0

@Sulimo
"Swoja droga to lepiej sie bawię eksplorując niż robiąc fabułę." - mam tak w każdym FC, a co do pytania to Ci nie pomogę, bo zwyczajnie nie pamiętam...a łuk? Uwielbiałem do zdejmowania patroli :)

2

To, że biegali jak szczeniaki za piłką, to też była wina Negreiry?

https://streamable.com/l5rkqn">https://streamable.com/l5rkqn

Właśnie dlatego teraz tak wyją, bo mają czym "wytłumaczyć" swoje kompromitacje :)

1

@kuz
Wolałbym Sorlotha z AM. Typowa, silna "9", która sporo potrafi.

1

@bartulek98
Obejrzyj na YT Rymanowskiego z autorem tej książki. Dużo tam o niej mówią.

1

Ale mają 15 liguw miszczuw, nieważne jak, ale mają :P

https://www.facebook.com/reel/1576353103518408/

0

@bartulek98
Idealny wywiad na ocieplenie wizerunku po ukazaniu się książki.

2

@mientusek1407
Ja też żartowałem z tym "Jedna bitwa po drugiem", bo to prawie 3 godziny badziewa.

0

@arasz1819
Niby tak, ale wprowadzenie też ciekawe. Dobra obsada robi robotę :)

0

@kuz
Lepsza. Moim zdaniem nawet dużo lepsza.

0

@mientusek1407
To obejrzyj "Jedna bitwa po drugiej" - zayebioza pod każdym względem. Powodzenia :D

0

@MaziFCB
Zgadza się, ale ta jest mega ciekawa też.

3

@Eklerek
Był faul na Suarezie, bo zahaczył go Navas o piszczel.


Masz jeden skrót i dwa wałki na niekorzyść Barcy :)
Brak karnego na Pique (9:12 i 10:25) i brak czerwonej dla Ramosa (20:00) :)



Potem obejrzyj skróty z ostatnich Klasyków i ile razy arbitrzy skrzywdzili Barcę :)
Tak na szybko:
Finał CdR i brak karnego za faul Rudigera na Ferranie w 95 minucie.
Mecz La Liga z zeszłego sezonu...uznanie gola Mbappe na 0:2 po faulu na Yamalu, brak czerwa dla Tchouamniego, brak karnego za rękę, anulowanie gola Fermina.
Finał SPH...brak czerwonej dla Camavingi i Tchuameniego za brutalne wejścia (na drugie żółtka).
Ostatni Klasyk i gol na 2:1 dla Realu, gdzie Huijsen zdzielił z łokcia Cubarsiego.

Jak chcesz, to mogę cofnąć się jeszcze, bo mam pełno materiałów :)

2

@Tasde
W skrócie dla prawej strony i tak - wina Tuska.

1

Dzisiaj mogę polecić dwa dobre filmy:

"Żywy czy martwy: Film z serii "Na noże"



"Złodziej z przypadku"

5

@michaleu
Jakby zrobili z drewna, to czemu nie? :P

4

Na notatniku właśnie się dowiedziałem, że te zdobyte (ukradzione) przez nich 15 liguw miszczuw, to dzięki słodkościom :D

0

@Comentateiro
Wątpię i wydaje mi się, że celne i niecelne mają inne współczynniki.
Ale ręki za to nie dam.

4

@July_6_BcN
Rany...skąd ja to znam :)
Osoby, które tylko przytakują i są the best, ale powiedzenie "ronisz źle", to wtedy - "wymądrzasz się", "nie znasz się" lub "kim jesteś, żeby mi mówić co mam robić" :)

0

@Comentateiro
Każdy celny strzał w bramkę ma większy współczynnik od niecelnego.

3

@July_6_BcN
Nie pojmuję tego i już nawet nie staram się zrozumieć...Tak jak napisał @LeszekFCB to coś w stylu "Syndromu Sztokholmskiego", bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.

1

@Comentateiro
XG jest dla mnie niemiarodajne w żadnym stopniu...skoro oni dają większy współczynnik za lamerski strzał w bramkarza, gdy piłka leci 2 tygodnie, a petardę w słupek lub poprzeczkę mniejszy, to chyba coś nie tak z tym jest...
Przykład...drużyna X ma 5 okazji sam na sam z bramkarzem, ale za każdym razem nie trafia w bramkę, a ich rywal (drużyna Y) ma 5 celnych strzałów, z którymi bramkarz radzi sobie bez problemu i nawet nie musi się rzucać...kto będzie miał większe XG?

0

@Gall
No to z innej beczki...Sergio Busquets?

4

@July_6_BcN
Tak to jest, że każda rada jest wtedy odbierana jako atak lub...zazdrość.

0

@Soetie
Ja od lat piszę o tym, że staty to nie wszystko i zdania nie zmienię, a tym bardziej jak słyszę o tym śmiesznym XG :)

3

@Soetie
Jak słyszę, że "ma liczby", to szlag mnie trafia.
Ludzie! Zacznijcie mecze oglądać, a nie patrzeć na statystyki, bo one nie są miarodajnym wyznacznikiem!
Pedri, to placek, bo ma mało asyst? Tak samo wcześniej Iniesta?

Kiedyś właśnie tak przyznawano ZP...nie ze względu na statystyki i liczby, ale przez to co wnosił dany piłkarz na boisku i ile dawał drużynie.
Patrz Zidane czy Ronaldinho, którzy zdobyli ZP za swoją grę i wkład, a nie za liczby!

11

@LeszekFCB
Kiedyś (z miesiąc temu) o tym pisałem i wylądowałem nawet w gorących...
Kiedy się rozstawałem z moją ostatnią, która w poprzednim związku była szmacona i poniżana na każdym kroku i pragnęła ciepła, spokoju i normalnego życia bez strachu i stresu, to wiesz co jej 14-letni syn powiedział na koniec?
- Przeszkadza Ci to, że Norbert się z Tobą nie kłóci i Cię nie wyzywa?
Nic nie odparła.

Okazało się, że wróciła do poprzednika, ale po paru miesiącach się z nim ponownie rozstała...

8

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?