norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007
Za to co odpindala na socjalach po meczach z Barcą? Niech się buja.
29
Real w pigułce...
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/672529398_967885879529930_3369358062663774807_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=7b2446&_nc_ohc=5bY0VJUK8-wQ7kNvwGKas8h&_nc_oc=AdrN5bR8vhCmJ3NPypEgstDTOQZtA6GEyvZ08aW0ejz1crtpVBa8wxPWAz1lJrthg0A&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&_nc_gid=jQjabvMonU5IWq3HgY7V9w&_nc_ss=7a3a8&oh=00_Af27uGHfVZWMFgPJ2WazLE87a1zuuqBsh9PrM8TexufDvg&oe=69E9F417
5
@Popitek12
Może nie są Twoje, więc jest nadzieja.
0
@maroon
Coś w tym jest...
1
@BARCA1899Messi
Cudne :D
0
@zadafcb
Żaden kocur...zwykły zjeb.
1
@SiempreCule10
I to dowodzi, że często przechodzą nas tylko po wałkach.
Przecież w 1/4 LM parę lat temu, kiedy grali na starym stadionie Atletico przy 2:0 dla nich, arbiter nie odgwizdał w końcówce dla nas rzutu karnego za zagranie ręką i podyktował tylko rzut wolny. Była to akcja na dogrywkę.
0
@Filipem
Aha. Ok, ale ta grafika temu zaprzecza.
3
@SiempreCule10
Raz zdobyli majstra, bo nie uznali w końcówce prawidłowego gola Messiego.
1
@marcin62
Mi nawet dwóch...
0
@maroon
Niby czemu Barca ma się bać AM?
Przecież lejemy ich dużo częściej niż oni nas :)
2
No dobra, ale po wyeliminowaniu Barcy, co uwierzyli, że są wielkim klubem, to ich :)
1
Nie oszukujmy się, ale w ostatnich latach, to AM jest zwykłym przegrywem w finałach.
1
@Popitek12
Zgadza się, ale w reżyserii Monty Pythona :)
1
@Filipem
A gdzie nasza wygrana 3:0 i lanie Realu 5:2?
3
@ZwyklyKibicBarcy04
Czemu szkoda?
Mając taki skład i za tyle kasy, nie potrafi nawet dotrzymać kroku zbankrutowanej Barcy i skłóconemu Realowi :)
Do tego cwaniakuje, kiedy w końcu uda mu się wygrać jakiś ważny mecz, który nawet nie daje mu trofeum :)
1
@Sulimo
Jak z niczym?
Z bólem dupy i...marzeniami na kolejny sezon :)
1
@LAMC_10
Jest zwycięzcą LM, a nie najlepszą drużyną Europy.
Tyle.
Powtórzę... jak ma być najlepsza w Europie, skoro w swoim kraju np zajmie 5 miejsce? :)
2
@MessiForeverTheBest
Dokładnie tak :)
5
Mnie zawsze śmieszy gadanie, że wygrana w LM oznacza, że jest to najlepsza drużyna w Europie...mam inne zdanie.
Jeżeli np AM wygra LM, to jak może być najlepszy w Europie, skoro nawet w Hiszpanii nie jest? :)
2
@VeB 1899
Rany...Porzygam się zaraz. Ile tych bzdur można czytać...
3
No i jeszcze trzeba wymęczyć bycie kibicem Arsenalu w LM i wakacje...
9
- Hej Simeone...
- Co?
- No to:
https://pbs.twimg.com/media/HGODMAtX0AEdd9Q?format=jpg&name=small
0
Zawali...niestety
P.S. Żartowałem :P
1
Oby Simeone (nie wiem czy jeszcze gra) spartolił najważniejszego karnego.
5
Strzelił jak pipa...
0
@Gacu95
Nie pij już.
0
Alvarez i Sorloth...zapraszamy do Barcy :D
1
Sorloth idealny do Barcy. Karne opanowane :)
2
Ale fatalnie dobił.