1

Ktoś przyjdzie na pewno.
Jeśli nie Cou, to czuję, że dadzą 100 za Lemara + 50 za Mahreza, żeby "udobruchać" socios przeprowadzeniem 2 dużych transferów.

0

Jak będzie grał na klasycznej 10, będzie miał swobodę poruszania się po całej strefie ataku.
Przy 4-3-3 jak schodzi do środka to robi się dziura na prawym skrzydle.

0

Zmiana ustawienia na 4-2-3-1 rozwiązuje problem pomocnika.

0

Już za późno. Z kluczowych zawodników przyjdzie Coutinho albo nikt.

3

Fronda? To już Mundo by było rzetelne.

1

Przecież on jest przereklamowany. ^^

0

Nie, ale od razu teksty - "Co ten Messi, nie umie strzelać", "Niech on już karnych nie strzela" itd. są żałosne. ^^

0

Wiedziałem, że będzie płacz, że nie strzelił :D

0

Poczekaj na Kaby Lake Refresh. We wrześniu wejdą nowe modele, dużo wydajniejsze od obecnych.

1

12 ich, 13 naszego czasu.

1

O 13 dopiero, link masz na twitterze lfc.

7

No to ciekawe teraz czy coś z konferencji LFC na temat Coutinho się dowiemy. :)

0

Wolałbym brak info, niż info od Sportu...

0

Skąd info, że Ramos zarabia mniej? W jakimś starym artykule z 2015 było info, że ma 10mln netto, a teraz nie sądzę żeby zarabiał mniej.

4

Co jak co, ale Gomesa za mniej niż ~50mln bym nie oddawał. Nie śpieszy nam się, jak z Ardą czy Vermą, gdzie za rok to by już poszli pewnie za darmo. Jeżeli by przyszła dobra oferta, zawodnik chciałby odejść, a trener by się zgodził, to jestem na tak. W innym wypadku, nie widzę sensu go sprzedawać za jakieś "grosze".

1

105mln + 40mln zmiennych.
Nie wiem dlaczego wszyscy liczą te zmienne jako pewnik. Podobno zawiera się w nich zwycięstwo w LM i Złota Piłka dla Dembele, więc nie ma co tego na już dodawać.

1

Iniesta nie będzie w stanie rozegrać całego sezonu na wysokim poziomie. Potrzebny jest ktoś za niego, a on powinien pełnić rolę pierwszego zmiennika.
Imo Roberto powinien grać za Rakitića.

0

Gdzie coś takiego jest? Na stronie Borussi nie widzę

0

Semedo?

0

Na twitterze nic nie ma, skąd to info?

3

Czyli dzisiaj coś się wydarzy. Myślę, że Dembele u nas. Nie wierzę, że BVB zrezygnowałoby ze 130mln, bo chcą 140, ewentualnie, że Barca tych 10 nie dorzuci.

0

Źródło?

0

Dembele?

2

Przecież sam powiedział, że w sobotę jeszcze zagra w Nicei.

2

Hazard.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

http://www.skysports.com/football/news/11833/11001287/barcelona-preparing-fourth-138m-bid-for-liverpools-philippe-coutinho



£101mln + £37mln w łatwo osiągalnych bonusach.

Jak coś takiego odrzucą, to już na Cou nie ma szans.
No i jak dla mnie za dużo, nawet jak za takiego gracza.

2

Skąd Ty takie informację masz? 256 szyna minimum? xD

Do autora: jaka kasa, to wtedy można powiedzieć, jaką kartę wziąć.

0

Nie bardzo rozumiem porównania. Technologia i medycyna chyba trochę poszły do przodu, nieprawdaż?

2

Nie ma żadnego dowodu, że aspartam ma działanie rakotwórcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?