0

@partymaker
Dokładnie. Podobne sytuacje.

0

Komentarz usunięty

32

Moim zdaniem decydującym momentem była nie setka Fermina, ale ta długa przerwa z powodu jego urazu, bo AM do tego momentu było osrane...a potem ochłonęli, do tego zdobyli gola i...

8

Detale..?

Copa Del Rey:
- brak czerwa dla Simeone i anulowanie prawidłowej bramki.
W rewanżu zabrakło gola.

LM.
- brak karnego dla Barcy w pierwszym meczu.
W rewanżu zabrakło gola.

4

Nie przegraliśmy przez sędziego, ale ta francuska szmata z gwizdkiem przeszła do historii wraz z AM, że nie dostali w meczu żadnej żółtej kartki od chyba kilku lat...
Przynajmniej jeden z trzech fauli Llorente zasługiwało na upomnienie, to samo pod koniec wejście Le Normand...
Nie wspomnę o braku fauli za wejścia np w Lewego, Olmo czy Pedriego...

0

Fermin po tym starciu jest już do zmiany.

1

@Profesorek
2 x tak faulował.

17

Popychanie Fermina, Olmo, Yamala? Ok.
Dotknięcie Lookmana? Faul.

11

Piłkarze Realu krytykują murawę na Bernabeu...ok.
Piłkarze AM krytykują murawę na Metropolitano...ok.
Flick krytykuje murawę...
Madryt: "Haha, kolejny ogrodnik z Barcelony, któremu wszystko nie pasuje!"

A potem zdziwienie, że Madryt to stan umysłu.

0

@piJohn
Co za bzdury :D
Gdzie Ty widzisz Yamala na linii? :D

7

Po meczu AV w LM było podobne zagranie i...UEFA przyznała rację sędziemu, więc jak?

3

@Epean
Czyli ok.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, każdy obrońca w polu karnym niech sobie zatrzymuje piłkę ręką, bo nie ma zagrożenia...fajnie...
Skoro w innym meczu był za to karny i UEFA przyznała rację sędziemu, więc jak?

2

Dziękujemy za uzasadnienie takiej opinii.
Czyli w innych meczach to jest karny...chyba, że gra Barcelona, to już nie.
Aha...ok, no tak, musimy siedzieć cicho, bo przecież była sławna Chelsea 2009 roku i wyimaginowane wałki, które niby nam pomogły.

1

@macio_944
...i Marciniaka :P

1

Jaki karny?
Za to, że diva wpadła na wystawioną rękę?
:D

6

Dobre... :D

2

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500
Może gra i ma swoje wady ze względu na wiek, ale klimatu nie można jej odmówić :)

8

Pytanie nie powinno brzmieć:
"Czy jutro wygramy?"
Tylko:
"Z kim zagramy w finale?".

;-)

1

@Karolollo
Długo nad tym myślałeś? No to gratuluję, a teraz idź spać, bo jutro do szkoły nie wstaniesz i nie nauczysz się kolejnych takich wspaniałych docinek jak z przedszkola...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Prawda jest taka, że wciąż boli go 3:1 w finale LM, gdzie biegał za piłką jak szczeniak :)

1

@Roobo
Nie ma wpływu?
A kto blokuje pieniądze dla Ukrainy i dla Polski?
Węgry, więc wpływ mają.

10

Biedny...
Ale że wybory na Węgrzach go tak zmiotą... :D


20

Tam już w ogóle ich powaliło :D


1

@Eklerek
Patrząc na historię, to raczej racja jest po naszej stronie.

11

Tymczasem w Konfederacji...


13

Zwykły dzień w Madrycie...

8

0

@Laminedependencia
Nie wiem czemu nie zagra np na lewym skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?