17

Co za fatalna zmiana z tym Musiałą.

5

Ale im dają tlen...

0

A Ci już szukają pretekstu do karnego :)

0

@pt9
U nich zawsze jakis jeden grzbiet zabłyśnie w meczu.

6

Bayern jak trzymał szyki, to gasił Real, a teraz zostawiają im tyle miejsca...

2

Nie dowiozą tego...

1

No i po ptakach...

0

@kanver_
Ostatnio to podarował Realowi awans, więc nie tak zawsze...

1

@macio_944
Nie, nie, nie...niech się chociaż skończy jak jest, bo Real jest w czepku urodzony...nie wolno dać im nawet iskierki nadziei.

2

Bayern się prosi o nerwówkę...

3

Trzeba przyznać, że Real jest mistrzem w stwarzaniu sytuacji z niczego...

1

Albo indywidualne zrywy, albo lagi...nic więcej.
Żenada.

0

Niech tylko dalej Bayern gra swoje.

1

1

@Dieselzor
Raczej:
"Uuuu Uuuu Uuuu Uuuu...UUUU!!!"

0

@Kuchar
Nie dostali karnego, więc skąd te zdziwienie takimi komentarzami?

0

@Karol145
Przerwał, bo po upadku zagrał ręką. Sędzia nawet to pokazał.

0

Neuer pewnie odwali babola, żeby dać Realowi tlen i...tak to leci.
Już dwa razy dał im piękne piłki...

0

Niezłe to POŁĄCZENIE męczenniku :D

0

Nie było spalonego?

0

@turhiay
Zagra. Myśleli, że Huijsen dostał żółtko, a jest zagrożony.

EDIT. Jednak nie zagra. Mój błąd.

5

Real gra tak prostacki futbol, że ręce opadają.
Chwalą się "świetnymi" zawodnikami i grają gorszy paździerz niż w sławnych defensywnych latach AM...tyle, że są skuteczni do bólu.

2

Kane jest dzisiaj beznadziejny. Mota się na boisku, jakby nie wiedział co ma grać.

0

Nie wierzę...to sa jakieś jaja...
Real z tego ma 3 gole.

4

Kolejny mecz na Bernabeu i zawodnicy się ślizgają.

0

To za chwilę 1:0.

1

@LAMC_10
Nie nie nie :)
Często noszona, ale kiedyś jak coś robili firmowego, to porządnie, a adidas zawsze najwyższa półka :)

6

Żewłakow:
"Oba kluby lubią utrzymywać się przy piłce"...hahahahahhahaha...
No...Real na pewno, szczególnie z silnymi zespołami :D

0

Prawie 20 lat temu kupiłem bluzę Bajernu Munszen i do tej pory wygląda świetnie, więc chyba mogę nazwać się wiernym kibicem Bawarczyków...przynajmniej na te 90 minut.

6

Widzę, że rtg płuc na jutro mogę olać, bo Trump tak mnie napromieni podczas zagłady świata, że płuca same mi wyjdą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?