norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Plan minimum, który pozwoli nam inaczej patrzeć na rewanż, to dwie bramki zdobyć i żadnej nie stracić.
Niczego więcej nie oczekuję :/
3
Nie chcę być złym prorokiem, ale jest jeszcze druga połowa...rany...
Musimy bronić wyniku :P
0
@Bilon87
No chyba nie bardzo :D
0
@reloaded
Oni też narzekają na murawę od kilku kolejek.
0
@ban_ash
A co Ty masz do Torresa?
1
Od razu zaznaczam, że nie obwiniam arbitra, bo gramy cieniznę :)
Ale dwa ostre wejścia w pierwszych 4 minutach bez żadnej kartki dało przyzwolenie na agresywny pressing AM, a my sobie z tym nie poradziliśmy.
3
Kilka niedociągnięć jest...
1
Yamal chyba w łyżwach gra, bo rozjeżdża się jak na lodowisku.
1
@Karol145
Masz rację, bo miałem to samo...dopiero śmierć mamy uświadomiła mi, co jest w życiu najważniejsze.
2
@Karol145
Współczuję, bo przechodziłem przez podobną sytuację...a patrzenie na matkę, która w oczach "znika" i ze świadomością, że zbliża się nieuchronne, to prawdziwy dramat.
Od śmierci mojej mamy minęły 3 lata i wciąż ciężko mi się z tym pogodzić. Do tego mam wyrzuty sumienia, że może mogłem coś więcej zrobić i do końca życia będzie mnie to zżerać.
Jedyna rada ode mnie to...BĄDŹ PRZY NIEJ i niech wie, że jesteś...tylko i aż tyle.
Trzymaj się i dużo siły oraz wytrwałości, bo strata matki tym bardziej z powodu takiej choroby zmienia człowieka na zawsze.
1
@Kgorecki2500
Najgorsze w RE4 są etapy z niańczeniem gówniary. Na szczęście i tak poprawione w stosunku do oryginału, a najgorszy dla mnie fragment pod względem irytacji, to chyba ten labirynt z żywopłotów...
1
@BojanKriKicz
Może pójdą w kierunku "Detroit Become Humans".
7
Guedes pewnie kontuzja, bo Real w sobotę...
3
@tbas
Pewnie ze 3 karne z Benficą na dobry początek.
Ale sam projekt "Superligi" to dla niego porażka pełną gębą.
4
Perez parę lat temu:
"Dla dobra europejskiej piłki powstanie Superliga"
Perez dzisiaj:
"Dla dobra europejskiej piłki rezygnujemy z Superligi"
Czego nie rozumiecie?
Porażka Pereza na wielu płaszczyznach :)
1
@Kgorecki2500
Najlepszy RE...Prawdziwy horror :)
1
@Kgorecki2500
Myślę, że trochę śrutu i ołowiu go wyleczy :P
2
@Kgorecki2500
Będzie wytłumaczone z tego co pamiętam, bo nie tylko ogr będzie duży w RE4 :)
Edit: Inwestuj w pistolet Matylda (chyba taka nazwa), bo w pełni dowalony jest rewelacyjny :)
Platynę wbiłem :)
2
@Kgorecki2500
Zmutowany kolo...żadna tajemnica :)
1
@blakkudium
Po części... :)
1
Nie strzelą tego karnego :)
38
Nie grozi mu kara...Zero zdziwienia, skoro on za prawie złamanie nogi dostał tylko 1 mecz...
5
@RoberDzik
Ale Yennefer pięknie pachniała na pogrzebie :)
#muremzaYennefer :)
1
@tomek8756
Ale w 2015/16 Barca dostała sporo karnych...reszta nie ma znaczenia.
0
@adambijax
Bardzo ładna :) Teraz podwójne gratki :)
2
@adambijax
Nie określiłeś z kim, więc...
Poza tym chyba mało bywasz na LR, skoro zadałeś takie pytanie :)
1
@adambijax
No, ale w Polsce i tak ślubu nie weźmiesz, bo osoby tej samej płci nie mogą :P
Ale gratulacje :)
4
@prestigiacomo
A co ma Flick do tego? Nie łykaj propagandy.
6
"Szczypta magii" u Gulera?
Hahahahahahahaaha!
2
Huijsen wybił piłkę głową i Ołlowski już spusty :D