norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker
Dokładnie. Podobne sytuacje.
0
Komentarz usunięty
32
Moim zdaniem decydującym momentem była nie setka Fermina, ale ta długa przerwa z powodu jego urazu, bo AM do tego momentu było osrane...a potem ochłonęli, do tego zdobyli gola i...
8
Detale..?
Copa Del Rey:
- brak czerwa dla Simeone i anulowanie prawidłowej bramki.
W rewanżu zabrakło gola.
LM.
- brak karnego dla Barcy w pierwszym meczu.
W rewanżu zabrakło gola.
4
Nie przegraliśmy przez sędziego, ale ta francuska szmata z gwizdkiem przeszła do historii wraz z AM, że nie dostali w meczu żadnej żółtej kartki od chyba kilku lat...
Przynajmniej jeden z trzech fauli Llorente zasługiwało na upomnienie, to samo pod koniec wejście Le Normand...
Nie wspomnę o braku fauli za wejścia np w Lewego, Olmo czy Pedriego...
0
Fermin po tym starciu jest już do zmiany.
1
@Profesorek
2 x tak faulował.
17
Popychanie Fermina, Olmo, Yamala? Ok.
Dotknięcie Lookmana? Faul.
11
Piłkarze Realu krytykują murawę na Bernabeu...ok.
Piłkarze AM krytykują murawę na Metropolitano...ok.
Flick krytykuje murawę...
Madryt: "Haha, kolejny ogrodnik z Barcelony, któremu wszystko nie pasuje!"
A potem zdziwienie, że Madryt to stan umysłu.
0
@piJohn
Co za bzdury :D
Gdzie Ty widzisz Yamala na linii? :D
7
Po meczu AV w LM było podobne zagranie i...UEFA przyznała rację sędziemu, więc jak?
3
@Epean
Czyli ok.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, każdy obrońca w polu karnym niech sobie zatrzymuje piłkę ręką, bo nie ma zagrożenia...fajnie...
Skoro w innym meczu był za to karny i UEFA przyznała rację sędziemu, więc jak?
2
Dziękujemy za uzasadnienie takiej opinii.
Czyli w innych meczach to jest karny...chyba, że gra Barcelona, to już nie.
Aha...ok, no tak, musimy siedzieć cicho, bo przecież była sławna Chelsea 2009 roku i wyimaginowane wałki, które niby nam pomogły.
1
@macio_944
...i Marciniaka :P
1
Jaki karny?
Za to, że diva wpadła na wystawioną rękę?
:D
6
Dobre... :D
2
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500
Może gra i ma swoje wady ze względu na wiek, ale klimatu nie można jej odmówić :)
8
Pytanie nie powinno brzmieć:
"Czy jutro wygramy?"
Tylko:
"Z kim zagramy w finale?".
;-)
1
@Karolollo
Długo nad tym myślałeś? No to gratuluję, a teraz idź spać, bo jutro do szkoły nie wstaniesz i nie nauczysz się kolejnych takich wspaniałych docinek jak z przedszkola...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Prawda jest taka, że wciąż boli go 3:1 w finale LM, gdzie biegał za piłką jak szczeniak :)
1
@Roobo
Nie ma wpływu?
A kto blokuje pieniądze dla Ukrainy i dla Polski?
Węgry, więc wpływ mają.
10
Biedny...
Ale że wybory na Węgrzach go tak zmiotą... :D
20
Tam już w ogóle ich powaliło :D
1
@Eklerek
Patrząc na historię, to raczej racja jest po naszej stronie.
11
Tymczasem w Konfederacji...
13
Zwykły dzień w Madrycie...
8
Dla Realu takie małe przesłanie:
https://pbs.twimg.com/media/ElPawjpWkAEv5rL?format=jpg&name=900x900
0
@Laminedependencia
Nie wiem czemu nie zagra np na lewym skrzydle.