norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A to co?
Eurowizja w Sociedad czy jaki uj?
0
@Kapitan hawk
A kto nie lubi? :)
1
To i tak pikuś przy tym, że Real został utworzony przez kolesia z Barcelony.
12
Ależ on pięknie wyjaśnia madryciaków :)
1
@Batys
Ale zacznij od "1883" (zajebisty), potem "1923" (dobry, ale bez szału) i dopiero "Yellowstone" (zajebisty).
Mają ze sobą związek i chronologicznie lepiej, żebyś właśnie tak oglądał, bo często wracają do wydarzeń z przeszłości.
3
@tomek8756
Czasami nawet w delegacji są wypożyczani do rywali Barcy.
3
@Sinirsey
Ale Krzysiu też ma dzieci, a wiadomo, że są z Borkiem przyjaciółmi, więc pewnie go w tym popiera :)
23
@gumaz
Usuń to, bo to mogą widzieć jego dzieci!
3
@Laminedependencia
Mistrzostwo :D
3
Real: "Mamy najlepszą szkółkę na świecie, a nasi zawodnicy grają w całej Europie".
Tacy dobrzy wychodzą z tej "najlepszej szkółki", że do składu Realu się nie łapią, tylko szlajają się po średniakach na całym kontynencie :D
8
@macio_944
Lewy wrzuci przed meczem do neta swoje buty z rozmiarem, żeby Gilowaty Manzano znowu się "nie pomylił" i lecimy :)
10
@Roobo
Ale Ty się człowieku kompromitujesz :D
Mój ojciec jest po 70-tce i nie zna się "na internetach" i chętnie tę książeczkę przejrzał, więc weź serio zamilcz już :)
7
@clyde
Przecież on na pewno tej książeczki nie widział na oczy, tylko od razu hejt jak zawsze.
10
@Jakchcesz
Przejrzałem i bardzo ciekawy, bo można się "doszkolić" w pewnych kwestiach, których mamy pełno w życiu.
1
@DragonxNF
Dzięki :)
1
@DragonxNF
Jest w PSstore za 44zł, to się skuszę :)
Dzięki za konkretną recenzję :)
6
Faktycznie...można dziewczynom współczuć, bo "kilka niedociągnięć jest..." :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/616407675_3233925253455907_4553401346648820607_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=BaGRhpqtD9MQ7kNvwE5qYxr&_nc_oc=AdnyzcFxdnmuaJj6-T5fKO58y_V6L4O-mYuqdoRM5vtYwuWxQ0j7eHe-OOkZJxR4AHE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_gid=mrLtT751gUSq8lwkqdUYcA&oh=00_AfqfPz7ti--PAEQ1LrsXwf33Ok7pbtDic-LXYSx6z0IoXQ&oe=6972CFCF
5
Wleciał nowy skrót, tym razem dla dla fanów Lecha Poznań :)
0
@partymaker
Przecież pracuje tam niecały tydzień, a już ma zajady :D
0
"Marvel: Strażnicy Galaktyki" PS5 - warto?
Nie odbiję się od jakieś dziwnej mechaniki gry? Bo coś tam podobno jest ze zmianą bohaterów w trakcie walki...
1
@piJohn
Wyjątki potwierdzające regułę.
Poza tym, to Ronaldinho nył sympatyczny i dużo ładniejszy od większości zawodników z Realu.
0
@capoN
Wiadomo :D
0
@Limaker
Tu elegancko widać :)
16
Brzydcy grają w Realu. Miałeś nieodpowiednie oczekiwania i kierunek.
1
@Batys
To polecam z nim serial "Yellowstone", ale zacznij od prequeli.
2
@Messibestplayerintheworld
To nie jest wytłumaczenie, to już choroba psychiczna i pewnie też hemoroidy co jest dobre, bo podwójnie ich dupa boli.
2
@clyde
Cóż, my Negreirowcy jesteśmy zaślepieni :/
0
@Batys
Ogólnie uważam, że Costner w świecie filmu nie jest doceniany tak jak na to zasługuje.
15
Marycioki uważają, że wczoraj był ewidentny karny, a Mbipi położył się wcześniej przed kontaktem, żeby uniknąć kontuzji...
Rany...nie spodziewałem się, że mnie zaskoczą jakimś fikołkiem, ale jednak...
P.S. Ale dobrze wiedzieć, że upadek bez kontaktu, to "parasol" bezpieczeństwa :)
P.S.2. Jednak myślę, że ten "przepis" dotyczy tylko madryciaków.
14
@robsesh
Nie świat, tylko madrycioki.