norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MsBarca
Różnica byłaby taka, że to nie obrońcy dostawaliby czerwa, a Wojtek :)
1
@partymaker
No fakt :D
0
@Bobo25
Ale twitter sam tłumaczy jak wejdziesz w link :)
24
Tym się różni Barca od patologii z Madrytu...szczerym i prawdziwym uczuciem do herbu na piersi :)
0
@partymaker
No tak, ale chodzi o to, że piłkarsko to jest przepaść w porównaniu do czasów, które wymieniłem. Przecież takie staty to miał u nas chyba nawet Pedro :)
7
Brawo :)
2
@Hosh
To jest niesamowite jak niski jest obecnie poziom, że Dembele ma szansę na drugą ZP...
Ok jest w gazie, ale np w czasach Messiego, Neymara, Suareza, CR, to on nie łapałby się w takiej formie do top 10 :)
1
@mindbender84
Real nie przyciąga takich ludzi, Real ich tworzy, kiedy zakładają pierwszy raz ich koszulkę.
0
@kuz
Brać Gundogana :P
2
@RosjaninBut
Miłośnik botaniki...nie rozumiem afery.
6
Mejza ma 170 pkt karnych i zakrywa się immunitetem...
Moim zdaniem immunitet powinni mieć tylko najważniejsze osoby w państwie:
Prezydent, Premier, Marszałek, MSZ itp, a nie zwykli posłowie, którzy wykorzystują to często do własnych celów...
0
@Faro
Z penalty najlepsze :D
2
@Aequlibre
Od zawsze mam podobne zdanie i mistrzostwo LL jest też dla mnie na 1 miejscu.
2
Barca bliska bankructwa doprowadza już do 3 rewolucji w składzie Realu w ostatnich 5 latach...ale tym razem już na pewno zdominują wszystko na dekadę :)
47
I dobrze!
Nagłaśniać patologię...
3
@macio_944
Króciutko i na temat :)
0
@Kamiloza91
Dokładnie :)
Dobrze się stało :)
0
@Seledynowy
Jeżeli wygramy z Celtą, to będę spokojniejszy.
9
Rashford aż 4?
Nie kumam...
5
Piękne :)
0
@Kamiloza91
Łunin miał ja na palcach, a Tibo jest wuższy.
1
Komentarz usunięty
3
Te czapeczki :D
12
15 liguw miszczuw...a ten filmik to tylko mały skrawek ich wałków...
0
@Kamiloza91
Gol nr 1 i 3 by nie wpadły.
0
@Katalończyk 99
No wczoraj dwie bramki by wybronił na bank. Pierwszą i trzecią. Nie wspomnę o golu Kanea w Madrycie.
1
Wczoraj zagrałby w Realu Tibo i graliby w półfinale.
0
@Karol145
Albo więcej szans?
7
Czekamy na reakcję UEFA odnośnie słów patologii madryckiej do arbitra...
...a nie, czekaj, ale nic nie mogą im zrobić, bo oni mają 15 liguw miszczuw.
2
Pamiętcie słowa Chabiniaka?
"Gonzalo! Zapamiętajcie to nazwisko!"
No, pamiętamy, pamiętamy..."sławny" rezerwowy :)