0

@Rafalloxfcb
Przymiotnik "mocny" pewnie tylko dzięki głównej obsadzie :)

1

@blakkudium
Niech oni zakończą umowę z Nike, bo "dizajny" ich koszulek, to dramat. W porównaniu do adidasa, to niebo, a ziemia. Co się z tą firmą stało, to masakra.

0

@Dari0G
To bym nie dożył końcówki :D

0

@ikar34
Podejrzewam, że same nazwiska zwrócą kasę producentom, bo na pewno nie realizacja tego badziewia. Mnie właśnie Di Caprio i Penn "zachęcili" do oglądania...no i dalem się nabrać :/

8

Gavi swój chłop :)

0

@Rafalloxfcb
Di Caprio i Sean Penn jak zawsze wysoki poziom, ale nawet oni nie uratowali tego filmu, który zwyczajnie nie porywa w żadnym momencie.
Gra aktorska pozostałych aktorów "szczególnie partnerka Leo", to...poziom duuuuuużo niższy i to od pierwszych sekund rzuca się w oczy.
Sam się przekonasz i daj znać jak wrażenia :)

0

@Rafalloxfcb
Pozytywne? A co zachwalali?
Historia mdła i przewidywalna, obraz jakby nagrywany w latach 80 (pewnie tak miało być...chyba), muzyka - już pisałem...Bohaterowie - ciężko z nimi się utożsamić czy im "kibicować"...
W żadnym momencie ten film nie ciekawi...nie wiem dlaczego obejrzałem do końca...pewnie dla tych dwóch gwiazd, ale nie warto.

0

"Jedna bitwa po drugiej" - rany, ale to jest badziew!
Myślałem, że z duetem Di Caprio, Sean Penn film musi być przynajmniej dobry...nic z tych rzeczy.
Mimo, że obaj grają świetnie, to fakt, że zagrali w tym czymś mnie zastanawia...
Tam nic nie ma, żeby komuś to polecić, a najbardziej dobiła mnie...muzyka, a raczej rzępolenie przez prawie dwie godziny (film trwa 165 minut)...
Nie polecam, a myślałem, że krytyka widzów jest przesadzona...oj nie jest.

2

@blakkudium
Miłość i grom pod każdym względem był słaby.

1

@July_6_BcN
Malutka :P
Z tą różnicą, że Pinokio był drewniany i stał się człowiekiem...Lewy odwrotnie :D

0

@marcin62
No ale co jest nie tak?
Zjadł z kulturą i jeszcze talerz umył :)

1

@July_6_BcN
Tak jak Pinokio, też był z drewna ;-)

7

@creativeopinion
Za manipulacje faktami i szerzenie kłamstw, to powinieneś bana dostać.

1

@mekston
Możliwe, ale to pokazuje tylko, że wiele wałów było krzywdzących dla Barcy i to w kilku sezonach.

0

@mekston
Gol z Valencią, kiedy po interwencji bramkarza piłka minęła linię bramkową.

4

@tomek8756 W tamtym sezonie było pełno takich sytuacji.

1

Jak czytam te wysrywy dziennikarzy, że Barca obserwuje "wszystkich i każdego", kilku zawodników budzi w Barcelonie zainteresowanie, a jeszcze kilku się przyglądamy, że nie wspomnę o "walce" o jakieś talenty z Brazylii czy innej Argentyny, to podejrzewam, że Deco pewnie ma plan...sprytny...

3

Trump w formie jak młody Bóg :D

2

@Sulimo
Jeżeli lubisz takie wyzwania, to polecam Far Cry Primal :)

0

@Gall
Adriano był...co prawda nie ten, o którym myślisz, ale nazwisko się zgadza :D

0

Cieszą 3 pkt, ale przebieg meczu był remisowy z lekkim wskazaniem na Villareal...ale w sumie...najważniejsze, że mróz w Madrycie wciąż się nie zmienia.

1

@DragonxNF
On nie wie nawet, że można się rzucać.

0

Gol typu "Artyści dzieciom".

1

Jak ktoś tutaj napiszę, że niczym się nie różnimy od kibiców Realu, to niech najlepiej usunie konto...
Wczoraj praktycznie wszyscy na LR byli zgodni, że wejście w Rodrygo powinno zakończyć się czerwona kartką, a co piszą na notatniku?
Korupcja, Negreira, sędziowanie na korzyść Barcy, Yamal symulant i szkoda, że w kolano nie oberwał...
Ale jest jakaś nadzieja, bo są tam nieliczni, którzy jednak nie są ślepi.

A pozostała większość?
https://pbs.twimg.com/media/G8jiUaeX0AAaiLg?format=jpg&name=small

0

@Barca_bwo
Tak wiem :)
Mi to lotto, bo piszę to co widzę i jak trzeba, to krytykuję niezależnie o kogo by chodziło.

5

Wydaje się, że ten Parejo gra w Hiszpanii z 30 lat i od zawsze był wiekowy :)

0

@Barca_bwo
Ale zarabia jak 30-latek, więc mogę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?