4

"To jest ta...inteligencja...Viniciusa"
Hahahahahahahahahaha...inteligencja :D

0

No karny...kuźwa.

2

Rozumiem kulturę tańca w takich państwach, ale współczuję Lewemu. Mogłaby chociaż nie wrzucać tego na socjale...


3

Spokojnie...my też prowadziliśmy z RSSS...a nie chwila...zapomniałem, że nas okradli z gola.

3

Kto by tam się przejmował tym, że RSSS powinien mieć przed golem rzut rożny...

Camamop jak zwykle bez upomnienia :)

2

@Litman
W poniedziałek.

10

Pisałem wczoraj o fikołkach PiSu na temat SAFE, ale Błaszczak, to się już w ogóle skompromitował :)




6

@AlexDark00
Aha czyli mamy ładować kasę do USA i zarżnąć własną gospodarkę? Moglibyśmy się zbroić w Polsce, która by na tym podwójnie zyskała, ale lepiej płacić Trumpowi, żeby się nie pogniewał i czuł się ważny?
Podsumowując:
Mamy możliwość w Polsce robić broń/sprzęt wojskowy do własnej obrony i wspomóc rodzime firmy przez co zyskają wszyscy, ale lepiej przepłacać i kupować od USA, bo mają zajebisty arsenał...Błaszczak już się nakupował od Amerykanów F-35...bez uzbrojenia...
Chłopie...zdejmij czerwoną czapeczkę od pomarańczowego pedofila i idź już spać.

12

@AlexDark00
Aha...czyli w jaki sposób mamy wziąć pieniądze na obronność? Pożyczkę mamy spłacić do chyba 2070 roku i jest to wielka szansa, żeby wzmocnić wschodnią granicę. Teraz płaczesz, że rząd bierze pożyczkę z bardzo korzystnym oprocentowaniem na realne wzmocnienia i tym samym rozwój gospodarzy w Polsce, ale niejasna pożyczka Błaszczaka u Koreańczyków już była ok?
Fajnie...
Piszesz o propagandzie, a sam powielasz głupoty...
1. Kto nazywał SG mordercami? Kurdej Szatan i kto jeszcze? Który polityk tamtej opozycji ich wyzywał?
2. Jakbyś się doinformował zamiast powielać bzdury, to byś wiedział, że byli przeciwni zaporze, która w żaden sposób nie była przeszkodą dla imigrantów, a PiS przeznaczył na ten śmieszny płotek prawie 2 mld zł. Teraz zobacz jak wygląda prawdziwy mur.
3. Biegali z pizzą, bo są idiotami, ale przynajmniej niby "dla dzieci i kobiet", a co robi teraz PiS w temacie wojska? Pluje na mundur z kibolem na czele, bo Trump jest ważniejszy.
4. PiS 2 lata krzyczał, że wschodnia granica nie jest dobrze chroniona i wzywał rząd do roboty, a jak załatwili na to fundusze, to od razu masa fikołków i zmiana narracji, że to np dla Niemca...żenada!
5. PiS nie jest przeciwny pożyczce, tylko boli ich, że obecny rząd załatwił kasę, a oni muszą zawsze stać w kontrze z powodu nienawiści wobec Tuska, bo nie mają żadnych konkretnych argumentów...tyle.
Boli ich? Ma boleć.

0

@Hosh
Jak nie widać? Przecież ewidentnie niechcący zagrywa piłkę piętą i Cubarsi nie jest na spalonym, bo liczy się ostatni kontakt podającego.

15

@Rifek
Udowodnili tylko to, ile znaczy dla nich tak naprawdę Polska. Z nienawiści do Tuska i fobii niemieckiej wszystko będą utrudniać...
Żeby faktycznie chociaż mieli jakieś konkretne kontrargumenty, to ok...ale w takiej sytuacji?
Wielcy patrioci. Bóg, honor, ojczyzna...jasne!

8

Piękne ujęcie i pozamiatane :)

0

@Criss18Barca
Poczekaj do niedzieli :P

0

Perez zrezygnował z Superligi i od razu wałki w żywe oczy :P

0

@directedbyfcb
My mamy się nie opierać na rotacji piłki, a sędziowie oparli się domysłach i przypuszczeniach :)

0

@Limaker
Dokładnie tak.

1

@PatrychoO
Taka metroidvania...super, bo ostatnio w takie się zagrywam :)

2

@Limaker
Nie chodzi o pierwszy kontakt, a ten ostatni, po który uznano spalonego. Problem w tym, że pierwszy kontakt Lewego to spalony Cubarsiego, ale Lewy "zagrał" piętą dopiero przy kolejnym kontakcie, a to on powinien być uznany za zagranie, a wtedy spalonego nie ma.

10

Mnie rozbraja to, że system spalonego gubi się w gąszczu zawodników, a na koniec cierpi na tym tylko Barca.

1

@Sulimo
Oooo...dzięki za info :)

7

Oni kurwa to linijką rysowali :D

4

Możemy grać wysoką obroną, ale pomocnicy dają dupy, bo to oni powinni biec za zawodnikami, którzy wybiegają z głębi pola.
Pedri ile razy tak przerywał akcje rywali? W pierwszej połowie tylko Casado wracał.

7

Mnie najbardziej wkurzył czas anulowanie spalonego, bo Barca złapała rytm, przeważała i jakby nawet od razu nie uznali gola, to gralibyśmy dalej to samo, a po tylu minutach AM się pozbierało, odpoczęło dodatkowo i...uj.

1

W rewanżu manita i w finale druga manita z Sociedad i puchar nasz :)
Luzik :)

0

@Gaucho
Dlatego byłem zaskoczony, że oni to sprawdzają :)

2

Ferran dno gra dzisiaj. O ile w pierwszej połowie coś tam coś, bo nie przeszkadzał...to w 2 dramat i sabotuje.

0

Pisałem o tym...Brawo sędzia!!!
Już w 4 minucie AM powinno mieć dwa żółtka...

1

Tchouameni dostał za podobną akcję w Klasyku żóltko :)

6

Zasłużenie prowadzą 4:0, a jeszcze arbiter musi im pomagać...no kuźwa!

1

To jest kpina!
W żywe oczy kroją!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?