norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rafalloxfcb
Przymiotnik "mocny" pewnie tylko dzięki głównej obsadzie :)
2
Tutaj chyba Negreira się pomylił...
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,32493828,pokazal-czerwona-kartke-ronaldo-oto-co-go-spotkalo-przez.html
1
@blakkudium
Niech oni zakończą umowę z Nike, bo "dizajny" ich koszulek, to dramat. W porównaniu do adidasa, to niebo, a ziemia. Co się z tą firmą stało, to masakra.
0
@Dari0G
To bym nie dożył końcówki :D
0
@ikar34
Podejrzewam, że same nazwiska zwrócą kasę producentom, bo na pewno nie realizacja tego badziewia. Mnie właśnie Di Caprio i Penn "zachęcili" do oglądania...no i dalem się nabrać :/
8
Gavi swój chłop :)
0
@Rafalloxfcb
Di Caprio i Sean Penn jak zawsze wysoki poziom, ale nawet oni nie uratowali tego filmu, który zwyczajnie nie porywa w żadnym momencie.
Gra aktorska pozostałych aktorów "szczególnie partnerka Leo", to...poziom duuuuuużo niższy i to od pierwszych sekund rzuca się w oczy.
Sam się przekonasz i daj znać jak wrażenia :)
0
@Rafalloxfcb
Pozytywne? A co zachwalali?
Historia mdła i przewidywalna, obraz jakby nagrywany w latach 80 (pewnie tak miało być...chyba), muzyka - już pisałem...Bohaterowie - ciężko z nimi się utożsamić czy im "kibicować"...
W żadnym momencie ten film nie ciekawi...nie wiem dlaczego obejrzałem do końca...pewnie dla tych dwóch gwiazd, ale nie warto.
0
"Jedna bitwa po drugiej" - rany, ale to jest badziew!
Myślałem, że z duetem Di Caprio, Sean Penn film musi być przynajmniej dobry...nic z tych rzeczy.
Mimo, że obaj grają świetnie, to fakt, że zagrali w tym czymś mnie zastanawia...
Tam nic nie ma, żeby komuś to polecić, a najbardziej dobiła mnie...muzyka, a raczej rzępolenie przez prawie dwie godziny (film trwa 165 minut)...
Nie polecam, a myślałem, że krytyka widzów jest przesadzona...oj nie jest.
2
@blakkudium
Miłość i grom pod każdym względem był słaby.
1
@July_6_BcN
Malutka :P
Z tą różnicą, że Pinokio był drewniany i stał się człowiekiem...Lewy odwrotnie :D
0
@marcin62
No ale co jest nie tak?
Zjadł z kulturą i jeszcze talerz umył :)
1
@July_6_BcN
Tak jak Pinokio, też był z drewna ;-)
7
@creativeopinion
Za manipulacje faktami i szerzenie kłamstw, to powinieneś bana dostać.
1
@mekston
Możliwe, ale to pokazuje tylko, że wiele wałów było krzywdzących dla Barcy i to w kilku sezonach.
0
@mekston
Gol z Valencią, kiedy po interwencji bramkarza piłka minęła linię bramkową.
4
@tomek8756 W tamtym sezonie było pełno takich sytuacji.
1
Jak czytam te wysrywy dziennikarzy, że Barca obserwuje "wszystkich i każdego", kilku zawodników budzi w Barcelonie zainteresowanie, a jeszcze kilku się przyglądamy, że nie wspomnę o "walce" o jakieś talenty z Brazylii czy innej Argentyny, to podejrzewam, że Deco pewnie ma plan...sprytny...
3
Trump w formie jak młody Bóg :D
2
@Sulimo
Jeżeli lubisz takie wyzwania, to polecam Far Cry Primal :)
1
@tomek8756
Wzajemnie :)
https://pbs.twimg.com/media/GeYRL5JWoAAE7wv?format=jpg&name=medium
16
Mark i Wojtuś po interwencji Joana Garcii :D
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/605634039_3161190147387708_458189575714307690_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=RqoStChNZ9QQ7kNvwH_MDzK&_nc_oc=Adm39IjC5cLzXyjgTYQEjG2WdKmYd-OlU-YTbiF38i458bZ1xLfk0Rog3aUDm2l8HV4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&_nc_gid=IQm4B2DkUW6nz-dGjKg8qw&oh=00_Afl8xx-Ona7B6kLCWuwfBhWJuG2p_0a-J4TxMZS-i9xLSA&oe=694F91BA
0
@Gall
Adriano był...co prawda nie ten, o którym myślisz, ale nazwisko się zgadza :D
0
Cieszą 3 pkt, ale przebieg meczu był remisowy z lekkim wskazaniem na Villareal...ale w sumie...najważniejsze, że mróz w Madrycie wciąż się nie zmienia.
1
@DragonxNF
On nie wie nawet, że można się rzucać.
0
Gol typu "Artyści dzieciom".
1
Jak ktoś tutaj napiszę, że niczym się nie różnimy od kibiców Realu, to niech najlepiej usunie konto...
Wczoraj praktycznie wszyscy na LR byli zgodni, że wejście w Rodrygo powinno zakończyć się czerwona kartką, a co piszą na notatniku?
Korupcja, Negreira, sędziowanie na korzyść Barcy, Yamal symulant i szkoda, że w kolano nie oberwał...
Ale jest jakaś nadzieja, bo są tam nieliczni, którzy jednak nie są ślepi.
A pozostała większość?
https://pbs.twimg.com/media/G8jiUaeX0AAaiLg?format=jpg&name=small
0
@Barca_bwo
Tak wiem :)
Mi to lotto, bo piszę to co widzę i jak trzeba, to krytykuję niezależnie o kogo by chodziło.
5
Wydaje się, że ten Parejo gra w Hiszpanii z 30 lat i od zawsze był wiekowy :)
0
@Barca_bwo
Ale zarabia jak 30-latek, więc mogę :)