porażkach czy przed zbliżającym się Klasykiem, a teraz...życie uczy, że są rzeczy ważne i ważniejsze...
Emocje są dalej, ale po gwizdku żyję swoim życiem i swoimi problemami. Nie mam ciśnienia na puchary...no poza mistrzostwem, bo od zawsze dla mnie ono jest najważniejsze w sezonie (zaraz zleci się na mnie hejt) :)

1

@Kgorecki2500
Hej!!!
A gdzie spider-kot? :(

5

@macio_944
Po zeszłym sezonie niczego nie jestem pewien i na nic się nie nastawiam :/

0

@kamyk_23
Już kiedyś o tym pisaliśmy :D
Piwa nie lubię, ale wódeczka? Spoko :P

1

@kamyk_23
Solari nie miał nazwiska, a wiemy co Perez lubi. Dla niego liczy się tylko ktoś, kogo zna cały świat, bo jednak kompleksy robią swoje i za każdym razem musi pokazać, ze może sprowadzić każdego...a czasami najlepsze rozwiązanie jest pod nosem.

1

Długo nie musieliśmy czekać i w Realu następny gra z "kontuzjom" :D
Po Fede, teraz madrycki Nelson Mandela :D
Tam chyba zdrowy jest tylko Tibo :P

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16340843#comment-16340843

1

@Mateuszek2199
Dokładnie tak. Barca robi z Yamalem to, co Real zrobił z męczennikiem.
Owszem , czasami zabłyśnie, ale w tym sezonie mało tych błysków, a coraz więcej irytacji z jego egoizmu, bo w chwilach, gdy powinien zagrać, to idzie w drybling np 3 na 1, żeby udowodnić swoja wielkość...a to tak nie działa...mam jakieś złe odczucia odnośnie jego przyszłości.
W październiku pisałem, że za max 2 lata będzie grał w PSG i zdania nie zmieniam.

2

@Maker0
Dzisiaj Cubarsi grał dobrze i pewnie. Dziwiła mnie krytyka jego gry na LR...ale pewnie jak zawsze...na kogoś trzeba narzekać.

0

@Mateuszek2199
Ja też tego nie kumam, ale widocznie algorytmy wybierają :najlepszego" piłkarza...i to jets chore.

19

W Madrycie już grzany "Negreira" z powodu braku (wyimaginowanego) karnego dla Osasuny lub niesłusznie anulowanego gola na 1:1 :)
Nie ma znaczenia, że zawodnik Osasuny wpadł na Erica i dlatego się wywrócił...wniosek może być jeden: Negreira :D

0

@kempnou
Gwarantuję, że łykniesz cały sezon na raz :)
Jak korzystam z torrentów :P

3

"Mobland - Strefa gangsterów" - kuźwa!!!
Ale ten serial jest zayebisty!!!
Tom Hardy genialny w roli Harryego :)

0

@Dari0G
Hahahah...no właśnie :D

3

@Gary
Kruk widział karnego przy nieuznanym golu dla Osasuny, ale Gazda wyjaśnił mu czemu zdecydowano o faulu dla Barcy.

0

@Katalończyk 99
Nie wiem czy to prawda w ogóle, bo w necie pełno takich "postów", ale śmieszy :D

1

Dobrze Gazda wyjaśnił Kruka w ElevenGol.

7

Korniki zaatakowały z podwójną siłą?

4

Zastanawiałem się co tak śmierdzi...a to Arsenal zaczyna srać pod siebie na metr przed kiblem :P

EDIT: Ale jednak mieli papier ze sobą :/

3

W Realu mają to w umowach, że jak ktoś jest bez formy, ale wciąż gra, to od razu gra z "kontuzjom"?
Teraz padło na Fede Valverde, który ma "problemy fizyczne" :P

0

Kto ma prawa do transmisji Pucharu Króla?
Miało być wiadomo 11 grudnia, a dalej cisza.

0

@Czyhrynski
"Odyssey" ze wszystkimi dodatkami.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?