1

@Seledynowy
To też, ale są takie mecz, że nie chce wpaść, a jak wpadnie, to sędzia Ci zabierze...to trochę ujowo :/

0

@piJohn
Mi chodzi o styl gry, a nie o wynik.

4

@Seledynowy
Jest spora różnica.
Nam arbiter tydzień temu podkładał kłody jak tylko mógł.
Realowi niekoniecznie.

2

Komentarz usunięty

0

@Disco_taverna
Widziałem tez te wolne place na boisku, bo biegają bez składu i ładu i formacji nie trzymają. W środku jest taka dziura, że autobus można postawić.

0

@piJohn
On tak ma często. Że dobrze zagra 2-3 piłki i znika, dlatego jets bardziej widoczny z ławki.

12

Real wygrał 2:0.
Farfocel i karny.
Kogoś to dziwi?

0

@piJohn
Napisałem o grze kombinacyjnej i zespołowej...ile takich akcji było?
Zero.
Czy Twoim zdanie gra różniła się od tej za ostatnich meczów Xabiego? Wątpię.

0

@Disco_taverna
Zapomniałeś o najważniejszym czynniku, kiedy te LM zdobywał...sędziach.

6

Ołłowski dzisiaj:
10 minuta - "Nikt nie wyobraża sobie 11-tki Realu bez Gulera"
Guler schodzi, Ołłowski:
"To nie był dzień Gulera"

Około 85 minuty.
Ołłowski:
"Real gra pragmatycznie i kibice mogą być grą niezadowoleni, ale to ciężki teren".
Koniec meczu:
"Real wrócił i koniec kryzysu!"

3

@Disco_taverna
Na grze zespołowej i grze kombinacyjnej co dla Realu jest nie do nauczenia.

3

Bramkarz to też gigant...leżał zanim Mbappe dotknął piłki.

4

@Toretto
Nas też koszą, ale czysto...tak uważają sędziowie.

8

Wygrali na trudnym terenie, ale ich gra dalej jest gówniana i bazuje na zrywach.

0

@Limaker Teraz to samo z Carrerasem.

25

Praktycznie każdy kontakt ciałem to faul dla Realu...jprdl.

2

Ja chyba grałem w inną dyscyplinę, a nie w piłkę nożną.
Przecież takie wejście jak przed chwilą w Manstantuono, to nazywano "walka ciałem" i się grało...a tutaj faul.
Huijsen w polu karnym popchnął rywala i czysto.

0

Ani faulu, ani kartki :D

2

Jak zwykle farfocel...

0

@tbas
Za łatwo podchodzą pod pole karne. Dla Mbappe czy męczennika to spora szansa na gola.

0

@Bobo25
Ale po gwizdku arbiter od razu pokazał ręką na środek boiska, gdzie doszło do faulu.
Ja na to zwróciłem uwagę.
Mam taki fetysz, że obserwuję arbitrów, kiedy coś się dzieje.

16

Przecież on gwizdnął faul dla Villaeral :D
I oni im płacą za komentowanie :/

7

@macio_944
A jak Barca traciła pkt bez prawie połowy składu, to..."Barcelona w kryzysie i się nie podniesie." - słowa Leszka, ale wtedy drugi komentator go sprostował, że za wcześnie na takie wnioski.

1

@Xxxbarca4ever
Wzrosły by wśród aresztowanych prośby o eutanazję.

0

@hugz
Do swojego może.

2

@Gibbon_FCB
Canal plus nie ma kogo dać. W obwodzie jest Kręcidło jeszcze.

2

@arasz1819
Posypuję łeb popiołem. Nieważne, że się przepchał i miał mnóstwo szczęścia...jest mega dryblerem.

0

@kuz Weryfikacja szybko przyjdzie.

7

Ołłowski:
" Nikt nie wyobraża sobie 11-tki Realu bez Gulera"
To nic, że kopał się po czole przez ostatnie 4 miesiące, ale zagrał jeden dobry mecz, więc już crack.

2

@heniusss
Przeciwko Realowi nie ma. Przed chwilą podobnie zrobił Huijsen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?