0

@MsBarca
Różnica byłaby taka, że to nie obrońcy dostawaliby czerwa, a Wojtek :)

1

@partymaker
No fakt :D

0

@Bobo25
Ale twitter sam tłumaczy jak wejdziesz w link :)

24

Tym się różni Barca od patologii z Madrytu...szczerym i prawdziwym uczuciem do herbu na piersi :)

0

@partymaker
No tak, ale chodzi o to, że piłkarsko to jest przepaść w porównaniu do czasów, które wymieniłem. Przecież takie staty to miał u nas chyba nawet Pedro :)

7

Brawo :)

2

@Hosh
To jest niesamowite jak niski jest obecnie poziom, że Dembele ma szansę na drugą ZP...
Ok jest w gazie, ale np w czasach Messiego, Neymara, Suareza, CR, to on nie łapałby się w takiej formie do top 10 :)

1

@mindbender84
Real nie przyciąga takich ludzi, Real ich tworzy, kiedy zakładają pierwszy raz ich koszulkę.

0

@kuz
Brać Gundogana :P

2

@RosjaninBut
Miłośnik botaniki...nie rozumiem afery.

6

Mejza ma 170 pkt karnych i zakrywa się immunitetem...
Moim zdaniem immunitet powinni mieć tylko najważniejsze osoby w państwie:
Prezydent, Premier, Marszałek, MSZ itp, a nie zwykli posłowie, którzy wykorzystują to często do własnych celów...

0

@Faro
Z penalty najlepsze :D

2

@Aequlibre
Od zawsze mam podobne zdanie i mistrzostwo LL jest też dla mnie na 1 miejscu.

2

Barca bliska bankructwa doprowadza już do 3 rewolucji w składzie Realu w ostatnich 5 latach...ale tym razem już na pewno zdominują wszystko na dekadę :)

47

I dobrze!
Nagłaśniać patologię...


3

@macio_944
Króciutko i na temat :)

0

@Kamiloza91
Dokładnie :)
Dobrze się stało :)

0

@Seledynowy
Jeżeli wygramy z Celtą, to będę spokojniejszy.

9

Rashford aż 4?
Nie kumam...

5

Piękne :)

0

@Kamiloza91
Łunin miał ja na palcach, a Tibo jest wuższy.

1

Komentarz usunięty

3

Te czapeczki :D

12

15 liguw miszczuw...a ten filmik to tylko mały skrawek ich wałków...

0

@Kamiloza91
Gol nr 1 i 3 by nie wpadły.

0

@Katalończyk 99
No wczoraj dwie bramki by wybronił na bank. Pierwszą i trzecią. Nie wspomnę o golu Kanea w Madrycie.

1

Wczoraj zagrałby w Realu Tibo i graliby w półfinale.

0

@Karol145
Albo więcej szans?

7

Czekamy na reakcję UEFA odnośnie słów patologii madryckiej do arbitra...
...a nie, czekaj, ale nic nie mogą im zrobić, bo oni mają 15 liguw miszczuw.

2

Pamiętcie słowa Chabiniaka?
"Gonzalo! Zapamiętajcie to nazwisko!"

No, pamiętamy, pamiętamy..."sławny" rezerwowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?