4

Fikołek roku :D

Suski i jego złote myśli:
"Poparcie PiSu spada, bo z Koalicji odchodzą"...

5

@Tasde
I bardzo dobrze.
Za 2 miesiące Orban razem z Ziobrą i Romanowskim uciekną na Białoruś lub bezpośrednio do Rosji.

30

Nawrocki jest tak żałosny, że ręce opadają.
Jak pomarańczowy wycierał sobie mordę polskimi żołnierzami, którzy zginęli w Afganistanie, to milczał, ale jak zginęło trzech amerykańskich w Iranie, to mało się nie popłakał na twitterze.
Głębiej Karol, głębiej...

2

@Pawlak1992
Jest współwinny śmierci 40 uczennic po bombardowaniu Iranu i mu to zwisa, więc...

0

@Ojciec5tkidzieci
Laseczka? Laseczki to ona pewne zjada...

2

Remis sprawiedliwy, bo Betis w drugiej połowie grał na przeczekanie i dowiezienie wyniku...no i się zawiedli.

1

@Popitek12
No chyba nie, bo nie ma możliwości w nich grać :)

4

Ależ końcówka w Sevilli!

4

Betis sam się prosił o stratę drugiego gola.

0

@misterio
Widocznie tak :D

2

@FcPortoFan1999
No tak, ale nie jest to chyba informacja na "pierwsze strony gazet" :)

0

No i nie zawiodłem się na Gran Derbi :)

2

@xvcWinterSoldier @blakkudium
W tym roku kolejny sezon Punishera też będzie.

20

Jaki post, taka odpowiedź :D

1

Ale mu siadło!!!

0

Dobre :D

0

Ależ akcja Betisu!

1

Abde niezły rajd :)

1

@macio_944
Betis - Sevilla zaprasza :)

3

Jak tu karnego nie było dla Chelsea?

2

@Kessie
Mecz tygodnia będzie w Sevilli :)

0

@Bernard777
Dokładnie :)

5

To chyba wzmocniony sygnał bluetoth :D

3

Zaraz prawdziwe derby, a nie jakieś dziadostwo w Londynie.
Betis - Sevilla...

2

@adi7adi8
Absurd będzie gonił absurd...tyle jest z włażenia w dupę Viniciusowi.

1

@maroon
Mnie pytasz? :)
Teraz wszystko będą podciągać pod rasizm.

3

Szofer najlepszy :D

2

No i się zaczęło!!!

W meczu Elche z Espanyolem, zawodnik Elche zasłonił usta ręką i coś powiedział kolesiowi z Espanyolu, a ten pobiegł na skargę do arbitra, który przerwał mecz zgodnie z "protokołem przeciw rasizmowi".
W protokole arbiter napisał, że słowa, o których doniósł zawodnik Espanyolu brzmiały "Przypłynąłeś pontonem".

Trzeba przygotować się na wiele takich akcji, bo będzie to wykorzystywane przy każdej możliwej okazji.

1

@Kgorecki2500
No to bardzo mnie to cieszy. Dzięki :)

0

@esem91
Jaki klub, tacy zawodnicy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?