norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fikołek roku :D
Suski i jego złote myśli:
"Poparcie PiSu spada, bo z Koalicji odchodzą"...
5
@Tasde
I bardzo dobrze.
Za 2 miesiące Orban razem z Ziobrą i Romanowskim uciekną na Białoruś lub bezpośrednio do Rosji.
30
Nawrocki jest tak żałosny, że ręce opadają.
Jak pomarańczowy wycierał sobie mordę polskimi żołnierzami, którzy zginęli w Afganistanie, to milczał, ale jak zginęło trzech amerykańskich w Iranie, to mało się nie popłakał na twitterze.
Głębiej Karol, głębiej...
2
@Pawlak1992
Jest współwinny śmierci 40 uczennic po bombardowaniu Iranu i mu to zwisa, więc...
0
@Ojciec5tkidzieci
Laseczka? Laseczki to ona pewne zjada...
2
Remis sprawiedliwy, bo Betis w drugiej połowie grał na przeczekanie i dowiezienie wyniku...no i się zawiedli.
1
@Popitek12
No chyba nie, bo nie ma możliwości w nich grać :)
4
Ależ końcówka w Sevilli!
4
Betis sam się prosił o stratę drugiego gola.
0
@misterio
Widocznie tak :D
2
@FcPortoFan1999
No tak, ale nie jest to chyba informacja na "pierwsze strony gazet" :)
0
No i nie zawiodłem się na Gran Derbi :)
2
@xvcWinterSoldier @blakkudium
W tym roku kolejny sezon Punishera też będzie.
20
Jaki post, taka odpowiedź :D
1
Ale mu siadło!!!
0
Dobre :D
0
Ależ akcja Betisu!
1
Abde niezły rajd :)
1
@macio_944
Betis - Sevilla zaprasza :)
3
Jak tu karnego nie było dla Chelsea?
2
@Kessie
Mecz tygodnia będzie w Sevilli :)
0
@Bernard777
Dokładnie :)
5
To chyba wzmocniony sygnał bluetoth :D
3
Zaraz prawdziwe derby, a nie jakieś dziadostwo w Londynie.
Betis - Sevilla...
2
@adi7adi8
Absurd będzie gonił absurd...tyle jest z włażenia w dupę Viniciusowi.
1
@maroon
Mnie pytasz? :)
Teraz wszystko będą podciągać pod rasizm.
3
Szofer najlepszy :D
2
No i się zaczęło!!!
W meczu Elche z Espanyolem, zawodnik Elche zasłonił usta ręką i coś powiedział kolesiowi z Espanyolu, a ten pobiegł na skargę do arbitra, który przerwał mecz zgodnie z "protokołem przeciw rasizmowi".
W protokole arbiter napisał, że słowa, o których doniósł zawodnik Espanyolu brzmiały "Przypłynąłeś pontonem".
Trzeba przygotować się na wiele takich akcji, bo będzie to wykorzystywane przy każdej możliwej okazji.
1
@Kgorecki2500
No to bardzo mnie to cieszy. Dzięki :)
0
@esem91
Jaki klub, tacy zawodnicy :D