norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Oni tam chodzą z odbezpieczoną bronią.
Dziki zachód...
0
@maroon
Nie, w sensie, że gra w wielkich klubach i z tym jest przez fanów utożsamiany, a nie przez to, że jest Polakiem.
0
@marcin62
Założy nowe konto i od nowa jazda.
2
@Vegeta88
Ale był w kiblu i spadł do 11kg :D
4
@Hosh
Że co zrobił dla Polski?
Dla Polski to zrobił Boniek czy Lato, a nie Lewy, który nic nie osiągnął piłkarskiego dla Polski.
To, że ludzie wiedzą, że pochodzi z Polski nie sprawia, że miałby być czempionem 100-lecia :)
Miliony ludzi też wie, że Polakiem jest Świątek, Hurkacz, Gołota, Adamek czy Małysz...ale to ten ostatni właśnie dzięki sukcesom dla Polski sprawił, że ludzie poznali nasz kraj.
Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem i taki murzynek z Boliwii nosi koszulkę Lewego dlatego, że gra w Barcelonie czy Bayernie i odnosił z nimi sukcesy. Bo jakoś nie widziałem żadnego fana Lewego spoza Polski w koszulce z reprezentacji...ciekawe...
4
@marcin62
Kapela mu doyebał? Przecież Jasiu waży 12 kg :D
0
@maroon
Od nich chyba się zaczęło :)
4
@Kgorecki2500
Tam był najlepszy tekst, kiedy Ellie udaje, że przez telefon rozmawia i mówi coś:
- Mamy tutaj dinozaury...
W drzwiach pojawił się Joel, a Ellie dokończyła:
- ...jeden właśnie wszedł.
:D
0
@Don Lucas
Pomidor :)
0
@clyde
Zgadza się, bo też lubiłem, tak jak bekonowe.
Nie wspomnę też o ilości w paczce w porównaniu do kiedyś.
0
@BorzyKrzys
Ok, ale jeśli pisze "ostra papryka:, to taki ma mieć smak, a nie jak zwykły czjps z odrobiną soli.
Zwisa mi co tam dają...opis mówi jedno, a smak zupełnie co innego.
Nie tak to powinno wyglądać.
1
@blakkudium
Może kiedyś :/
1
@jacobFCB
To był ostatni dobry sezon, kiedy Glenna zayebali.
Nie, no Daryl to jakieś nieporozumienie...menel, który chyba nie kąpie się też w życiu prywatnym i wiecznie "obrażony", ekspert od wszystkiego.
Podzielam opinię, że ta postać jest irytująca... tak samo jak Meggie (żona Glenna) :/
5
Uwielbia(łe)m paprykowe czipsy "Lays", bo czuło się paprykę, że aż usta paliły, a teraz...
Kupowałem w Kauflandzie i czasami trafiłem na dobre, nie takie jak być powinny, tylko dobre, ale po jakimś czasie odpuściłem i zacząłem sprawdzać w Lidlach, Biedronkach, Żabkach i...to samo.
Poszedłem do zwykłego sklepu, nie do sieciówki...kurwa! I też bez smaku! Lekko słone, czerwona posypka na nich, a smak, jakbym jadł zimne plasterki ziemniaków.
Nie wiem, ale obecne paprykowe "Laysy", to porażka i przerzuciłem się na:
https://a.assecobs.com/_img/megasklep/ded02f05-2df0-4035-9ea5-3b7aad5cb3cc/chrupki-przysnacki-120g-papryka-1191.jpg
I póki co, nie jestem zawiedziony :)
0
@Don Lucas
Przyznaj, że te akcje "frustratów" są mega :)
8
I pomyśleć, że nawet na LR kilku go tutaj wrzuca jako "rzetelne" konto :)
Pięknie zgaszony :)
1
@marcin62
Miałem tak z "Walking Dead"...do 6 sezonu jeszcze z zaciekawieniem oglądałem, a potem...po "musiałem".
2
@marcin62
Najgorzej jak wkręcisz się w serial, szukasz drugiego sezonu, a tu cyk!
Serial skasowany przez producenta!
1
"Palec na spuście" - bardzo dobry serial. Na czasie.
Ok, końcówka trochę naciągana (od 8 odcinka), ale ogólnie tematyka i realizacja mega:
0
Yebane gwiazdeczki...
