norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vegeta88
A gdzie napisałem, że się zgadzam z Dudą?
Napisałem, że nawet Duda uważa, że Karol zrobił źle, a jest z tej samej sekty i sobie razem z dzióbków piją. Mimo to, wytknął mu błąd. :)
Co do pedofilii itp...
Skoro są winni, to ukarać i tak też się stało. Mają wyrok i siedzą.
Poza tym jesteś hipokrytą i to przez "H", bo w PiSie jest też ich kilku, ale różnica polega na tym, że nikt z Koalicji nie broni, nie robi zgromadzeń pod więzieniem i nie przenosi do innej "parafii" jak to robił PiS, więc...postaraj sie bardziej, bo strzeliłeś samobója...
5
@GeneralXavi
Porównywanie do Białorusi jest przesadą...
Co niezgodnego z Konstytucją zrobił rząd? Jedyny winny to jest kibol, bo temat sędziów po prostu zlał ciepłym moczem i złamał Konstytucję nie przychodząc na ślubowanie, a był to jego obowiązek...ale za to wyciska ponad 100kg.
Pomijam fakt, że wybrał sobie od kogo przyjmie ślubowanie.
Rząd taki zły, że nawet Duda nie zgadza się z Karolem :D
2
@GeneralXavi
Nie ośmieszaj się.
2
@Lionel_Messi10
Według przepisów to jest czerwona, ale...
Cubarsi go nie faulował, nawet nie zamierzał i to Simeone zahaczył i to wykorzystał.
To w takich sytuacjach też powinni brać pod uwagę, a nie dawać czerwo, bo ktoś za kimś biegł.
5
@maroon
Oczywiście :D
Od kiedy kibol to "takie słownictwo"?
Z Twojej strony to fikołek z braku argumentów i tyle.
1
@macio_944
Nie będzie Rafy, więc będzie ciężko, ale nie niemożliwe.
7
@maroon
W tym momencie to kibol złamał Konstytucję, bo się nie pojawił, a ma obowiązek takie ślubowanie przyjąć.
0
@Kinginiesta
Dałem trochę niżej:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16744948#comment-16744948
2
I teraz porównajcie sobie nastawienie trenerów/zawodników przed rewanżami.
Czy to u nas czy w Realu...jest wiara w odwrócenie wyniku.
A co zrobił Pep po 3:0 na Bernabeu?
"Mamy niewielkie szanse"...Motywacja po zbóju...
0
@cymanski15
Podobno nie dostał.
@Moderacja czy moglibyście sprawdzić i wrzucić o tym mały artykuł?
36
W CdR Simeone nie dostaje ewidentnej czerwonej kartki za brutalny faul, potem sprawdzają spalonego (jak się okazało nie było) prawie 7 minut i anulują gola.
Dzisiaj Koke immunitet na wykluczenie i brak karnego przy wznowieniu gry od bramki...
A znajdzie się potem jeden cymbał z drugim i powiedzą, że "zwalacie winę na sędziów" albo "to nic by nie zmieniło"...
Serio?
0
@Kapitan hawk
Myślę, że w finale z PSG będzie kluczowy :)
1
@Sulimo
A jednak? :D
27
Chwile później dostajemy czerwo i gola...
No ale takie "drobne" decyzje nie maja wpływu na przebieg meczu, prawda? Prawda?
14
@ShawnC
- Bernal nie mógł zagrać, więc Gavi lub Casado.
- Kogo za Rashforda, jeżeli tylko Ferran został?
- Cancelo zdychał już w 60 minucie.
0
To bardzo silnie mu podaje :)
4
Najgorszy był od razu gol po czerwonej...
0
W rewanżu robimy ich na "mientko" :)
6
Dużo zawodników AM jest zagrożonych pauzą w następnym meczu.
Faulują na potęgę i ilu sie wykartkowało? :)
1
@Lionel_Messi10
Lepsze to niż uraz.
1
@Lionel_Messi10
Też oglądam, ale to był chyba błąd w grafice, bo na Flashscore była kartka, ale zniknęła.
0
Pamiętacie rewanż w Paryżu z PSG za Koemana, gdzie pierwszy mecz przegraliśmy 1:4?
Graliśmy tam z Messim, który karnego nie strzelił, ale posłał bombe w okno...
Tam Dembele marnował sytuacji na potęgę w pierwszej połowie jak dzisiaj Rash.
0
@Lionel_Messi10
Ale on nie ma nigdzie wpisanej kartki.
1
Pedri uraz jakiś czy jak?
0
I gdzie kartka? :D
0
@directedbyfcb
Była, bo przed komentarzem upewniałem się jeszcze, ale faktycznie nie ma jej.
0
@Bilon87
Ale on nie faulował :D
Simeone zahaczył sam i to wystarczyło.
0
@directedbyfcb
Dostał. Na Flashscore jest z kartką.
0
@budel17
Przecież to Simeone wbiegł mu w tor biegu.
0
@seicel
Nie, te wcześniejsze np Araujo były bezdyskusyjne, ale ta dzisiaj według przepisów się należała, ale sportowo...Cubarsi nie zrobił nic, żeby go faulować.