1

@Vegeta88
A gdzie napisałem, że się zgadzam z Dudą?
Napisałem, że nawet Duda uważa, że Karol zrobił źle, a jest z tej samej sekty i sobie razem z dzióbków piją. Mimo to, wytknął mu błąd. :)

Co do pedofilii itp...
Skoro są winni, to ukarać i tak też się stało. Mają wyrok i siedzą.
Poza tym jesteś hipokrytą i to przez "H", bo w PiSie jest też ich kilku, ale różnica polega na tym, że nikt z Koalicji nie broni, nie robi zgromadzeń pod więzieniem i nie przenosi do innej "parafii" jak to robił PiS, więc...postaraj sie bardziej, bo strzeliłeś samobója...

5

@GeneralXavi
Porównywanie do Białorusi jest przesadą...
Co niezgodnego z Konstytucją zrobił rząd? Jedyny winny to jest kibol, bo temat sędziów po prostu zlał ciepłym moczem i złamał Konstytucję nie przychodząc na ślubowanie, a był to jego obowiązek...ale za to wyciska ponad 100kg.
Pomijam fakt, że wybrał sobie od kogo przyjmie ślubowanie.

Rząd taki zły, że nawet Duda nie zgadza się z Karolem :D


2

@GeneralXavi
Nie ośmieszaj się.

2

@Lionel_Messi10
Według przepisów to jest czerwona, ale...
Cubarsi go nie faulował, nawet nie zamierzał i to Simeone zahaczył i to wykorzystał.
To w takich sytuacjach też powinni brać pod uwagę, a nie dawać czerwo, bo ktoś za kimś biegł.

5

@maroon
Oczywiście :D
Od kiedy kibol to "takie słownictwo"?
Z Twojej strony to fikołek z braku argumentów i tyle.

1

@macio_944
Nie będzie Rafy, więc będzie ciężko, ale nie niemożliwe.

7

@maroon
W tym momencie to kibol złamał Konstytucję, bo się nie pojawił, a ma obowiązek takie ślubowanie przyjąć.

2

I teraz porównajcie sobie nastawienie trenerów/zawodników przed rewanżami.
Czy to u nas czy w Realu...jest wiara w odwrócenie wyniku.

A co zrobił Pep po 3:0 na Bernabeu?
"Mamy niewielkie szanse"...Motywacja po zbóju...

0

@cymanski15
Podobno nie dostał.
@Moderacja czy moglibyście sprawdzić i wrzucić o tym mały artykuł?

36

W CdR Simeone nie dostaje ewidentnej czerwonej kartki za brutalny faul, potem sprawdzają spalonego (jak się okazało nie było) prawie 7 minut i anulują gola.

Dzisiaj Koke immunitet na wykluczenie i brak karnego przy wznowieniu gry od bramki...

A znajdzie się potem jeden cymbał z drugim i powiedzą, że "zwalacie winę na sędziów" albo "to nic by nie zmieniło"...
Serio?

0

@Kapitan hawk
Myślę, że w finale z PSG będzie kluczowy :)

1

@Sulimo
A jednak? :D

27

Chwile później dostajemy czerwo i gola...
No ale takie "drobne" decyzje nie maja wpływu na przebieg meczu, prawda? Prawda?

14

@ShawnC
- Bernal nie mógł zagrać, więc Gavi lub Casado.
- Kogo za Rashforda, jeżeli tylko Ferran został?
- Cancelo zdychał już w 60 minucie.

0

To bardzo silnie mu podaje :)

4

Najgorszy był od razu gol po czerwonej...

0

W rewanżu robimy ich na "mientko" :)

6

Dużo zawodników AM jest zagrożonych pauzą w następnym meczu.
Faulują na potęgę i ilu sie wykartkowało? :)

1

@Lionel_Messi10
Lepsze to niż uraz.

1

@Lionel_Messi10
Też oglądam, ale to był chyba błąd w grafice, bo na Flashscore była kartka, ale zniknęła.

0

Pamiętacie rewanż w Paryżu z PSG za Koemana, gdzie pierwszy mecz przegraliśmy 1:4?
Graliśmy tam z Messim, który karnego nie strzelił, ale posłał bombe w okno...
Tam Dembele marnował sytuacji na potęgę w pierwszej połowie jak dzisiaj Rash.

0

@Lionel_Messi10
Ale on nie ma nigdzie wpisanej kartki.

1

Pedri uraz jakiś czy jak?

0

I gdzie kartka? :D

0

@directedbyfcb
Była, bo przed komentarzem upewniałem się jeszcze, ale faktycznie nie ma jej.

0

@Bilon87
Ale on nie faulował :D
Simeone zahaczył sam i to wystarczyło.

0

@directedbyfcb
Dostał. Na Flashscore jest z kartką.

0

@budel17
Przecież to Simeone wbiegł mu w tor biegu.

0

@seicel
Nie, te wcześniejsze np Araujo były bezdyskusyjne, ale ta dzisiaj według przepisów się należała, ale sportowo...Cubarsi nie zrobił nic, żeby go faulować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?