norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Głębiej w dupę chyba nie da się już wejść...
0
@Limaker
Zgadza się.
0
@directedbyfcb
W porównaniu do poprzednich występów, to dzisiaj moim zdanie wyglądał dobrze. Są mankamenty, ale mimo to dzisiaj nie wyglądał jak ciało obce.
2
Często krytykuję Lewego i choć zmarnował n akoniec szansę na bramkę, to uważam, że zagrał dobrze.
Przytrzymywał piłkę z chłopem na plecach, powalczył z obrońcami, porozgrywał i piłka mu nie odskakiwała na 5 metrów.
0
Gole typowe dla Realu Madryt :)
1
@Batys
VAR nic nie może w takiej sytuacji.
2
W takich sytuacjach też powinien VAR wkraczać.
0
Martin to jakiś dziwny.
Zamiast wrypać się jak Huijsen na pełnej w zawodnika i najlepiej prosto w piszczel, ale przez piłkę, to uniknąłby żółtej kartki.
A tak, to za draśnięcie został upomniany i musi uważać.
0
@Messinino
Tacy jak Ty potrafią czytać?
Wątpię, ale nie mnie to oceniać, więc...
https://pbs.twimg.com/media/ElPawjpWkAEv5rL.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@PIWOSZ89
A co tłumaczyć? Wystarczą dwa słowa: Real Madryt.
0
@PIWOSZ89
Nie.
6
@Dari0G
Ale chodzi o to, że w innych przypadkach tego nie uznawali...Marciniak i karny na Yamalu z Interem?
7
Ma większe jaja niż wielki siłacz z Belwederu, który jest mocny tylko w gębie i to na swoim podwórku...
2
@Barcafan2020
Jak mogła go staranować jak on stał prawie z boku i dopiero ruszała, bo rozmawiał z innym funkcjonariuszem :)?
A co może Trump?
Np wyjść i powiedzieć, że potępia takie akcje i konsekwencje będą wyciągnięte.
Tylko tyle i aż tyle, a inaczej to wygląda, bo POWTARZAM, to jego administracja bezpośrednio kieruje ICE.
2
@kamyk_23
Na twitterze coraz więcej filmików z różnych ujęć.
Tego nie da się wybronić. Morderstwo z premedytacją.
2
@Karol145
Może nauczyli się na błędach.
6
A tutaj ewidentna ręka według Soto Grado :)
9
Piękne to są czasy dla Realu :)
1
@Barcafan2020
Nie powołał, ale OBECNIE nimi zarządza i to on wydaje im rozkazy.
1
@kamyk_23
Jest już filmik...
5
@Karol145
Jak Trump zakończy prezydenturę (oby jak najszybciej), to go za to posadzą.
4
Komentarz usunięty
8
@Barcafan2020
Dlaczego sąd nie skazał? Bo Trump pochwalał jego działania i nie widział w tym nic złego. Sprawa zamieciona pod dywan, a on jest w tym ekspertem, bo każdego dnia tworzy nowe problemy na całym świecie. Coś mu się przyśni i od razu wywraca wszystko do góry nogami, bo...tak i już.
Zrozum, że dał im wolną rękę i będzie ich bronił.
Powtórzę!
- bili leżącego faceta w pięciu.
- zabrali mu broń, którą miał za paskiem na plecach i której nie użył, a nawet jej nie wyjął.
- jeden z ICE odchodzi z jego bronią.
- zabijają faceta (w tym momencie zupełnie bezbronnego).
- przeszukują zwłoki i pytają, gdzie ma broń.
- zamordowany facet okazał się zwykłym pielęgniarzem z pozwoleniem na broń.
Przecież to jakiś absurd :D
9
@Barcafan2020
Przecież były filmiki, gdzie ta kobieta odjeżdżała już w pokojowej atmosferze i mówiła do jednego z nich z uśmiechem, a ten co wszedł jej pod maskę nadszedł z drugiej strony i...
1) Skręcała, by wyjechać na ulicę.
2) Nie pędziła z premedytacją, tylko dopiero ruszała.
3) Nikt nie był narażony na utratę życia.
4) Koleś oddał 3 strzały w jej twarz. Bez OSTRZEŻENIA....
Jaki miał powód do użycia broni palnej i natychmiastowy strzał w jej kierunku?
Nie miał.
Co do policjantów, to na pewno takimi przypadkami zajmuje się wydział wewnętrzny, a nie rząd.
Co ma do tego Trump? On ich tam wysłał i to on teraz odpowiada za to co się dzieje, bo to jego administracja zarządza ICE.
11
@Barcafan2020
No, ale on to pochwala i dał im wolną rękę, więc czyja to wina jak nie Trumpa?
W pierwszym przypadku zabito kobietę, to zamiast ukarać strzelca, to szukali pretekstów, żeby wmówić, że mógł użyć broni i zaczęli wywlekać jej brudy na światło dzienne.
Serio?
7
No ale noga była na piłce i według Ołłowskiego czysto...
0
@kamilop
Do końca lutego nie możemy stracić pkt. Real może się potknąć przynajmniej w jednym z nich, bo terminarz ma troszkę trudniejszy.
3
@Unbe
Nikt nie wątpił w to, że będzie ładował bramy, ale teraz to madryciak i jest tak samo żałosnym typem jak reszta. A po meczu z Levante i cieszynce po rzucie karnym ośmieszającym bramkarza, to gościu jest zwykłym cepem.
25
No...ciekawe jak Trumpowcy to wybronią :)
Zabrali kolesiowi broń, na którą miał pozwolenie i po którą nawet nie sięgał. Zastrzelili go. Potem szukali jego broni.
Prawdopodobnie był to pielęgniarz na OIOMie.
Piękny to kraj...