2
Każdy z nas ma w otoczeniu kogoś nierozgarniętego (czyt: kibic Realu) i ja również.
Kilku kumpli z drużyny i brat.
I teraz wszyscy krzyczą "Negreira! Negreira! Złodzieje!"
Wracam do przeszłości, kiedy grałem w piłkę i przez lata Messi i spółka czyścili Real na każdym kroku.
2:6, 5:0, 0:4, 5:1 itp, itd..
Zmierzam do tego, że gdy następnego dnia po meczach widziałem się z tym znajomymi, to każdy z nich mówił:
- zmietli Real
- nie było co zbierać.
- zasłużona porażka.
- nie jestem zły, bo Real był słabszy (po manicie za Mourinho czy 2:6 na SB) (mój brat)
Po sukcesie w LM, gdzie MSN kosiło wszystkich i wszystko...
- zasłużyli, rozwalili po drodze wszystkich mistrzów, pewny triumf.
Mój brat dostawał już frustracji i zawsze po meczu, w którym Barcelonie nie poszło mówił:
- Barcelona się skończyła.
Matula, która kibicowała Barcie od lat i uwielbiała Tello zawsze go gasiła:
- Mówisz tak co sezon i dalej dostajecie.
Po przegranym SPH z Realem (1:3 i 0:2)i po odejściu Neymara, slyszałem:
- Już po Barcelonie...
Wiemy jak to się skończyło, ale chodzi mi o to, że:
Dopóki nie usłyszeli o Negreirze, to NIKT, żaden z kibiców Realu nie wygadywał, że rozgrywki kupione...dopiero teraz pamięć im wróciła.
Owszem, zdarzały się wpadki, kontrowersje i mega błędy, ale chwilę potem na takim skorzystała inna drużyna i tak to się kręciło, a teraz?
Negriera opłacił kibiców Madrytu na Bernabeu, żeby oklaskiwali Ronaldinho, zapłacił im za klepanie piłkarzy Realu na Bernabeu, płacił im za frustrację CR, kiedy nie mogli przejąć piłki...
Podsumowując:
Przez prawie 20 lat siedzieli cicho w jaskiniach, kiedy Barca królowała i była podziwiana w Europie, bo wiedzieli, że ta drużyna była wielka, ale ból widać ciągle w nich siedzi, skoro nie pamiętają (nie chcą pamiętać) jak zgrzytali z zazdrości zębami i nawet ze spuszczoną głową chwalili...
Więc niech nie piszą o kompleksach, bo jeśli ktoś je ma, to tylko paździerz z Madrytu.
1
@Kgorecki2500
No, ale jak ich znajdą... :P
9
Kiedy jesteś urodzoną optymistką...
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/608967857_3265184910327251_2599334791155984967_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=WGI3mLYD9OYQ7kNvwEvdLaY&_nc_oc=AdlgF-Z2ivQhL30Ye21aPttF4o86_XHQ1AHWhofQXzucvHidV5LMrol6GnoVqiuQWJo&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_gid=_F2mcyP1ybW7N53ixjyLbg&oh=00_Afp-_aCp9A4SgG2VMTW24wUGUmiV6F2rwgaOV2jzcvAtjA&oe=69674271
13
Tak się zastanawiam...
Valverde po golu, to swoją cieszynkę dedykował Viniciusowi?
Pasowała idealnie.
0
@clyde
Vegeta + sól, pieprz, papryka ostra/słodka, majeranek (ilość według uznania i smaku) i wszystko wymieszać - idealne do każdej potrawy :)
"Wynalazek" mojej mamy i zawsze stosuję. Do rosołu, flaków czy...jajek sadzonych :)
20
I żadnej kartki :D
3
@Who_you_mam
O sędziach w Madrycie si e nie rozmawia...chyba, ze chodzi o Negreirę, to tak.
2
Real grał słabo, ale u nich to siła w ważnych meczach, bo zawsze jakiś rzut wolny, kontra, rykoszet, wylew rywala i mają swój mecz, a znając życie, to męczennik z nami się odblokuje.
0
@mmaciass
Ale nawiązałeś do Espanyolu, gdzie mieli 3 świetne okazje do AM, które miało ich od groma, ale pudłowali. Nie mówię o setkach, ale to były sytuacje, w których powinny padać gole.
0
@mmaciass
U nas bramkarz wybronił, a nie pudłowali.