norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dlatego warto strzelać z dystansu.
0
Grają na czas, to chyba doliczy 9 minut? Prawda, prawda?
0
@Salchent
Nie no...też jesteś czarny?
3
Co się z tym Kounde dzieje? Rozkojarzony jakiś? Może te opaski go za bardzo w łeb cisną i jest niedotleniony mózg?
0
Biedny Cristiano :D
https://www.instagram.com/reel/DUY1roSiqYR/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
0
@Kgorecki2500
GoW jest w porównaniu do cz. 2 trochę toporny, jeśli chodzi o mechanikę gry (mimo, że są prawie takie same, ale czuć różnicę), ale fabularnie zjada kontynuację bez dwóch zdań.
7
Rany :D
W tym Madrycie wyobraźnia lepsza niż w TVRepublika :D
"Zaklepany" Vitinha...ciekawe czy PSG, szejk, a tym bardziej sam piłkarz o tym wiedzą :D
Pedri? Bez komentarza :D
2
@Czyhrynski
A z facetem boli dupa.
Całe życie kręci się koło dupy.
0
@Kozinho.
Mój błąd.
Gozdyra nie wykłócała się z KO.
To koalicjanci się kłócili między sobą i był to koleś z Polski2050.
Oglądam to na YT w jeden dzień (bo 2 zmiana i mogę posłuchać, a w domu szkoda mi czasu:) ), a nie na żywo i coś mi się poyebało :/
0
@Kozinho.
W tym tygodniu to było. Jak znajdę, to Ci podeślę.
Ale zgadzam się, że rzadko to się zdarza.
3
@Kozinho.
Przecież ostatnio ostrą wymianę zdań miała z kolesiem z KO, który podpadł też kobiecie z Lewicy :)
25
Jan Dziedziczak (PiS) u Gozdyry:
- Czarzasty, to były komunista i żaden komunista nie powinien być w obecnej polityce.
Gozdyra:
- U Was też w partii są komuniści. Dokładnie trzech, tak jak np pan Piotrowicz, który w czasach PRL zamykał ludzi do więzienia.
Dziedziczak:
- On ich zamykał, żeby komuniści ich nie zabili.
Jprdl...
2
@kuz
Sygnalizowanie gola oburącz? :)
1
@Dankho94isback
O tym już felieton napisałem i nie chciało mis się powtarzać :)
Mimo arbitra, to przy tylu sytuacjach, powinno być 3 pkt.
22
Co to było?
Jak nie radość po obronionym karnym wykonywanym przez Barcę, to teraz to :)
0
@Kaisuj
Atutem Ferrana jest to, że z nim dochodzimy do większej liczby okazji.
9
I to jest ostatnio najbardziej irytujące w Barcelonie...multum okazji, a i tak drżymy o wynik...z RSSS zemściło się to strasznie.
0
@messi564
A nie wiesz czy głowa nie wystawała?
0
@Soetie
O widzisz...oglądałem w pracy na smartfonie i nie dostrzegłem.
Dzięki, bo myślałem, że znowu nas wydymali.
1
Kolejny spalony nam odgwizdali z powodu wystającej ręki...
Nie kumam już tych zasad.
31
Piękne :)
0
@ViscaelBarca2007
I o to mi chodziło.
Po jednym meczu uznano go za "top" zamiast poczekać np do 10 spotkań (to moje minimum odnośnie piłkarzy czy trenerów), a po słabym meczu cisza.
Jak seryjnie zacznie tam błyszczeć, to ok, a nie po 1 meczu nazywać go "crackiem" i dlatego ja go oceniłem po tym ostatnim, gdzie był słaby.
Na pełną ocenę przyjdzie czas.
0
@ViscaelBarca2007
Pisałem, żeby poczekać z oceną, a nie uznawać go za cracka, bo zagrał dobry mecz w pierwszym występie.
Dlatego po drugim mógłbym napisać, że to placek...i tak w kółko.
Fatim też w Monaco się jarano, a wiemy jak jest.
1
Stopowałem zapędy, kiedy ostatnio były na LR zachwyty nad występem Endricka i pisanie, że to kozak.
Teraz był beznadziejny w ostatnim meczu i jakoś tutaj cisza.
1
@arasz1819
Ale inaczej i dosłownie brzmi.
Mówisz "madryciak", myślisz "upośledzony" :)
20
@arasz1819
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu...Jest upośledzony.
0
@Sulimo
5 część dużo lepsza od 6, która za bardzo przekombinowana jest.
1
@Kapitan hawk
Pamiętam mecz na Łazienkowskiej o mistrzostwo...Legia z 2:0 w 5 minut straciła 3 bramki i straciła mistrza :/
1
@tbas
Nie, no w żebra go...dotknął.
1
Nam z powodu nieodgwizdanych 4 spalonych strzelają bramki, a Realowi doliczają czas do "złotego gola".