0

@BezglutenowyPedri
Nie. To nie kupowanie meczów, według madrycioków, to "nagroda motywująca sportową postawę".

0

Hej @Criss18Barca ...dalej twierdzisz, że Realowi należy się szacunek?

2

A ten świat, to bańka odklejonych i zakompleksionych madryli?
Dostawali oklep przy każdej okazji i schodzili z murawy jak zbite psy wiedząc, że zostali rozjechani przez Messich, Iniestów i Neymarów i nie narzekali na sędziów, tylko zamykali japy z podkulonym ogonem, a teraz mają okazję, by ulżyć frustracji, którą dusili w sobie od wielu lat :)

52

"Logika" Real Madryt:

- Lewy na spalonym przez buta nr58 - technologia zawiniła.
- Piłka mija linię bramkową, ale gol dla Barcy nieuznany - to wina braku Goal Line.
- Gavi przyjmuje piłkę na klatkę i gol nieuznany - zagranie ręką.
- Ręka Tchuameniego w Klasyku - zbyt bliska odległość.
- Vinicius strzela Almerii gola bicepsem - to nie ręka, to ramię/bark.
- Mbappe prawie łamie zawodnikowi nogę - mała intensywność.
- Vinicius rozwala nos Inakiemu - nie ma związku z akcją/przypadek.
- brutalne wejścia Camy, Rudigera, Tchou, Carvajala - walka o piłkę.
- popychanie przez Carvajala- walka ciałem.
- brak kartek za darcie ryja do sędziego - walka z rasizmem.

A poza tym Real nie rozmawia o arbitrach i gra słabo, ale...
- krajowy tryplet Barcy w zeszłym sezonie i lanie Realu w każdym Klasyku - Negreira.
- remis z Rayo - Negreira.
- remis z Elche - Negreira.
- remis z Gironą - Negreira.
- porażka z Celtą - Negreira.
- czerwone kartki w meczu z Celtą - Negreira x 2.
- wygrana po mękach z Alaves - Negreira.

Ale to my mamy kompleksy...

5

Ernesto:
"Wiem, że w klubach zwykle jest taka możliwość. W Athleticu jest, na przykład."
To co? Bilbao też umoczone?

1

@4Fabregas4
Valverde potwierdził, że w Bilbao też takie raporty są, więc?

12

Zajebiście. Najlepsza opcja :)

0

@Ronad10
A karny dla Alaves po popchnięciu?

10

Jeśli Solari i Carlos kręcili głowami z niedowierzaniem patrząc na grę Realu, to wiedz, że jest tam grubo :D

9

Real wybijający piłkę po autach w końcówce, Tibo grający na czas..."To był dobry mecz Realu".

2

Gdyby nie pobiegł jeszcze kawałek, to pewnie dostaliby karnego.

5

Gościu na pełnej zmierza się do strzału, ten go popycha i nie ma faulu?

3

Czyli jednak można popychać w polu karnym?

11

Gazda i Święcicki:: "Wylosował się dzisiaj dobry Real"
Niby gdzie? Prostacka piłka z lagą do przodu...to ta dobra gra?

10

My jako zagorzali kibice Alaves wiele nie chcemy...prosimy tyko, żeby madrycioki się wywaliły i rozwaliły sobie te niemiłe ryje...

0

@beter2
To zobacz gol nr 3 i jego paradę :)


1

@PatrychoO
Dzięki. Nie znam się na WWE, ale coś tam kojarzyłem Hogana, "Rocka" czy Cenę choć wydarzenia z tym związane sa mi obce :) I dobrze wiedzieć co się dzieke :)

0

@PatrychoO
Możesz mi krótko wyjaśnić o co kaman z tym Ceną?

1

@kamyk_23
Negreira to zawsze gorący temat :D

1

@Qlewer @Adran360 @Dari0G
Być może nie zwracałem na to uwagi ze względu na brak dostępu do rozgrywek jak obecnie, ale z nim mi się to kojarzyło...

0

@Pedri16Future
Pusta bramka i jeden zawodnik na drodze, którego można minąć bez problemu lub oddać bardziej precyzyjny strzał, to nie setka?
Podobną sytuację miało dzisiaj AM i zakończyło się to golem na 1:0.

1

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli jestem w błędzie, ale...
...mam wrażenie, że do momentu pojawienia się pewnego Portugalczyka z Madery w wielkiej piłce...nie było nurkowania, symulowania i podobnych rzeczy na taką skalę jak od chwili, gdy CR zaczął grać w MU.
Kiedyś żaden piłkarz nie wywracał się po byle dotknięciu, tylko walczył jak prawdziwy mężczyzna. A teraz?
Niezależnie od zespołu...oglądamy zwykłe piz... , które umierają w męczarniach po dotknięciu z rzęsą...
Ostatnio oglądałem kobiecy Klasyk i tam była walka na całego i żadna z kobiet, nie padała od podmuchu wiatru...

1

@kamyk_23
Ja miałem perma z miesiąc temu, ale odwołanie i skrucha przyniosły efekt :P

1

@Dari0G
Dzięki :)

1

@kamyk_23
Dzisiaj też włączyłem myślenie, bo 2 tygodnie temu trochę się...wyżalałem tutaj :P

0

@Pedri16Future
Dzisiaj. Trafił w obrońcę przy pustej bramce.

2

@Dari0G
Nie oszukujmy się...nikt trzeźwy teraz, by nie siedział na LR :D

0

@kamyk_23
To może zamiast Wielkanocy, to lepiej na wakacje, a jak nie, to potem już niebawem kolejne święta :D

1

@Gibbon_FCB
Dla mnie wygranie ligi pokazuje siłę i stabilność, a w LM wystarczy mieć np szczęście w losowaniu, Marciniaka za arbitra i to decyduje w dużej mierze o sukcesie...
Zapytam Cię o coś...
Mówi się, że zdobywca LM jest najlepszą drużyną w Europie...ale jak to możliwe, skoro np ta drużyna nie zdobyła mistrzostwa swojego kraju?
Dla mnie prawdziwym zwycięzcą LM jest ekipa z mistrzostwem kraju. Może to brzmi głupio, ale dla mnie zdobycie dubletu jest wyznacznikiem najlepszej drużyny w Europie.
Od zawsze LL była dla mnie priorytetem, ale bolały mnie porażki z Chelsea, Interem, Romą czy Liverpoolem, bo to były sezony, w którym zasługiwaliśmy na LM...a zadecydowały pojedyncze mecze.

Real zdobywał LM dostając w cymbał w LL czy w jednym z dwumeczów fazy pucharowej...dlatego im łatwiej przychodzi przygotować się na jeden mecz niż trzymać formę przez 10 miesięcy...to o czymś świadczy.

Poza tym zdobywając mistrzostwo Hiszpanii pokazujemy to, że byliśmy lepsi od Realu, bo każdy grał z tymi samymi rywalami. W LM tego nie ma...tak jak pisałem wyżej, na wygranie LM wpływa wiele czynników, na które nie ma się czasami wpływu...

1

@Dari0G
Ale gdzie wady?
Wspólna pasja, to klucz do udanego związku...reszta się dotrze w praniu.
Ja im życzę dobrze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?