0

@FCBCZESIO27 Kimmich na OP? Alabę i Kimmicha wyciągnąć z Bayernu? Na jakim świecie żyjesz? Alaba też za młody nie jest, lepiej skroić jakiegoś młodszego, chociaż też solidnego. Z Dembele też się nie zgodzę, żeby oddawać, bo jego należałoby ustawić jedynie psychicznie. Zastanowilbym się też nad prawym obrońcą.. Trochę tego dużo.

0

@matmarrunio Jak na Leo to fakt, słabo zagrał.

1

@m81 I tak jest od lat. Tylko Messi ma pozwolenie :D

0

@BarcaInfo No i właśnie między innymi dlatego powinniśmy stawiać na swoją szkółkę, gdzie zawodnicy oprócz pensji są także oddani swojemu klubowi..

0

@MarcinMistrz1000 No chyba nie.

0

Co się dzieje z tym naszym klubem i czy kiedyś się to skończy?

0

@MessiUltras Leży gdzieś z nogą w krzokach

0

@gutek321 O, jestem za, papiery na granie ma, wiek też naszemu zarządowi będzie pasować. Idealna propozycja

0

Kupmy Matę, sprzedajmy Todibo! Dobra zmiana! Można jeszcze kupić Quagliarellę, albo wyrwać Mandzukicia, bo są bardzo perspektywiczni. :)

0

@Artem33 Bo Bayern też jest słaby

0

@herbblaugrana Byle tego potencjału ktoś nie zniszczył, a o to się boję..

2

@krystus48 No Ney już taki młody nie jest :D Ma teoretycznie najlepszy wiek piłkarza :)

0

@MessiUltras wiecznie kontuzjowany to teraz jest Neymar :D

0

@fenix1983 Cenię sobie zmiany, jednak tutaj wprowadziłeś ich trochę za dużo :D

6

Jeśli chodzi o lewego obrońcę, zdecydowanie podoba mi się ten Alex Talerz.

0

@sztrupcak widzę, że ktoś nie zrozumiał xD

12

Znów nagłówek w stylu onet ..

0

@Bagsik88 Tylko, że tak jak piszę, te rzeczy da się dopracować. Ja uważam, że przy innym trenerze mógłby pokazać się ze zdecydowanie lepszej strony. Mówię o Willianie, bo mówiło się, że może tutaj trafić, a uważam takie rzeczy za bezsens. Jeśli miałbym celowac w jakiegoś zawodnika to ciekawi mnie Pepe, swoją drogą nie podoba mi się ciągła wymiana składu i nietrafianie w zawodników. Uważam też, że najpierw trzeba podjąć decyzję o trenerze, a później no zobaczymy co będzie.

0

@Bagsik88 Nie wiem na co Ci statystyki odbioru dla ofensywnego skrzydłowego. Pozostałe rzeczy można luźno dopracować. Dryg ma, głowę również. Zawodnik lekko po 20stce. Racja, lepiej sprzedać i kupić jakiegoś Williana, bo w końcu ma dobry drybling i wykończenie  ;) A jeśli go sprzedadzą to zapewne tak zrobią, pozyskaja kogoś, kto będzie bez sensu.

0

@Bagsik88 Również widzisz to, co chcesz  :) Pozdrowienia:)

1

@Bagsik88 Jeśli oglądasz mecze to wiesz, że w każdym meczu, w którym się pokazywał coś wnosił. W porównaniu do Cou, który dostawał zdecydowanie więcej szans, potrafił zrobić zamieszanie, strzelić parę bramek, asystowac i pokazać zaangażowanie, nie tylko z przodu. Jak dla mnie zawsze widziałem, że chciało mu się grać i wyczekiwał swojej szansy. Nie miał totalnie nieudanych spotkań i szkoda, że siedział tyle na ławce.

3

Smutno się czyta takie wiadomości. Dostawał niewiele szans, często pokazał, że jednak ma głowę i nogi. Może wypożyczenie nie byłoby takie bez sensu, jednak żadnych opcji wykupu, już można było się przekonać na podstawie Paco, że nic dobrego z tego nie wychodzi.

3

Ale to przecież hiszpańska pomyłka siedzi na ławce.

0

A Suarez powinien robić w gacie mając konkurencję. Gość teraz może grać 10 meczów słabo, a i tak wyjdzie w pierwszym. Odciążyć też nie ma kto. Tylko to też musiałby być napastnik, który "wygryzie" Suareza ;)

0

I potem kupią jakiś szrot 30 letni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mentalność, mentalność, mentalność. Nie można być piz*usiem. Potem się dziwimy, że piłkarze wpadają w jakieś dołki, są słabi psychicznie, a Ernest kończy takiego Cou w jeden sezon. Przyjdzie de Jong, może de Ligt, obawiam się, że nie znajdzie odpowiedniego sposobu i zatracimy ich potencjały. A dwie wpadki miał, które nie powinny się zdarzyć, nie były to wpadki piłkarskie, a widać było, że nie potrafi nastawić drużyny do spotkania. Ten sezon wcale nie był taki wymagający jak poprzednie, jeśli chodzi o ligę...
I nie przekonuje mnie to, że on "wcale nie jest złym trenerem". Nie jesteśmy Espanyolem, tylko FC Barcelona. Musimy mieć jakość, wszędzie.

0

W takim układzie większość zastanawia się, czy chcą, żeby wygrać PK:)

0

Ryba psuje się od głowy. Jak Messi ma zagrzewac do walki, skoro Ernest tego nie robi. Nie ma porządnego bodźca z góry.

0

Często w trudnych chwilach szukamy kontaktów z bliskimi, nie widzę tutaj niczego nienormalnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?