2

Dlatego warto strzelać z dystansu.

0

Grają na czas, to chyba doliczy 9 minut? Prawda, prawda?

0

@Salchent
Nie no...też jesteś czarny?

3

Co się z tym Kounde dzieje? Rozkojarzony jakiś? Może te opaski go za bardzo w łeb cisną i jest niedotleniony mózg?

0

@Kgorecki2500
GoW jest w porównaniu do cz. 2 trochę toporny, jeśli chodzi o mechanikę gry (mimo, że są prawie takie same, ale czuć różnicę), ale fabularnie zjada kontynuację bez dwóch zdań.

7

Rany :D
W tym Madrycie wyobraźnia lepsza niż w TVRepublika :D
"Zaklepany" Vitinha...ciekawe czy PSG, szejk, a tym bardziej sam piłkarz o tym wiedzą :D
Pedri? Bez komentarza :D

2

@Czyhrynski
A z facetem boli dupa.
Całe życie kręci się koło dupy.

0

@Kozinho.
Mój błąd.
Gozdyra nie wykłócała się z KO.
To koalicjanci się kłócili między sobą i był to koleś z Polski2050.



Oglądam to na YT w jeden dzień (bo 2 zmiana i mogę posłuchać, a w domu szkoda mi czasu:) ), a nie na żywo i coś mi się poyebało :/

0

@Kozinho.
W tym tygodniu to było. Jak znajdę, to Ci podeślę.
Ale zgadzam się, że rzadko to się zdarza.

3

@Kozinho.
Przecież ostatnio ostrą wymianę zdań miała z kolesiem z KO, który podpadł też kobiecie z Lewicy :)

25

Jan Dziedziczak (PiS) u Gozdyry:
- Czarzasty, to były komunista i żaden komunista nie powinien być w obecnej polityce.
Gozdyra:
- U Was też w partii są komuniści. Dokładnie trzech, tak jak np pan Piotrowicz, który w czasach PRL zamykał ludzi do więzienia.
Dziedziczak:
- On ich zamykał, żeby komuniści ich nie zabili.

Jprdl...

2

@kuz
Sygnalizowanie gola oburącz? :)

1

@Dankho94isback
O tym już felieton napisałem i nie chciało mis się powtarzać :)
Mimo arbitra, to przy tylu sytuacjach, powinno być 3 pkt.

22

Co to było?
Jak nie radość po obronionym karnym wykonywanym przez Barcę, to teraz to :)

0

@Kaisuj
Atutem Ferrana jest to, że z nim dochodzimy do większej liczby okazji.

9

I to jest ostatnio najbardziej irytujące w Barcelonie...multum okazji, a i tak drżymy o wynik...z RSSS zemściło się to strasznie.

0

@messi564
A nie wiesz czy głowa nie wystawała?

0

@Soetie
O widzisz...oglądałem w pracy na smartfonie i nie dostrzegłem.
Dzięki, bo myślałem, że znowu nas wydymali.

1

Kolejny spalony nam odgwizdali z powodu wystającej ręki...
Nie kumam już tych zasad.

31

Piękne :)

0

@ViscaelBarca2007
I o to mi chodziło.
Po jednym meczu uznano go za "top" zamiast poczekać np do 10 spotkań (to moje minimum odnośnie piłkarzy czy trenerów), a po słabym meczu cisza.
Jak seryjnie zacznie tam błyszczeć, to ok, a nie po 1 meczu nazywać go "crackiem" i dlatego ja go oceniłem po tym ostatnim, gdzie był słaby.
Na pełną ocenę przyjdzie czas.

0

@ViscaelBarca2007
Pisałem, żeby poczekać z oceną, a nie uznawać go za cracka, bo zagrał dobry mecz w pierwszym występie.
Dlatego po drugim mógłbym napisać, że to placek...i tak w kółko.
Fatim też w Monaco się jarano, a wiemy jak jest.

1

Stopowałem zapędy, kiedy ostatnio były na LR zachwyty nad występem Endricka i pisanie, że to kozak.
Teraz był beznadziejny w ostatnim meczu i jakoś tutaj cisza.

1

@arasz1819
Ale inaczej i dosłownie brzmi.
Mówisz "madryciak", myślisz "upośledzony" :)

20

@arasz1819
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu...Jest upośledzony.

0

@Sulimo
5 część dużo lepsza od 6, która za bardzo przekombinowana jest.

1

@Kapitan hawk
Pamiętam mecz na Łazienkowskiej o mistrzostwo...Legia z 2:0 w 5 minut straciła 3 bramki i straciła mistrza :/

1

@tbas
Nie, no w żebra go...dotknął.

1

Nam z powodu nieodgwizdanych 4 spalonych strzelają bramki, a Realowi doliczają czas do "złotego gola".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?