norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Co za fatalna zmiana z tym Musiałą.
5
Ale im dają tlen...
0
A Ci już szukają pretekstu do karnego :)
0
@pt9
U nich zawsze jakis jeden grzbiet zabłyśnie w meczu.
6
Bayern jak trzymał szyki, to gasił Real, a teraz zostawiają im tyle miejsca...
2
Nie dowiozą tego...
1
No i po ptakach...
0
@kanver_
Ostatnio to podarował Realowi awans, więc nie tak zawsze...
1
@macio_944
Nie, nie, nie...niech się chociaż skończy jak jest, bo Real jest w czepku urodzony...nie wolno dać im nawet iskierki nadziei.
2
Bayern się prosi o nerwówkę...
3
Trzeba przyznać, że Real jest mistrzem w stwarzaniu sytuacji z niczego...
1
Albo indywidualne zrywy, albo lagi...nic więcej.
Żenada.
0
Niech tylko dalej Bayern gra swoje.
1
Pisałem, że Kane jest w super formie :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16736584#comment-16736584
1
@Dieselzor
Raczej:
"Uuuu Uuuu Uuuu Uuuu...UUUU!!!"
0
@Kuchar
Nie dostali karnego, więc skąd te zdziwienie takimi komentarzami?
0
@Karol145
Przerwał, bo po upadku zagrał ręką. Sędzia nawet to pokazał.
0
Neuer pewnie odwali babola, żeby dać Realowi tlen i...tak to leci.
Już dwa razy dał im piękne piłki...
0
Niezłe to POŁĄCZENIE męczenniku :D
0
Nie było spalonego?
0
@turhiay
Zagra. Myśleli, że Huijsen dostał żółtko, a jest zagrożony.
EDIT. Jednak nie zagra. Mój błąd.
5
Real gra tak prostacki futbol, że ręce opadają.
Chwalą się "świetnymi" zawodnikami i grają gorszy paździerz niż w sławnych defensywnych latach AM...tyle, że są skuteczni do bólu.
2
Kane jest dzisiaj beznadziejny. Mota się na boisku, jakby nie wiedział co ma grać.
0
Nie wierzę...to sa jakieś jaja...
Real z tego ma 3 gole.
4
Kolejny mecz na Bernabeu i zawodnicy się ślizgają.
0
To za chwilę 1:0.
1
@LAMC_10
Nie nie nie :)
Często noszona, ale kiedyś jak coś robili firmowego, to porządnie, a adidas zawsze najwyższa półka :)
6
Żewłakow:
"Oba kluby lubią utrzymywać się przy piłce"...hahahahahhahaha...
No...Real na pewno, szczególnie z silnymi zespołami :D
0
Prawie 20 lat temu kupiłem bluzę Bajernu Munszen i do tej pory wygląda świetnie, więc chyba mogę nazwać się wiernym kibicem Bawarczyków...przynajmniej na te 90 minut.
6
Widzę, że rtg płuc na jutro mogę olać, bo Trump tak mnie napromieni podczas zagłady świata, że płuca same mi wyjdą.