1

@ParlesCuyol5
I brak czerwa.

3

Pięknie sędziowie ostudzili zapał Barcy...tak to się robi.
Brak czerwa, Anulowanie gola i już.

1

Co to za kadr kurwa?!
Ładny wał!

0

Edytowanie buta Lewego na większy nr trochę trwa...

6

I Lewy pewnie nr buta 52 i gol anulowany.

3

"To jest kluczowy moment tego meczu"
A wejście na czerwo już nie?

4

De Jong dostał za to czerwoną po faulu na Mbappe.

0

Przecież to jest czerwona.

0

@FanBarcy22
Właśnie, przecież przy tych bramkach tylko Casado wrócił przy golu na 3:0, a tak mnóstwo wolnego miejsca.

1

Jeden dzień przekimali w Madrycie i zapomnieli jak się gra :/

1

Simoene chyba jako jedyny opracował system mijania naszej obrony i unikanie spalonych.
Tak jak pisałem niżej...szybkie posyłanie piłki za linię obrony do zawodników wybiegających z środka pola z własnej połowy na pełnej szybkości.

5

Tak narzekacie na Balde, ale niech mi ktoś wytłumaczy co chłop ma zrobić jak dostaje piłkę za plecy, kiedy stoi w linii spalonego, a zawodnik wybiega z linii pomocy na pełnej szybkości?
Zanim się odwróci i wystartuje to rywal jest 2 metry przed nim.
Przypomnę...on nie jest mijany dryblingiem, tylko musi gonić chłopa, który ma nad nim przewagę odległości i szybkości.

Nie twierdzę, że gra dobrze, bo nie gra, ale zwalanie winy tylko na niego jest trochę nie na miejscu.

29

Plan minimum, który pozwoli nam inaczej patrzeć na rewanż, to dwie bramki zdobyć i żadnej nie stracić.
Niczego więcej nie oczekuję :/

3

Nie chcę być złym prorokiem, ale jest jeszcze druga połowa...rany...
Musimy bronić wyniku :P

0

@Bilon87
No chyba nie bardzo :D

0

@reloaded
Oni też narzekają na murawę od kilku kolejek.

0

@ban_ash
A co Ty masz do Torresa?

1

Od razu zaznaczam, że nie obwiniam arbitra, bo gramy cieniznę :)

Ale dwa ostre wejścia w pierwszych 4 minutach bez żadnej kartki dało przyzwolenie na agresywny pressing AM, a my sobie z tym nie poradziliśmy.

3

Kilka niedociągnięć jest...

1

Yamal chyba w łyżwach gra, bo rozjeżdża się jak na lodowisku.

1

@Karol145
Masz rację, bo miałem to samo...dopiero śmierć mamy uświadomiła mi, co jest w życiu najważniejsze.

2

@Karol145
Współczuję, bo przechodziłem przez podobną sytuację...a patrzenie na matkę, która w oczach "znika" i ze świadomością, że zbliża się nieuchronne, to prawdziwy dramat.
Od śmierci mojej mamy minęły 3 lata i wciąż ciężko mi się z tym pogodzić. Do tego mam wyrzuty sumienia, że może mogłem coś więcej zrobić i do końca życia będzie mnie to zżerać.
Jedyna rada ode mnie to...BĄDŹ PRZY NIEJ i niech wie, że jesteś...tylko i aż tyle.

Trzymaj się i dużo siły oraz wytrwałości, bo strata matki tym bardziej z powodu takiej choroby zmienia człowieka na zawsze.

1

@Kgorecki2500
Najgorsze w RE4 są etapy z niańczeniem gówniary. Na szczęście i tak poprawione w stosunku do oryginału, a najgorszy dla mnie fragment pod względem irytacji, to chyba ten labirynt z żywopłotów...

1

@BojanKriKicz
Może pójdą w kierunku "Detroit Become Humans".

7

Guedes pewnie kontuzja, bo Real w sobotę...

3

@tbas
Pewnie ze 3 karne z Benficą na dobry początek.
Ale sam projekt "Superligi" to dla niego porażka pełną gębą.

4

Perez parę lat temu:
"Dla dobra europejskiej piłki powstanie Superliga"

Perez dzisiaj:
"Dla dobra europejskiej piłki rezygnujemy z Superligi"

Czego nie rozumiecie?


Porażka Pereza na wielu płaszczyznach :)

1

@Kgorecki2500
Najlepszy RE...Prawdziwy horror :)

1

@Kgorecki2500
Myślę, że trochę śrutu i ołowiu go wyleczy :P

2

@Kgorecki2500
Będzie wytłumaczone z tego co pamiętam, bo nie tylko ogr będzie duży w RE4 :)

Edit: Inwestuj w pistolet Matylda (chyba taka nazwa), bo w pełni dowalony jest rewelacyjny :)

Platynę wbiłem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?