norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mientusek1407
I w tym samym meczu asysta ręką Fede przy pierwszym golu.
14
Real narzeka na sędziów, ale to przecież właśnie dzięki nim zachowywali jako taki dystans do Barcelony.
W meczu z Rayo doliczył 11 minut i wygrali po golu z karnego w 100 minucie...
W meczu z Celtą nie odgwizdali faulu na zawodniku Celty przed golem po rykoszecie Valverde w 95 minucie...
Pomijam brak czerwonych kartek dla Fede, Huijsena czy Rudigera...
Powinni arbitrom jeszcze dziękować, że nie muszą walczyć o drugie miejsce.
15
Nie zawsze takie coś jest dobre dla zespołu. Mam nadzieję, że się przeliczy.
5
Pamiętajcie, że jutro wielu z nas może się rano zdziwić...
https://pbs.twimg.com/media/GojmCWPWUAAypgX?format=jpg&name=large
1
@Szczygiel06
Granie towarzysko np w Zmbabwe jednak różni się od ligowego meczu o pkt.
0
@tarantino10
1:4 chyba...
0
Nie mogli wcześniej? :)
1
Casado zayebioza!
1
@Limaker
Tak samo jak Eric. Nawet gościa nie dotknął.
0
@TR3YWAY
No i super, że się myliłem, bo lubię gościa :)
0
Gavi do bazy, bo zaraz w 10 będziemy grać.
1
@LukaszFan
Zgadza się i dlatego trzeba odskakiwać zawsze, gdy jest okazja.
0
@TR3YWAY
Dopiero jak się ostrzyże, bo odkąd zapuścił kłaki, to kopie się po czole.
1
@heniusss
I całkiem możliwe, że go zdobędą.
0
@Bykunn
Tutaj nie chodzi o starch przed Espanyolem, tylko o to, że jakby wystawił rezerwy, to moglibyśmy wtedy stracić pkt, które są bardzo ważne.
0
@MOLESTA
Brawo za ten wpis. Niektórzy myślą, że to FIFA i można sobie symulować sezon do końca przy przewadze lidze.
0
@Epean
Dalej nie zrozumiałeś...
1
@LukaszFan
Zgadzam się w pełni.
@jedrek7000
Dzisiaj przegramy, bo "odpuścimy", potem odpadamy z AM, następnie remisujemy po ciężkim meczu w LM z trudną zawsze Celtą, potem mecz z rzeźnikami w Getafe i kolejny wyjazd do Osasuny (wszystkie zespoły walczą o puchary i nie odpuszczą) i zaczyna sie nerwówka, a na horyzoncie Klasyk...
Brzmi niewiarygodnie?
To całkiem możliwy scenariusz, więc lepiej nie ryzykować...
4
Bardzo dobrze, że Flick nie zaszalał z rotacjami.
Nie można odpuścić nawet na chwilę i myśleć, że liga już wygrana, bo może to sie nam odbić czkawką.
Wielu tutaj chyba zapomina, że Real jest jak karaluch...jak nie dobijesz, to będzie do końca upierdliwy. Dlatego jak jest szansa, to nie ma co ryzykować i trzeba wykorzystać każde ich potknięcie starając się powiększyć przewagę.
1
@Kapitan hawk
Tak, to ten groźny dyktator.
2
@PawkoFCB
Mam to samo. Zaznaczam nawet "nie interesuje mnie i pokazuj mniej tego typu postów", a i tak spamują aż do porzygu.
0
@Technik
Żadnego odpuszczania. Powinniśmy wyjść na pełnej p 3 pkt z niewielkimi rotacjami i nic więcej.
0
@Sulimo
Ale i tak najpiękniejsza była Grecja w AC: Odyssey :)
4
Zobaczcie jakie zdjęcia wrzucają madryle na swoich stronach na FB.
Przeżył w ogóle? :D
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/669625504_122274324986174518_4739135897556802752_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=7b2446&_nc_ohc=egxapH1KDnAQ7kNvwFflZE6&_nc_oc=Adq-oYNBLuxSFMp0BCVaitL76tRi-lfyeIfBoZtBZ9vPKf6-lXCydVrOCWInrkKhzr4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&_nc_gid=prW1cHg3x8a0TddS3UHEHA&_nc_ss=7a3a8&oh=00_Af2y0rA4gbwOAMaYti8Mvlkgwmib4PU6_hV6J5nFpDHBoA&oe=69E00F36
7
Tutaj według madryli nie było faulu, a zatem?
Dodam, że Huijsen dodatkowo robi ruch łokciem w strone Cubarsiego, obrońca Girony takowego nie wykonał.
14
Nie wiem, ale chyba niecałe dwa tygodnie temu na notatniku pisali, że Pachołek ożywił wielu zawodników i przywrócił im radość z gry...
1
@kempnou
Dla mnie 50/50.
Moim zdaniem arbiter wybroniłby się z każdej decyzji, bo to Mbappe bardziej wpadł na rękę niż został uderzony. Ja tam nie widziałem ruchu łokciem, tylko miał wystawioną rękę, na którą Mbappe wpadł...i zrobił to na pewno niecelowo, prawda? Prawda?
3
Karny-srarny, ale o uderzeniu łokciem w twarz przez Carvajala to jakoś cisza...
5
@Epean
Ty odróżniasz radość po wygranym meczu od euforii?
Przecież my nawet po finale SPH tak się nie cieszyliśmy :D
Tym bardziej, że w przegranym Klasyku graliśmy składem węgla i papy :)
1
@majkiii
Oni mają skład, ale nie mają zespołu.