9

Kompletnie nie rozumiesz jaką rolę na boisku ma Gomes, a jaką Dembele...

3

ReTo to złodziej.

5

Słuchał ktoś jak Hudson śpiewał? :D

0

Tam jest kilka teł (4?), to z Coutinho nadal jest, wystarczy odświeżyć stronę.

0

Za dużo kasy kosztowało, te wszystkie lokacje.
Miało nie być nic, ale petycje od fanów i aktorów i się Netflix zgodził na film.

0

Będzie film kończący historię.

2

Wszystko sprowadza się do tego czy płód to człowiek. Ale ile osób tyle OPINII na ten temat.
Więc nie rozumiem z jakiego powodu czyjaś opinia miałaby mi zakazywać albo nakazywać czegokolwiek.
Nie chcesz przeprowadzać aborcji albo jeść marchewki? Nikt Ci nie każe. Ale co daje Ci prawo zabraniać robić to innym?

5

Hitler, totalitarny przywódca, jako przykład na "złą wolność".
Widziałem już wszystko.

12

Wyglądało jakby złapał jakiś drobny uraz.

1

Imo nie, ale nawet jeśli to 1:1 w nieprzyznanych karnych.

21

Roberto ma kontuzję...

0

Jeżeli ma się ambicję pójścia na studia techniczne, to matma w liceum/technikum jest raczej prosta w porównaniu z, dajmy na to, matmą na politechnice.
Tak naprawdę jedyną delikatnie trudną rzeczą jest wspomniana wcześniej geometria analityczna, chociaż w szkole średniej to i tak są podstawy.

2

Trochę dziwnie ogląda się ten mecz. Widać, że są przygaszeni.

0

Zarabia mniej niż Rakitic i podpisał kontrakt na 5 lat. Nie bardzo rozumiem płacz.

1

Komentarz usunięty

2

A co to ma do rzeczy? Napisał, że chrześcijanie to nie terroryści, ja podałem przykłady organizacji terrorystycznych, w których są chrześcijanie.
Nie wspominając o tym, że akurat IRA walczyła również na tle religijnym, przeciwko anglikanizmowi.

3

IRA? ETA? Breivik?

1

W okolicach 1000zł.

Edit: @UP Za 1700-1800 można taki nowy kupić.

1

14

0

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-320-15-6-intel-core-i5-8250u-8gb-ram-1tb-dysk-gf1040-grafika-win10.bhtml



Przedsprzedaż, ale moim zdaniem kupowanie czegokolwiek w tej chwili, gdzie za moment wyjdą teoretycznie 2x wydajniejsze procesory mija się z celem.

0

Czy mógłbym prosić o link do Football Leaks z artykułem o pensji Dembele? Nie do żadnych transfery.info, tylko bezpośrednio do Football Leaks.
Bo może ja nie umiem szukać, ale ostatni wpis jest z 6 Grudnia 2016.

0

Coutinho pasuje zarówno do 4-2-3-1 jak i do 4-3-3, Eriksen tylko do 4-3-3. To taka podstawowa róźnica.

1

A co jest mądrego w prowokowaniu imigrantów? Taki sam idiotyzm jak prowokowanie katolików...

2

A na filmiku widać, że "Postanowiła sprowokować katolików, aby później oskarżyć ich o seksizm. W tym celu rozebrała się całkowicie do naga i postanowiła przejść się po Bolonii"?
Ignorancie...

Skąd wiesz, że nie była to prowokacja w stronę imigrantów? Żeby pokazać, że są agresywni?

3

Nie dość, że niezależna, to źródłem jest jakaś magnapolonia. No ciężko xD nie napisać. Tylko Frondy brakuje.
To tak jakby TVN powiedział, powołując się na źródła z Gazety Wyborczej, że... (tutaj wstaw jakiś news), a ja bym miał w to wierzyć.

9

Brać tego Lemara za 100mln i jakoś ta podstawowa 11 będzie wyglądać.
Ale pewnie kupią Ozila i Di Marię i będą szczęśliwi.
Albo nie kupią nikogo.

2

Verratti.

Pozostali trzej na podobnym poziomie.
Ale jest jeszcze fakt, że Coutinho może grać na skrzydle, pozostali nie bardzo.

0

Słucham?

6

Opinia o Coutinho co najmniej dziwna. Klasa Brazylijczyka jest niepodważalna, tak jak i potencjalna przydatność dla Barcy.
Z resztą wypowiedzi można się zgodzić.

1

Skąd info? Na twitterze nic nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?