norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"To jest ta...inteligencja...Viniciusa"
Hahahahahahahahahaha...inteligencja :D
0
No karny...kuźwa.
2
Rozumiem kulturę tańca w takich państwach, ale współczuję Lewemu. Mogłaby chociaż nie wrzucać tego na socjale...
3
Spokojnie...my też prowadziliśmy z RSSS...a nie chwila...zapomniałem, że nas okradli z gola.
3
Kto by tam się przejmował tym, że RSSS powinien mieć przed golem rzut rożny...
Camamop jak zwykle bez upomnienia :)
2
@Litman
W poniedziałek.
10
Pisałem wczoraj o fikołkach PiSu na temat SAFE, ale Błaszczak, to się już w ogóle skompromitował :)
6
@AlexDark00
Aha czyli mamy ładować kasę do USA i zarżnąć własną gospodarkę? Moglibyśmy się zbroić w Polsce, która by na tym podwójnie zyskała, ale lepiej płacić Trumpowi, żeby się nie pogniewał i czuł się ważny?
Podsumowując:
Mamy możliwość w Polsce robić broń/sprzęt wojskowy do własnej obrony i wspomóc rodzime firmy przez co zyskają wszyscy, ale lepiej przepłacać i kupować od USA, bo mają zajebisty arsenał...Błaszczak już się nakupował od Amerykanów F-35...bez uzbrojenia...
Chłopie...zdejmij czerwoną czapeczkę od pomarańczowego pedofila i idź już spać.
12
@AlexDark00
Aha...czyli w jaki sposób mamy wziąć pieniądze na obronność? Pożyczkę mamy spłacić do chyba 2070 roku i jest to wielka szansa, żeby wzmocnić wschodnią granicę. Teraz płaczesz, że rząd bierze pożyczkę z bardzo korzystnym oprocentowaniem na realne wzmocnienia i tym samym rozwój gospodarzy w Polsce, ale niejasna pożyczka Błaszczaka u Koreańczyków już była ok?
Fajnie...
Piszesz o propagandzie, a sam powielasz głupoty...
1. Kto nazywał SG mordercami? Kurdej Szatan i kto jeszcze? Który polityk tamtej opozycji ich wyzywał?
2. Jakbyś się doinformował zamiast powielać bzdury, to byś wiedział, że byli przeciwni zaporze, która w żaden sposób nie była przeszkodą dla imigrantów, a PiS przeznaczył na ten śmieszny płotek prawie 2 mld zł. Teraz zobacz jak wygląda prawdziwy mur.
3. Biegali z pizzą, bo są idiotami, ale przynajmniej niby "dla dzieci i kobiet", a co robi teraz PiS w temacie wojska? Pluje na mundur z kibolem na czele, bo Trump jest ważniejszy.
4. PiS 2 lata krzyczał, że wschodnia granica nie jest dobrze chroniona i wzywał rząd do roboty, a jak załatwili na to fundusze, to od razu masa fikołków i zmiana narracji, że to np dla Niemca...żenada!
5. PiS nie jest przeciwny pożyczce, tylko boli ich, że obecny rząd załatwił kasę, a oni muszą zawsze stać w kontrze z powodu nienawiści wobec Tuska, bo nie mają żadnych konkretnych argumentów...tyle.
Boli ich? Ma boleć.
0
@Hosh
Jak nie widać? Przecież ewidentnie niechcący zagrywa piłkę piętą i Cubarsi nie jest na spalonym, bo liczy się ostatni kontakt podającego.
15
@Rifek
Udowodnili tylko to, ile znaczy dla nich tak naprawdę Polska. Z nienawiści do Tuska i fobii niemieckiej wszystko będą utrudniać...
Żeby faktycznie chociaż mieli jakieś konkretne kontrargumenty, to ok...ale w takiej sytuacji?
Wielcy patrioci. Bóg, honor, ojczyzna...jasne!
8
Piękne ujęcie i pozamiatane :)
0
@Criss18Barca
Poczekaj do niedzieli :P
0
Perez zrezygnował z Superligi i od razu wałki w żywe oczy :P
0
@directedbyfcb
My mamy się nie opierać na rotacji piłki, a sędziowie oparli się domysłach i przypuszczeniach :)
0
@Limaker
Dokładnie tak.
1
@PatrychoO
Taka metroidvania...super, bo ostatnio w takie się zagrywam :)
2
@Limaker
Nie chodzi o pierwszy kontakt, a ten ostatni, po który uznano spalonego. Problem w tym, że pierwszy kontakt Lewego to spalony Cubarsiego, ale Lewy "zagrał" piętą dopiero przy kolejnym kontakcie, a to on powinien być uznany za zagranie, a wtedy spalonego nie ma.
10
Mnie rozbraja to, że system spalonego gubi się w gąszczu zawodników, a na koniec cierpi na tym tylko Barca.
1
@Sulimo
Oooo...dzięki za info :)
7
Oni kurwa to linijką rysowali :D
4
Możemy grać wysoką obroną, ale pomocnicy dają dupy, bo to oni powinni biec za zawodnikami, którzy wybiegają z głębi pola.
Pedri ile razy tak przerywał akcje rywali? W pierwszej połowie tylko Casado wracał.
7
Mnie najbardziej wkurzył czas anulowanie spalonego, bo Barca złapała rytm, przeważała i jakby nawet od razu nie uznali gola, to gralibyśmy dalej to samo, a po tylu minutach AM się pozbierało, odpoczęło dodatkowo i...uj.
1
W rewanżu manita i w finale druga manita z Sociedad i puchar nasz :)
Luzik :)
0
@Gaucho
Dlatego byłem zaskoczony, że oni to sprawdzają :)
2
Ferran dno gra dzisiaj. O ile w pierwszej połowie coś tam coś, bo nie przeszkadzał...to w 2 dramat i sabotuje.
0
Pisałem o tym...Brawo sędzia!!!
Już w 4 minucie AM powinno mieć dwa żółtka...
1
Tchouameni dostał za podobną akcję w Klasyku żóltko :)
6
Zasłużenie prowadzą 4:0, a jeszcze arbiter musi im pomagać...no kuźwa!
1
To jest kpina!
W żywe oczy kroją!