norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500
A z kotkiem był jakiś pucharek? :)
2
@Firestone
Z PSG zrobił tak bezsensownego karnego na 1:3, że ręce opadły.
3
@Firestone
Dokładnie. Gdyby on faktycznie był kluczowy podczas pierw2szego pobytu, a on niczym nie zachwycił i przecież bez żalu si ę z nim rozstawaliśmy.
0
@Czyhrynski
A co on dawał z przodu? Błyszczał równie często co obecnie de Jong.
2
Mi transfer Cancelo się nie widzi. Jak u nas był niczym nie zachwycił, a dodatkowo wydawanie 4 mln + pensja jest głupotą, bo koleś nie da więcej nić dałby (poza doświadczeniem) nam np dużo tańszy w utrzymaniu Fort.
22
Wenezuela ma już nowego prezydenta:
3
W Realu już pompowanie balonika "świetnej" gry i narodziny gwiazdy...a w tym sezonie mieli ju z taki starty od nowa ze 3 razy, obu był czwarty i zostali wyjaśnieni w najbliższym meczu,
0
@ACMaldini3
Vitinha.
0
@PatrykBarca
Mentzen szlaja się nie wiadomo gdzie i nawet na komisjach, których jest członkiem się nie stawia. Za to internety jego.
A Tusk jak pisałem, jeździ po świecie i rozmawia z innymi głowami państw. To łatwo można sprawdzić, bo oglądam Sejm i zawsze przy jego nieobecności są np na YT konferencje z danego dnia z innymi osobami. Często są w innym kraju.
Zatem porównywanie Tuska i Mentzena mija się z celem.
3
@PatrykBarca
A to, że w czasie nieobecności, to najczęściej jest za grarnicą lub na innych spoktaniach.
1
Tak chwalili Asencio, a teraz zawalił i cisza, bo lepiej szukać karnego na męczenniku.
0
"Zapamiętajcie to nazwisko!"
No pamiętaliśmy po KMŚ i co?
Brawo! Strzelił bramki po 6 miesiącach odkąd go wychwalali.
0
Co on pindoli...ledwo go dotknął przecież :D
2
Betis się rozegrał i akurat zaraz przerwa.
0
@Xxxbarca4ever
Dokładnie. Ciągłe tłumaczenie ich upadków,
1
@Muevertigo
Wyklucza się, bo podobne sytuacje (z Bartrą bardziej klarowna) opisali inaczej.
Bartra nie szukał kontaktu, tylko został "zahaczony", a Vini położył się zanim cokolwiek się wydarzyło.
1
Był kontakt z Viniciusem.
Bartra szukał kontaktu.
Komentatorzy Eleven...
0
@Xxxbarca4ever
Realowi wolno.
11
@JanuszKorwinMikke
Balde zagrał dobrze, ale za każdym razem, gdy napędzał akcję nie miał z kim pograć.
3
@Aragorn33
Ludzi? Jakich ludzi?
4
@Andi18
Mi się wydaje, że po tryplecie za Enrique się skończył z przerwą na dobry sezon u Xaviego, gdzie dzięki niemu w sumie tytuł zdobyliśmy.
5
@malypuzon
Parę lat temu już tutaj pisałem, że te jego pajacyki, to bokiem nam wychodzą i ciągle to powtarzałem.
11 lat i 3 dobre sezony, to trochę za mało.
Byłem tutaj za to besztany, ale cóż...
25
Tak było :D
1
@kanver_
W tej samej sytuacji w meczu z Interem napastnik podał do boku do Lautaro...tutaj jakby tak samo zrobił, to Joan by nie pisnął.
1
@Arden
A którą bramkę, by wyciągnął?
Żadnej. Wojtek był bez szans przy każdej z nich i żaden bramkarz nic by nie zrobił.
4
W Madrycie już narzekają, że to wina sędziego czy dopiero czegoś szukają, bo takie obawy mieli.
3
@PatrychoO
Z Sevillą w pucharze króla :)
2
@Comentateiro
"...co czyni z nas kopią Realu..." - za ten zwrot powinieneś dostać bana przynajmniej na miesiąc :P
1
@Limaker
Dzisiaj bramkarze, to byli niesamowici.
0
Komentarz usunięty