norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wczoraj zagrałby w Realu Tibo i graliby w półfinale.
0
@Karol145
Albo więcej szans?
7
Czekamy na reakcję UEFA odnośnie słów patologii madryckiej do arbitra...
...a nie, czekaj, ale nic nie mogą im zrobić, bo oni mają 15 liguw miszczuw.
2
Pamiętcie słowa Chabiniaka?
"Gonzalo! Zapamiętajcie to nazwisko!"
No, pamiętamy, pamiętamy..."sławny" rezerwowy :)
1
@D10SLEO
Podarował im dwa gole, a i tak odpadli, więc boli.
1
@Katalończyk 99
Mi tam o napis bardziej na koszulce chodzi :)
1
@Eklerek
Ale serial mega.
0
@Messinino
Ale o co kaman?
3
@Gary
Pamiętam.
Byliśmy słabsi, ale dwa pierwsze gole w prezencie od sędziego.
3
@mekston
Żenada.
6
Zawsze.
1
@Pedri16Future
Na notatniku nawet przewidywali jak Cama wchodził, że coś odwali :)
8
Ale moim zdaniem kamera tv jest fatalnie ustawiona na AlianzArena. Źle się ogląda mecze na ich stadionie.
1
@Adran360
Rany, ale ten czas leci...
4
Jak nie jak tak?
1
@esem91
Tak. To powinien być faul, ale potem Bayern przejął na chwilę piłkę i dlatego VAR nie wkroczył.
2
@Dari0G
Odkąd odszedł Modrić, to dla mnie nie ma w Realu już nikogo kogo bym mógł polubić.
7
Najzabawniejsze jest to, że Mbappe zdobył w Realu dwa trofea, które zaliczane są za sezon, w którym on jeszcze u nich nie grał :)
13
Marciniak załamany, bo wie, że po odpadnięciu Realu z LM, ma już wolne.
2
@esem91
Drugi gol też nie powinien być uznany dla Realu.
2
@Ilka
Ale podarować Realowi dwa gole, to arbiter już może?
1
@Dari0G
I od tylu lat o tym piszę :)
Pomyliłem się co do Tchuameniego, bo też sądziłem, że to będzie zwykły przecinak, ale jednak stał się mocnym filarem.
1
Chciałbym teraz podyskutować z tymi, którzy się ze mną wykłócali i próbowali mnie przekonać, że Camavinga to zawodnik z topu i wzmocnienie Realu na lata...
...ja uważałem, że skończy jak Drenthe w jakimś średniaku...
1
@Adran360
Nedved z Juve nie zdobył?
1
@ZwyklyKibicBarcy04
PSG - Bayern powinien być finałem...szkoda.
0
@AmigoBlancos
Dokładnie i te 1:0 dowoziliśmy jakimś cudem...
5
Piękne porównanie :)
2
@AmigoBlancos
Mi nie chodzi o poszczególnych zawodników, bo w Realu indywidualności na wysokim poziomie nie brakuje, ale o to, że oni nie wiedzą co maja grać, a bazowanie tylko na męczenniku czy Mbappe lub Fede to chyba za mało jak na taki klub.
Szczerze, to wstydziłbym sie za taka gre mojego klubu. Tak miałem za Xaviego, kiedy zdobył mistrzostwo, które mnie nie cieszyło, bo na grę nie można było patrzeć.
15
Arbiter podarował im dwie bramki, ale są pokrzywdzeni, bo dostali czerwoną, być może pochopną, ale do wybronienia.
I taki jest właśnie Real...paskudny i obrzydliwy.
0
@AmigoBlancos
Real w ogóle nie ma własnego stylu i ile można grać lage na Viniciusa czy Mbappe?