norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może dlatego, że dajesz swoim baletnicom za dużo wolnych dni?
2
@Seledynowy
Boję sie tego meczu z Bilbao i mam obawy, że jak na złość bracia Williams odpalą na ten jedyny mecz w sezonie...
3
@michal26
Jeżeli dobrze pamiętam, to chyba miała być licencja na takie tworzenie. Bez jej wykupienia nikt nie miał prawa robić takich filmików...ale pewnie na gadaniu się skończyło.
1
@Aragorn33
Tutaj fajne podsumowanie i polecam całą nitkę...
0
Niby ciągnął go za koszulkę, ale według mnie to taki miękki karny trochę. W sumie to taki faul, przy którym chyba każda decyzja by się wybroniła.
7
@Katalonik97
Ale wiesz, że Real to taki twór, że gubi pkt tam gdzie nikt się nie spodziewa, a w takim meczu jak z Celtą wygrają 3:0.
2
@NeroTFP1
Dokładnie. Jakby udało się zdobyć mistrza przy tylu wałkach na nasza niekorzyść, to byłoby piękne :)
0
@Barceloniarz987
Problem w tym, że to...Arsenal.
1
Ta maska ma chronić Lewego? Czy to tylko treningowa, bo nie wygląda zbyt solidnie, żeby chronić pęknięty/złamany oczodół :/
https://pbs.twimg.com/media/HCkjflmWcAAXjWx?format=jpg&name=4096x4096
1
@Cochise
Spoko luzik :)
1
Niech te Bilbao strzela i gra dogrywkę :/
1
@PeRRy
No to okazało się, że masz z 10 lat i sądząc po Twoich wpisach, to wiele wyjaśnia :D
https://www.instagram.com/perry/
3
@JanuszKorwinMikke
Sam ostatnio powiedział, że jest prezydentem 10 mln Polaków, więc na pewno nie moim :D
2
@PeRRy
Pudło, bo nie mam Insta :D
Próbuj dalej :)
1
@tomek8756
Cudowna :)
3
@JanuszKorwinMikke
Zgłoś mnie na Policję :D
Takie coś jak to w Belwederze nie zasługuje na szacunek.
On np okazał szacunek poległym polskim żołnierzom w Afganistanie, kiedy Trump ich zlekceważył? Nie. Więc daruj sobie te zaślepione wywody :)
5
@Chimera
Chłopie, bronisz kolesia, który dla "matki partii" i pedofila z USA bawi się bezpieczeństwem Polski...to jest prawdziwa żenada.
Ponowię pytanie:
Gdzie nie napisałem prawdy?
Mogę Ci takich mnóstwo wrzucić :)
2
@Aragorn33
Trudno nie pamiętać takich nicków :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
25
@JanuszKorwinMikke
Nie podałem nazwiska, a wiesz o kogo chodzi :D
Poza tym, to po takich panach, to mój pradziadek na konia wchodził.
Dodam, że Twój prezydent zawetował "hejt w internecie", więc... :D
0
Komentarz usunięty
1
@ACMaldini3
Cristiano gra z kontuzjom od ponad dekady.
0
@RoberDzik
Pedri.
1
@Jakchcesz
100% racji.
9
W punkt!
1
@Messiah10
Nie! To zawodnik Getafe mu się specjalnie podłożyl.
0
@Criss18Barca
Czyli grany na krótko, to nie wiem czy wlicza się jako gol ze SFG.
Jak będzie faul na połowie boiska i rozegrają na krótko, by po tej akcji strzelić gola, to też będzie po SFG? Chyba nie.
0
@Criss18Barca
Przecież gol na 1:0 był z gry.
1
@BARCA1899Messi
Przecież w ostatnich tygodniach gra bardzo dobrze.