ogor4000
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBCZESIO27 Kimmich na OP? Alabę i Kimmicha wyciągnąć z Bayernu? Na jakim świecie żyjesz? Alaba też za młody nie jest, lepiej skroić jakiegoś młodszego, chociaż też solidnego. Z Dembele też się nie zgodzę, żeby oddawać, bo jego należałoby ustawić jedynie psychicznie. Zastanowilbym się też nad prawym obrońcą.. Trochę tego dużo.
0
@matmarrunio Jak na Leo to fakt, słabo zagrał.
1
@m81 I tak jest od lat. Tylko Messi ma pozwolenie :D
0
@BarcaInfo No i właśnie między innymi dlatego powinniśmy stawiać na swoją szkółkę, gdzie zawodnicy oprócz pensji są także oddani swojemu klubowi..
0
@MarcinMistrz1000 No chyba nie.
0
Co się dzieje z tym naszym klubem i czy kiedyś się to skończy?
0
@MessiUltras Leży gdzieś z nogą w krzokach
0
@gutek321 O, jestem za, papiery na granie ma, wiek też naszemu zarządowi będzie pasować. Idealna propozycja
0
Kupmy Matę, sprzedajmy Todibo! Dobra zmiana! Można jeszcze kupić Quagliarellę, albo wyrwać Mandzukicia, bo są bardzo perspektywiczni. :)
0
@Artem33 Bo Bayern też jest słaby
0
@herbblaugrana Byle tego potencjału ktoś nie zniszczył, a o to się boję..
2
@krystus48 No Ney już taki młody nie jest :D Ma teoretycznie najlepszy wiek piłkarza :)
0
@MessiUltras wiecznie kontuzjowany to teraz jest Neymar :D
0
@fenix1983 Cenię sobie zmiany, jednak tutaj wprowadziłeś ich trochę za dużo :D
6
Jeśli chodzi o lewego obrońcę, zdecydowanie podoba mi się ten Alex Talerz.
0
@sztrupcak widzę, że ktoś nie zrozumiał xD
12
Znów nagłówek w stylu onet ..
0
@Bagsik88 Tylko, że tak jak piszę, te rzeczy da się dopracować. Ja uważam, że przy innym trenerze mógłby pokazać się ze zdecydowanie lepszej strony. Mówię o Willianie, bo mówiło się, że może tutaj trafić, a uważam takie rzeczy za bezsens. Jeśli miałbym celowac w jakiegoś zawodnika to ciekawi mnie Pepe, swoją drogą nie podoba mi się ciągła wymiana składu i nietrafianie w zawodników. Uważam też, że najpierw trzeba podjąć decyzję o trenerze, a później no zobaczymy co będzie.
0
@Bagsik88 Nie wiem na co Ci statystyki odbioru dla ofensywnego skrzydłowego. Pozostałe rzeczy można luźno dopracować. Dryg ma, głowę również. Zawodnik lekko po 20stce. Racja, lepiej sprzedać i kupić jakiegoś Williana, bo w końcu ma dobry drybling i wykończenie ;) A jeśli go sprzedadzą to zapewne tak zrobią, pozyskaja kogoś, kto będzie bez sensu.
0
@Bagsik88 Również widzisz to, co chcesz :) Pozdrowienia:)
1
@Bagsik88 Jeśli oglądasz mecze to wiesz, że w każdym meczu, w którym się pokazywał coś wnosił. W porównaniu do Cou, który dostawał zdecydowanie więcej szans, potrafił zrobić zamieszanie, strzelić parę bramek, asystowac i pokazać zaangażowanie, nie tylko z przodu. Jak dla mnie zawsze widziałem, że chciało mu się grać i wyczekiwał swojej szansy. Nie miał totalnie nieudanych spotkań i szkoda, że siedział tyle na ławce.
3
Smutno się czyta takie wiadomości. Dostawał niewiele szans, często pokazał, że jednak ma głowę i nogi. Może wypożyczenie nie byłoby takie bez sensu, jednak żadnych opcji wykupu, już można było się przekonać na podstawie Paco, że nic dobrego z tego nie wychodzi.
3
Ale to przecież hiszpańska pomyłka siedzi na ławce.
0
A Suarez powinien robić w gacie mając konkurencję. Gość teraz może grać 10 meczów słabo, a i tak wyjdzie w pierwszym. Odciążyć też nie ma kto. Tylko to też musiałby być napastnik, który "wygryzie" Suareza ;)
0
I potem kupią jakiś szrot 30 letni
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mentalność, mentalność, mentalność. Nie można być piz*usiem. Potem się dziwimy, że piłkarze wpadają w jakieś dołki, są słabi psychicznie, a Ernest kończy takiego Cou w jeden sezon. Przyjdzie de Jong, może de Ligt, obawiam się, że nie znajdzie odpowiedniego sposobu i zatracimy ich potencjały. A dwie wpadki miał, które nie powinny się zdarzyć, nie były to wpadki piłkarskie, a widać było, że nie potrafi nastawić drużyny do spotkania. Ten sezon wcale nie był taki wymagający jak poprzednie, jeśli chodzi o ligę...
I nie przekonuje mnie to, że on "wcale nie jest złym trenerem". Nie jesteśmy Espanyolem, tylko FC Barcelona. Musimy mieć jakość, wszędzie.
0
W takim układzie większość zastanawia się, czy chcą, żeby wygrać PK:)
0
Ryba psuje się od głowy. Jak Messi ma zagrzewac do walki, skoro Ernest tego nie robi. Nie ma porządnego bodźca z góry.
0
Często w trudnych chwilach szukamy kontaktów z bliskimi, nie widzę tutaj niczego nienormalnego.