norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo
"Swoja droga to lepiej sie bawię eksplorując niż robiąc fabułę." - mam tak w każdym FC, a co do pytania to Ci nie pomogę, bo zwyczajnie nie pamiętam...a łuk? Uwielbiałem do zdejmowania patroli :)
2
To, że biegali jak szczeniaki za piłką, to też była wina Negreiry?
https://streamable.com/l5rkqn">https://streamable.com/l5rkqn
Właśnie dlatego teraz tak wyją, bo mają czym "wytłumaczyć" swoje kompromitacje :)
1
Ten Yamal :D
https://www.instagram.com/reel/DS2gJz0CkVk/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
1
@kuz
Wolałbym Sorlotha z AM. Typowa, silna "9", która sporo potrafi.
1
@bartulek98
Obejrzyj na YT Rymanowskiego z autorem tej książki. Dużo tam o niej mówią.
1
Ale mają 15 liguw miszczuw, nieważne jak, ale mają :P
https://www.facebook.com/reel/1576353103518408/
0
@bartulek98
Idealny wywiad na ocieplenie wizerunku po ukazaniu się książki.
2
@mientusek1407
Ja też żartowałem z tym "Jedna bitwa po drugiem", bo to prawie 3 godziny badziewa.
1
@maroon
To był sarkazm :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16375679#comment-16375679
0
@arasz1819
Niby tak, ale wprowadzenie też ciekawe. Dobra obsada robi robotę :)
0
@kuz
Lepsza. Moim zdaniem nawet dużo lepsza.
0
@mientusek1407
To obejrzyj "Jedna bitwa po drugiej" - zayebioza pod każdym względem. Powodzenia :D
0
@MaziFCB
Zgadza się, ale ta jest mega ciekawa też.
3
@Eklerek
Był faul na Suarezie, bo zahaczył go Navas o piszczel.
Masz jeden skrót i dwa wałki na niekorzyść Barcy :)
Brak karnego na Pique (9:12 i 10:25) i brak czerwonej dla Ramosa (20:00) :)
Potem obejrzyj skróty z ostatnich Klasyków i ile razy arbitrzy skrzywdzili Barcę :)
Tak na szybko:
Finał CdR i brak karnego za faul Rudigera na Ferranie w 95 minucie.
Mecz La Liga z zeszłego sezonu...uznanie gola Mbappe na 0:2 po faulu na Yamalu, brak czerwa dla Tchouamniego, brak karnego za rękę, anulowanie gola Fermina.
Finał SPH...brak czerwonej dla Camavingi i Tchuameniego za brutalne wejścia (na drugie żółtka).
Ostatni Klasyk i gol na 2:1 dla Realu, gdzie Huijsen zdzielił z łokcia Cubarsiego.
Jak chcesz, to mogę cofnąć się jeszcze, bo mam pełno materiałów :)
2
@Tasde
W skrócie dla prawej strony i tak - wina Tuska.
1
Dzisiaj mogę polecić dwa dobre filmy:
"Żywy czy martwy: Film z serii "Na noże"
"Złodziej z przypadku"
5
@michaleu
Jakby zrobili z drewna, to czemu nie? :P
35
Cała prawda o Realu na jednym obrazku :)
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/605248139_1448169620650996_955886793238959857_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=vMalpnQEHKQQ7kNvwFuDYpY&_nc_oc=Adl_7IeByms-r8X_gV_3cRgmNw5_mLMTpU7_C-pV68BRSGCCbJMuEVD5_JQMAAWUOgg&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_gid=x--hcecaXu40XBRF8edGGA&oh=00_AfkVUg7JB_5RmBHyQls3qf1cgXVvMqREKspomkyTO_03Wg&oe=695765CD
4
Na notatniku właśnie się dowiedziałem, że te zdobyte (ukradzione) przez nich 15 liguw miszczuw, to dzięki słodkościom :D
0
@Comentateiro
Wątpię i wydaje mi się, że celne i niecelne mają inne współczynniki.
Ale ręki za to nie dam.
4
@July_6_BcN
Rany...skąd ja to znam :)
Osoby, które tylko przytakują i są the best, ale powiedzenie "ronisz źle", to wtedy - "wymądrzasz się", "nie znasz się" lub "kim jesteś, żeby mi mówić co mam robić" :)
0
@Comentateiro
Każdy celny strzał w bramkę ma większy współczynnik od niecelnego.
3
@July_6_BcN
Nie pojmuję tego i już nawet nie staram się zrozumieć...Tak jak napisał @LeszekFCB to coś w stylu "Syndromu Sztokholmskiego", bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.
1
@Comentateiro
XG jest dla mnie niemiarodajne w żadnym stopniu...skoro oni dają większy współczynnik za lamerski strzał w bramkarza, gdy piłka leci 2 tygodnie, a petardę w słupek lub poprzeczkę mniejszy, to chyba coś nie tak z tym jest...
Przykład...drużyna X ma 5 okazji sam na sam z bramkarzem, ale za każdym razem nie trafia w bramkę, a ich rywal (drużyna Y) ma 5 celnych strzałów, z którymi bramkarz radzi sobie bez problemu i nawet nie musi się rzucać...kto będzie miał większe XG?
0
@Gall
No to z innej beczki...Sergio Busquets?
4
@July_6_BcN
Tak to jest, że każda rada jest wtedy odbierana jako atak lub...zazdrość.
0
@Soetie
Ja od lat piszę o tym, że staty to nie wszystko i zdania nie zmienię, a tym bardziej jak słyszę o tym śmiesznym XG :)
3
@Soetie
Jak słyszę, że "ma liczby", to szlag mnie trafia.
Ludzie! Zacznijcie mecze oglądać, a nie patrzeć na statystyki, bo one nie są miarodajnym wyznacznikiem!
Pedri, to placek, bo ma mało asyst? Tak samo wcześniej Iniesta?
Kiedyś właśnie tak przyznawano ZP...nie ze względu na statystyki i liczby, ale przez to co wnosił dany piłkarz na boisku i ile dawał drużynie.
Patrz Zidane czy Ronaldinho, którzy zdobyli ZP za swoją grę i wkład, a nie za liczby!
11
@LeszekFCB
Kiedyś (z miesiąc temu) o tym pisałem i wylądowałem nawet w gorących...
Kiedy się rozstawałem z moją ostatnią, która w poprzednim związku była szmacona i poniżana na każdym kroku i pragnęła ciepła, spokoju i normalnego życia bez strachu i stresu, to wiesz co jej 14-letni syn powiedział na koniec?
- Przeszkadza Ci to, że Norbert się z Tobą nie kłóci i Cię nie wyzywa?
Nic nie odparła.
Okazało się, że wróciła do poprzednika, ale po paru miesiącach się z nim ponownie rozstała...
8
Komentarz usunięty