3

Bardzo dobre wejście de Jonga.

7

Niech Betis yebnie Real w piątek i będzie spokój.

4

Porównanie tego meczu do czasów Xaviego jest trochę na wyrost, bo za Xaviego to rywale mieli multum okazji, ale dupę nam ratował często Ter Stegen czy Araujo i inne zespoły marnowały setki na potęgę.

3

VAR w meczach Barcy...


3

Wszystko na styku dla Celty...

0

@RomanGroza
Dokładnie to część ciała, którą można strzelić gola.

3

Tebas:
"Barca nie wygra wszystkich meczów"
LaLiga...loading...

4

Że jak? Ręka na spalonym? Hhahahahahahahha!

10

Spalony na styku i zadziwiająco szybko stwierdzili pozycję spaloną.

0

Beznadziejny arbiter.

1

@AssisMoreira
Chyba Osasuna, a nie San Sebastian.

0

Cocu - jeden z Holendrów, który w Barcelonie nie zawiódł.

0

Mam nadzieję, że u Yamala będzie tylko stłuczenie uda po faulu...łudzę się, że strach ma wielkie oczy.

2

Mam jakieś deja vu z jesieni przed Klasykiem, do którego przystąpiliśmy ze składem "z łapanki"...

0

@Barca_bwo
Zawsze mnie to w*urwia.
Powinni wprowadzić zasadę, że karny tylko w płynnym i ciągłym biegu...tak jak kiedyś strzelali.

0

@Jersi1
Dlatego napisałem, bo grałem w piłkę i każdy kto grał wie, że płynność przy JAKIMKOLWIEK zagraniu jest mnie ryzykowna niż nagłe obciążenie.
To raczej logiczne.

0

@ProMILs
Wołałbym Twoją opcję.

0

@ProMILs
Pod pośladkiem się łapał.

1

Wystarczyłby zwykły rozbieg i być może uniknąłby urazu. Zwróćcie uwagę jaki ciężar po naskoku przeniósł po strzale na prawą nogę.

1

@Martwy
I pewnie za jakieś gówno.

0

Nie rozumiem braku upomnienia po faulu na Ferranie. Przecież żółta za takie wejście uspakaja też arbitrowi prowadzenie spotkania.
Pamiętacie brutalne faule AM w pierwszym meczu CdR i bez kartek? I potem grali jeszcze bardziej agresywniej i sędzia po czasie przestał kontrolować mecz.

8

I właśnie taką jedną decyzją jak brak żółtej sędzia nakreśla dalszy przebieg tego meczu.

1

@Zoker
W tej chwili 7.
Do Klasyku może być tylko 3 pkt lub w ogóle, jeżeli dzisiaj nie wygramy. Potem ciężkie mecze w Getafe i Osasunie, a potem już Klasyk. Dlatego dzisiaj te 3 pkt są bardzo ważne.

0

Dzisiejszy mecz moim zdaniem jest kluczowy i najtrudniejszy do Klasyku, mimo, że będziemy mieli wyjazdowe mecze z Getafe i Osasuną, bo wygrana z Celtą da nam spokój i poczucie pewności oraz pogodzenie się z losem Realu...strata pkt spowoduje nerwowość i nadzieję w Madrycie, która może ich napędzić.

3

Zwykła rodzinna rozmowa :D


1

@Eric_Abidal_22
Ja nie widziałem, żeby trafił go w nogi :D

0

Nie mógł 5 minut doliczyć? :(

6

Nasi muszą pamiętać, że po oddanym strzale można zayebać rywalowi kopa niby w walce o piłkę.

5

No oczywiście panie Laboga, Arbeloa olał La Ligę i pewnie dlatego po każdej stracie pkt strzelał z dupy :D

4

Pomylić Huijsena z Tchouamenim, to trzeba być mistrzem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?