norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Widzę, że w Realu balonik szybko napompowany :)
- Arbeloa geniusz trenerski.
- Manstantuono jest zayebisty.
- Guler robi różnicę.
- Vinicius koleżeński i wspiera kolegów.
- zawodnicy są profesjonalni i zostają po godzinach trenować.
- Vinicius: "W tym sezonie możemy wiele wygrać"...
Oby to yebło z hukiem już jutro :)
10
Takie samo zajście jak w meczu Valencii było w Realu z Mbappe, który nadepnął na zawodnika robiącego wślizg i oczywiście Real karnego dostał.
Co do sytuacji z Garcią, to trzeba być już naprawdę upośledzonym (pomijam madrycioków, bo to wyższy poziom odklejenia), żeby w ogóle pomyśleć o karnym.
0
@Mroziu
Puściłem, ale nie takie jak wczoraj Ter Stegen. Tzn takie wpuszczałem, ale z reakcją i wiadomo, że ze spóźnioną próbą interwencji. W "blokach" zostawałem najczęściej po rykoszetach, kiedy byłem zasłonięty lub po swojakach. W innych przypadkach rzucałem się praktycznie zawsze w stronę piłki nawet poza zasięgiem. Na treningach mieliśmy na to duży nacisk i potem weszło to w nawyk.
Moim mankamentem była gra na przedpolu i wyłapywanie wrzutek. Za to gra na linii 1 na 1 i rzuty karne były moim atutem choć parę baboli się przytrafiło :)
1
@Kgorecki2500
Jak się gra?
0
@Mroziu
Też byłem bramkarzem tylko w okręgówce i ten z główki uważam za trudniejszy, bo wymagał koncentracji i super refleksu, a ten gol Getafe, to Ter Syegen zrobił to co najlepiej potrafi...zamarł bez żadnej reakcji. Mnie uczono, żeby zawsze reagować na strzał nawet jak jest nie do obrony, bo wtedy wiesz, że nie mogłeś obronić.
5
Teraz wiadomo skąd ta cieszynka :)
1
@Kgorecki2500
Kotek z kosmosu :)
2
@Kgorecki2500
Daj znać jak trochę pograsz, bo są różne opinie na jej temat.
3
@Mroziu
Garcia miał o wiele trudniejszą.
1
@Sysia11
Szkoda, że tak późno, bo o ile za Xaviego wygrał nam mistrzostwo, to w kolejnym sezonie wpuszczał praktycznie wszystko.
2
Ok, gol dla Getafe był trudny do obrony, ale porównajcie sobie teraz reakcję przy tym golu Ter Stegena do dużo trudniejszej interwencji Garcii z Espanyolem (tej z głowy)...
Szkoda komentować.
2
@kuz
Nie psuj im narracji.
6
Wy też po kościele pędzicie zapisać się do Polski 2050? :D
Ależ on się kompromituje i udaje, że w polityce nie jest skończony...
16
Alonso też po dwóch tygodniach był cudotwórcą...
33
@Cobra303
Musimy wygrać...w środę.
3
@marcin62
Serio myślisz, że Trump z Nawrockim rozmawia o czymś poważnym?
Głaszcze jego ego, bo wie, że ma przydupasa z Polski, który będzie jadł mu z ręki.
Czechy, WB, Francja, Włochy, Niemcy go "zyebali" za to co powiedział, a nasz "hiroł" obsrał zbroję.
17
@robsesh
Dużo tutaj narzekania na niego, że za szklankę tyle zapłaciliśmy, ale jakby się przyjrzeć, to dał nam dużo punktów swoimi bramkami. Często w meczach, gdy nam nie szło.
7
Najman potrafi zaskoczyć :) Pięknie wypunktował kibola...
0
Ale frajerski karny. To jest tak jak obrońca lekceważy piłkę i odpuszcza.
3
@Starrk
To szachy 8D, nie ogarniesz.
1
No to w środę na TV mecz Barcy, a na lapku multiliga LM :)
Inaczej się nie da :)
0
@kubix05
Niby za co te czerwo?
Faul jakich wiele w meczu, prawie na połowie boiska i do tego nie był ostatnim zawodnikiem. Kpina.
0
@Katalończyk 99
Messi na stojąco tam sporo bramek nastrzelał :)
0
@Frimpong
Obyś się nie zdziwił jak zablokuje się na kilka tygodni.
1
@directedbyfcb
A ja uważam, ze trzeba poczekać trochę, żeby pisać, że odpalił.
0
Podnieta Endrickiem, ale przypomnę Wam, że we Francji też jarano się Ansu Fatim...
0
@baster82
A wiesz co to jest w piłce "spadek formy"?
0
@directedbyfcb
No...w sumie tak, ale patrząc na jego poprzednie spotkania, to dzisiaj oczy nie krwawiły. Może dlatego, że mam coraz mniejsze oczekiwania wobec jego gry i osoby.
2
@LeszekFCB
Ale tutaj nie chodzi o jego wpis, a o filmik i jego treść.
0
@directedbyfcb
Dla mnie to wielki postęp :)