29

Plan minimum, który pozwoli nam inaczej patrzeć na rewanż, to dwie bramki zdobyć i żadnej nie stracić.
Niczego więcej nie oczekuję :/

3

Nie chcę być złym prorokiem, ale jest jeszcze druga połowa...rany...
Musimy bronić wyniku :P

0

@Bilon87
No chyba nie bardzo :D

0

@reloaded
Oni też narzekają na murawę od kilku kolejek.

0

@ban_ash
A co Ty masz do Torresa?

1

Od razu zaznaczam, że nie obwiniam arbitra, bo gramy cieniznę :)

Ale dwa ostre wejścia w pierwszych 4 minutach bez żadnej kartki dało przyzwolenie na agresywny pressing AM, a my sobie z tym nie poradziliśmy.

3

Kilka niedociągnięć jest...

1

Yamal chyba w łyżwach gra, bo rozjeżdża się jak na lodowisku.

1

@Karol145
Masz rację, bo miałem to samo...dopiero śmierć mamy uświadomiła mi, co jest w życiu najważniejsze.

2

@Karol145
Współczuję, bo przechodziłem przez podobną sytuację...a patrzenie na matkę, która w oczach "znika" i ze świadomością, że zbliża się nieuchronne, to prawdziwy dramat.
Od śmierci mojej mamy minęły 3 lata i wciąż ciężko mi się z tym pogodzić. Do tego mam wyrzuty sumienia, że może mogłem coś więcej zrobić i do końca życia będzie mnie to zżerać.
Jedyna rada ode mnie to...BĄDŹ PRZY NIEJ i niech wie, że jesteś...tylko i aż tyle.

Trzymaj się i dużo siły oraz wytrwałości, bo strata matki tym bardziej z powodu takiej choroby zmienia człowieka na zawsze.

1

@Kgorecki2500
Najgorsze w RE4 są etapy z niańczeniem gówniary. Na szczęście i tak poprawione w stosunku do oryginału, a najgorszy dla mnie fragment pod względem irytacji, to chyba ten labirynt z żywopłotów...

1

@BojanKriKicz
Może pójdą w kierunku "Detroit Become Humans".

7

Guedes pewnie kontuzja, bo Real w sobotę...

3

@tbas
Pewnie ze 3 karne z Benficą na dobry początek.
Ale sam projekt "Superligi" to dla niego porażka pełną gębą.

4

Perez parę lat temu:
"Dla dobra europejskiej piłki powstanie Superliga"

Perez dzisiaj:
"Dla dobra europejskiej piłki rezygnujemy z Superligi"

Czego nie rozumiecie?


Porażka Pereza na wielu płaszczyznach :)

1

@Kgorecki2500
Najlepszy RE...Prawdziwy horror :)

1

@Kgorecki2500
Myślę, że trochę śrutu i ołowiu go wyleczy :P

2

@Kgorecki2500
Będzie wytłumaczone z tego co pamiętam, bo nie tylko ogr będzie duży w RE4 :)

Edit: Inwestuj w pistolet Matylda (chyba taka nazwa), bo w pełni dowalony jest rewelacyjny :)

Platynę wbiłem :)

2

@Kgorecki2500
Zmutowany kolo...żadna tajemnica :)

1

@blakkudium
Po części... :)

1

Nie strzelą tego karnego :)

38

Nie grozi mu kara...Zero zdziwienia, skoro on za prawie złamanie nogi dostał tylko 1 mecz...

5

@RoberDzik
Ale Yennefer pięknie pachniała na pogrzebie :)
#muremzaYennefer :)

1

@tomek8756
Ale w 2015/16 Barca dostała sporo karnych...reszta nie ma znaczenia.

0

@adambijax
Bardzo ładna :) Teraz podwójne gratki :)

2

@adambijax
Nie określiłeś z kim, więc...
Poza tym chyba mało bywasz na LR, skoro zadałeś takie pytanie :)

1

@adambijax
No, ale w Polsce i tak ślubu nie weźmiesz, bo osoby tej samej płci nie mogą :P
Ale gratulacje :)

4

@prestigiacomo
A co ma Flick do tego? Nie łykaj propagandy.

6

"Szczypta magii" u Gulera?
Hahahahahahahaaha!

2

Huijsen wybił piłkę głową i Ołlowski już spusty :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?