1

@ViscaelBarca2007
Za to co odpindala na socjalach po meczach z Barcą? Niech się buja.

5

@Popitek12
Może nie są Twoje, więc jest nadzieja.

0

@maroon
Coś w tym jest...

1

@BARCA1899Messi
Cudne :D

0

@zadafcb
Żaden kocur...zwykły zjeb.

1

@SiempreCule10
I to dowodzi, że często przechodzą nas tylko po wałkach.
Przecież w 1/4 LM parę lat temu, kiedy grali na starym stadionie Atletico przy 2:0 dla nich, arbiter nie odgwizdał w końcówce dla nas rzutu karnego za zagranie ręką i podyktował tylko rzut wolny. Była to akcja na dogrywkę.

0

@Filipem
Aha. Ok, ale ta grafika temu zaprzecza.

3

@SiempreCule10
Raz zdobyli majstra, bo nie uznali w końcówce prawidłowego gola Messiego.

1

@marcin62
Mi nawet dwóch...

0

@maroon
Niby czemu Barca ma się bać AM?
Przecież lejemy ich dużo częściej niż oni nas :)

2

No dobra, ale po wyeliminowaniu Barcy, co uwierzyli, że są wielkim klubem, to ich :)

1

Nie oszukujmy się, ale w ostatnich latach, to AM jest zwykłym przegrywem w finałach.

1

@Popitek12
Zgadza się, ale w reżyserii Monty Pythona :)

1

@Filipem
A gdzie nasza wygrana 3:0 i lanie Realu 5:2?

3

@ZwyklyKibicBarcy04
Czemu szkoda?
Mając taki skład i za tyle kasy, nie potrafi nawet dotrzymać kroku zbankrutowanej Barcy i skłóconemu Realowi :)
Do tego cwaniakuje, kiedy w końcu uda mu się wygrać jakiś ważny mecz, który nawet nie daje mu trofeum :)

1

@Sulimo
Jak z niczym?
Z bólem dupy i...marzeniami na kolejny sezon :)

1

@LAMC_10
Jest zwycięzcą LM, a nie najlepszą drużyną Europy.
Tyle.
Powtórzę... jak ma być najlepsza w Europie, skoro w swoim kraju np zajmie 5 miejsce? :)

2

@MessiForeverTheBest
Dokładnie tak :)

5

Mnie zawsze śmieszy gadanie, że wygrana w LM oznacza, że jest to najlepsza drużyna w Europie...mam inne zdanie.
Jeżeli np AM wygra LM, to jak może być najlepszy w Europie, skoro nawet w Hiszpanii nie jest? :)

2

@VeB 1899
Rany...Porzygam się zaraz. Ile tych bzdur można czytać...

3

No i jeszcze trzeba wymęczyć bycie kibicem Arsenalu w LM i wakacje...

9

0

Zawali...niestety

P.S. Żartowałem :P

1

Oby Simeone (nie wiem czy jeszcze gra) spartolił najważniejszego karnego.

5

Strzelił jak pipa...

0

@Gacu95
Nie pij już.

0

Alvarez i Sorloth...zapraszamy do Barcy :D

1

Sorloth idealny do Barcy. Karne opanowane :)

2

Ale fatalnie dobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?