nwchades
Dołączył/a: listopad 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś przyjdzie na pewno.
Jeśli nie Cou, to czuję, że dadzą 100 za Lemara + 50 za Mahreza, żeby "udobruchać" socios przeprowadzeniem 2 dużych transferów.
0
Jak będzie grał na klasycznej 10, będzie miał swobodę poruszania się po całej strefie ataku.
Przy 4-3-3 jak schodzi do środka to robi się dziura na prawym skrzydle.
0
Zmiana ustawienia na 4-2-3-1 rozwiązuje problem pomocnika.
0
Już za późno. Z kluczowych zawodników przyjdzie Coutinho albo nikt.
3
Fronda? To już Mundo by było rzetelne.
1
Przecież on jest przereklamowany. ^^
0
Nie, ale od razu teksty - "Co ten Messi, nie umie strzelać", "Niech on już karnych nie strzela" itd. są żałosne. ^^
0
Wiedziałem, że będzie płacz, że nie strzelił :D
0
Poczekaj na Kaby Lake Refresh. We wrześniu wejdą nowe modele, dużo wydajniejsze od obecnych.
1
12 ich, 13 naszego czasu.
1
O 13 dopiero, link masz na twitterze lfc.
7
No to ciekawe teraz czy coś z konferencji LFC na temat Coutinho się dowiemy. :)
0
Wolałbym brak info, niż info od Sportu...
0
Skąd info, że Ramos zarabia mniej? W jakimś starym artykule z 2015 było info, że ma 10mln netto, a teraz nie sądzę żeby zarabiał mniej.
4
Co jak co, ale Gomesa za mniej niż ~50mln bym nie oddawał. Nie śpieszy nam się, jak z Ardą czy Vermą, gdzie za rok to by już poszli pewnie za darmo. Jeżeli by przyszła dobra oferta, zawodnik chciałby odejść, a trener by się zgodził, to jestem na tak. W innym wypadku, nie widzę sensu go sprzedawać za jakieś "grosze".
1
105mln + 40mln zmiennych.
Nie wiem dlaczego wszyscy liczą te zmienne jako pewnik. Podobno zawiera się w nich zwycięstwo w LM i Złota Piłka dla Dembele, więc nie ma co tego na już dodawać.
1
Iniesta nie będzie w stanie rozegrać całego sezonu na wysokim poziomie. Potrzebny jest ktoś za niego, a on powinien pełnić rolę pierwszego zmiennika.
Imo Roberto powinien grać za Rakitića.
0
Gdzie coś takiego jest? Na stronie Borussi nie widzę
0
Semedo?
0
Na twitterze nic nie ma, skąd to info?
3
Czyli dzisiaj coś się wydarzy. Myślę, że Dembele u nas. Nie wierzę, że BVB zrezygnowałoby ze 130mln, bo chcą 140, ewentualnie, że Barca tych 10 nie dorzuci.
0
Źródło?
0
Dembele?
2
Przecież sam powiedział, że w sobotę jeszcze zagra w Nicei.
2
Hazard.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
http://www.skysports.com/football/news/11833/11001287/barcelona-preparing-fourth-138m-bid-for-liverpools-philippe-coutinho
£101mln + £37mln w łatwo osiągalnych bonusach.
Jak coś takiego odrzucą, to już na Cou nie ma szans.
No i jak dla mnie za dużo, nawet jak za takiego gracza.
2
Skąd Ty takie informację masz? 256 szyna minimum? xD
Do autora: jaka kasa, to wtedy można powiedzieć, jaką kartę wziąć.
0
Nie bardzo rozumiem porównania. Technologia i medycyna chyba trochę poszły do przodu, nieprawdaż?
2
Nie ma żadnego dowodu, że aspartam ma działanie rakotwórcze.